2022 Portmanto Modelleri…

 2022 Portmanto Modelleri…

Portmantolar, evlerin antre bölümlerinde yer alan hem elbise hem de ayakkabı ve benzeri eşyaların konulduğu mobilyalardır. Evlerin giriş bölümlerinin daha şık ve dekoratif görünmesini sağlayan bu zarif tasarımların günümüzde de kullanımı fazlalaşmıştır.beyaz-portmanto-modelleriÖzellikle mont, pardesü, ceket, kaban gibi eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz portmantoların alt kısımlarına da ayakkabı ve benzeri eşyalarınızı da koyabilirsiniz.

2016 yılında portmanto modelleri olarak aynalı, dolaplı, sürgülü ve gizli kapaklı ön plana çıkmaktadır. Bu yıl özellikle sürgülü ve aynalı portmantoların çok moda olduğunu söyleyebiliriz. Geleceğin modern mobilyalarını oluşturan bu mobilyalarla antreleriniz eşsiz bir görünüme kavuşacaktır.

yeni-moda-surgulu-vestiyer-modelleri-galerisi-resimleri

Evinizin kapılarını açtığınızda konuklarınızı karşılayanlar sizinle birlikte portmantolardır. Portmantolarınız, sizin tarzınızı tam olarak yansıtan dekoratif, şık ve son derece modern tasarımlar olmalıdır. Özellikle hanımların vazgeçilmezi olan bu tasarımların sadece yük dolduracağınız bir eşya olmaması ve aynı zamanda estetik açıdan da güzel bir görünüme sahip olması da önemlidir.

efea07622ahnk

Çünkü çok fazla eşyayı bu mobilya ürünlerine yerleştirirseniz, tıkış tıkış bir görüntü oluşturacaksınız ve bu durum portmantonuzun görüntü kirliliği oluşturmasına sebep olacaktır. Evinizin dekoruna göre seçeceğiniz portmanto modelleri ile dekorasyonda da bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.

modern-portmanto-modeli

Portmanto bölümüne her türlü eşyanızı asabileceğiniz askılıklar mevcuttur. Ayakkabılık bölümünde ise birçok dolap gözü vardır ayakkabılarınızı rahatça bu dolaplara yerleştirebilirsiniz. Ahşap portmanto modelleri bu yıl çok beğenilen ve tercih edilen modellerdendir. Portmantonuzu yerleştireceğiniz alanla portmantonuzun boyutlarının da birbiriyle orantılı olması önemlidir.

Mor-beyaz-renkli-çekmeceli-modern-vestiyer-modeli

Günümüzde insanlar yalnızca eşyalarını koyacakları dolaplara sahip olmak istemiyorlar bu yüzden şık ve son derece gösterişli portmantoları tercih ediyorlar.

2016 yılında öne çıkan portmanto modelleri…

Aynalı portmantolar : kapalı dolap şeklinde üretilen yanında ayakkabılık, ayna ile ünitelerden oluşan bu portmantolar modern mobilya ürünlerindendir. Özellikle aynası ile dikkat çeken bu tasarımlar evlerinize bambaşka bir atmosfer getirecektir. Aynalı portmanto tasarımları hem kullanım açısından hem de makul fiyatlı oluşlarıyla göze çarpıyor. Aynalı portmantolar oldukça ideal modellerdir.

modern-portmanto-modelleri1

Sürgülü portmanto modelleri: Sürgülü portmanto modelleri bu sene en dikkat çeken portmanto modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Sürgülü modeller hem kullanışlı hem de fonksiyonel açıdan göze batmaktadır. Sürgülü modeller hem eşyalarınızı kolayca bir yere toplamanızı sağlar hem de estetik açıdan görsel bir keyif sunar.

PORTMANTO (2)(1)

Kolay açma kapama özelliği sayesinde rahatça kullanmanıza imkan verecek olan bu portmantolarda eşyalarınız daha düzenli ve toplu duracaktır. Sürgülü portmantolar eskiye nazaran daha geniş iç hacime sahiptirler. Özellikleri ile diğer portmanto modellerinden daha fonksiyonellerdir ve bu da beraberinde daha rahat kullanımı getirmektedir.

2016-Vestiyer-portmanto-modelleri

Dolaplı portmanto modelleri : Bu model portmanto modelleri özellikle çok fazla eşyanızı yerleştirmenize kolaylık sağlayacaktır. Geniş dolapları sayesinde birçok avantaj sağlayacağınız bu portmantolarda hem ayakkabılarınız hem de elbiseleriniz için ayrı ayrı bir bölüm ayrılmıştır.

modern-vestiyer-modelleri (1)

Birden fazla dolap gözü bulunan portmantolar özellikle işlevsellik açısından tercih edebilecğiniz ürünler arasında yer alabilir. Sürgülü ve Aynalı modellerden farkı ise çok sayıda bölmeye ve rafa sahip olmasıdır. Bu özelliği ile eşyalarınızı farklı farklı bölmelere de yerleştirmenize olanak tanıyacaktır.

Kapaklı portmanto modelleri: bu model portmantolarda en göze çarpan özellik elbette düzenli olarak eşyanızı asmanıza yarayan askılıklar ve eşyalarınızın dışarıdan bakıldığında görünmemesini sağlayan kapaklardır. Tamamen ahşaptan yapılmış ve el yapımı bu ürünler fonksiyonellikleriyle oldukları kadar estetik açıdan da sizleri kendisine hayran bırakacaktır.

Bellona-portmanto-modelleri

Kapaklı modeller ile eşyalarınızın güvende kalmasını da sağlayabilirsiniz. Birinci sınıf malzemeden yapılan bu tasarımlar son derece uygun fiyatlarla ve kaliteyle beğeninize sunulmaktadır. Dolap kapaklarında klasik motiflere ve modern çizgilere de yer verilmiştir.

istikbal-portmanto-modelleri

Kapaklı dolaplar, işlemelerle süslenmiş çekmeceler son derece cazip kılmaktadır bu ürünü. 2016 yılında portmanto modelleri hakkında fikir sahibi olmadan portmanto almamalısınız. Bu yeni modellerle 2016 yılında kendize özgü tarzınızı yaratabilirsiniz.