Şark Köşesi Modelleri…

 Şark Köşesi Modelleri…

Anadolu kültürünün izlerini fazlasıyla her parçasında görebileceğiniz şark köşesi modelleriyle özlediğiniz samimi ve sıcak atmosferi evlerinize taşıyacağınız gibi aynı zamanda etkileyici ve alımlı görünümleriyle de dekorasyon anlamında farklılık yaratmanız mümkündür.

Modern-Şark-Köşesi-dekorasyonu

Şark köşesi modellerine ister evinizin en özel köşesinde isterseniz balkon ya da teraslarınızda da yer verebilirsiniz. Sıradan modellerin ötesinde evlerinize katacağı değerle her açıdan beğeninizi kazanacak şark köşesi modellerinde otantik ve estetik anlamda da beklentilerinizi karşılayacak özellikleri bulabileceksiniz.

şark-köşesi-modelleri-10-600x450
Doğuya has olarak bilinen ve şark sofralarında sıkça gördüğümüz şark köşesi modellerinin günümüzde de her yerde kullanımının yaygınlaştığına rastlamaktayız. Sıra dışılığı hayatlarında görmekten keyif alan ya da kendi modasını kendisi yaratan birisiyseniz o zaman şark köşesi sedir ve kanepe modelleri ilginizi çekebilir.

super-sark-kosesi-resimleri

İlginç ve göz alıcı bir o kadar da kültürel özellikleri evlerinizde göstermenizi sağlayan bu modeller ile herkesin dikkatini üzerinize çekecek ve fevkalade güzel bir ortam yaratacaksınız.
Şark köşesi modellerinde sedirler şıklıklarıyla ön planda olduğu kadar minderler de gerek renk gerekse doğu kültürünü yansıtan desenleriyle görülmeye değer nitelikte.

2015-şark-köşesi-görselleri

Şark köşesi için ayrı bir bölüm ayırabileceğiniz gibi ayrı bir oda olarak da bu tasarımlara evlerinizde yer verebilmeniz mümkündür. Sedirli ve minderli modelleri ile özlediğiniz rahatlığı ve konforu bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Kalabalık misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza imkan verecek şark köşesi modelleri ile yaşayacağınız en güzel ve keyifli dakikaları unutamayacaksınız.

şark-köşesi-modelleri-14-600x453
Kaliteli ve el yapımı şark köşesi kanepe ve sedir modelleri üzerindeki doğu kültürüne ait motifler dekorasyonunuzun zengin bir boyut kazanmasına sebep olacaktır. Detay olarak renkli modelleri kullanmanız canlılık ve atmosfer açısından önemlidir. Minderlerde kullanılan malzemenin birinci kalite ve özellikte olması dikkat edilmesi gereken ince bir ayrıntıdır.

şark-köşesi-modelleri-31-600x400
Oluşturacağınız dekorasyonda kanepe ve sedir modelinizin uyumunu da göz ardı etmemelisiniz. Minder seçiminizde, yumuşak ve fermuarlı minderleri tercih etmeniz kullanışlılık açısından da kolaylık sağlayacaktır.
Aksesuar olarak şark köşesi kanepe ve sedir modelleri ile beraber Anadolu ve doğu kültürünü temsil eden kilim ve halılara da yer vermeniz görsel olarak seyir zevki de verecektir.

en-trend-otantik-sark-odasi-sedir-modelleri-dekoru

Ayrıca bu sene rengarenk modeller şark köşesi tasarımlarında çok moda. Birbirinden renkli ve şık şark kanepe ve sedirlerinde ister otururken ister yatarken konforu en üst düzeyde yaşayacağınıza kuşkunuz olmasın.
Modern ve klasik kanepe modellerinde aradığınız özellikleri bulamadıysanız, şark köşesi modelleri hem kültürel hem de nitelik açısından kalitesiyle sizleri tatmin edecektir.

ferhat-sark-kosesi-zumrut-sedir-takimlari
Tamamıyla sizlere kendi kültürünüzü nesneler yoluyla anlatmanızı sağlayacak Şark köşesi modelleri kalplerinizi fethedecek ve yaşam alanlarınıza başka bir perspektiften bakmanızı öngörecektir.

2015-şark-köşesi-fikirleri
Kültürel yozlaşmanın fazlalaştığı günümüzde Şark köşesi kanepe ve sedir modelleri ile yeniden özlediğiniz geniş aile tablosunu veya kaybolan samimi dostluğu bir araya getirebileceksiniz.
Hem gelenek hem kültür hem de rahatlık ve içtenlik mi arıyorsunuz o zaman şark köşesi tam size göre.