2023 Genç Kız Odası Modelleri

 2023 Genç Kız Odası Modelleri

2016 genç kız odası modelleri genç erkek odası modellerine göre farklılık gösterir. Çünkü genç kızlar kendilerini odalarında prenses gibi hissetmek isterler. Her genç kızın hayalinde kendi odasına sahip olmak vardır. Bu yüzden seçtiği oda tasarımların da kendine ait bir şeyler görmek isterler. Genç kızlar, için genç odalarında en önemli şey yataklarının konforlu olması ve gardroplarının yeterince geniş olmasıdır. 2016 genç Kız odası modelleri bu açıdan genç kızlara çeşitli imkanlar sunmaktadır. Önceki modellerin aksine estetik görünüm ve yüksek konforun olduğu genç odası takımlarını bu sene daha fazla göreceksiniz.

genç-odası-modelleri-masko

Genç kızlar sahip oldukları odanın prensesi olduklarından burasının kendilerine ait bir saray gibi olmasını isterler. Bu bakımdan genç erkek odası modellerinden farklıdırlar. Çünkü dekor konusunda genç kızların genç erkeklere göre daha hassas davrandığını görmekteyiz.
2016 genç kız odası modelleri bu bakımdan genç kızların kendileri şanslı hissedecekleri tasarımlara sahiptir. Bu senenin genç kız odası renkleri olarak açık pembe, turuncu, lila, yavruağzı, açık yeşil,gül kurusu renkleri ön plana çıkmaktadır.

genç-odası-takımları-ölçüleri

Genç kız odalarının vazgeçilmez unsuru hatta olmazsa olmazı aynalardır. Çünkü prensesler sabah kalkıp aynalarına bakmak isterler. Genç kızlarda kendi genç odalarının prensesleri oldukları için aynalar onlar için çok önemlidir.
2016 genç odası takımlarında genç kızların rahatça makyaj yapmasını ve güzel görünmelerini sağlayacak ayna tasarımlarıda mevcuttur. Genç kız odalarının en önemli eşyalarından biriside gardroplardır. Gardrop modellerinde sürgülü gardropların ve 2 kapaklı gardropların olduğunu göreceksiniz.

çift-kişilik-genç-odaları

Özellikle son yıllarda çok tercih edilen sürgülü gardrop modelleri genç kızlarında en beğendikleri mobilyalar arasında yer almaktadır. Tamamen ahşaptan yapılan bu mobilyalarda kaliteyi ve fonksiyonelliği fazlasıyla bulacağınıza emin olabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu mobilyalar ile genç kızınızın hayatına değer katabilirsiniz.

genç-odası-takımları-ve-fiyatları

Komodin modellerinde ise daha çok çekmeceli olanların ağırlığı hissediliyor. Genç kızınızın yatağınının her iki yanına koyabileceğiniz bu son derece modern ve sıra dışı çizgilerle üretilmiş komodinler ile genç kızınızın odasına cıvıl cıvıl bir hava katacaksınız. Capcanlı renklerle tasarlanan 2016 genç kız odası modelleri ile genç kızınızın hayatını daha mutlu kılabilirsiniz.

modoko-genç-odası-modelleri

Genç kız odasında kullanacağınız halı modelleri simli desenleri ve yumuşak dokularıyla genç kız odalarının dekorasyonunu tamamlayan en büyük objelerden biridir. Bu yılki modellerde bunu daha fazla anlayacaksınız. Genç kızınızın odasında kullanacağınız stor perdelerle de harikulade şıklıkta bir dekora imza atmış olacaksınız. Duvar renkleri ile genç kız odasında kullanacağınız mobilyaların birbiri ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

genç_oda

2016 genç kız odası modellerinde bu sene öne çıkanlara baktığımızda bazalı yatak modelleri, ranzalı yatak modelleri ve raylı yatak modellerinin çok moda olduğunu görmekteyiz. Bazalı yatak modelleri bu model yataklar ile kızlarınız rahatça fazla eşyalarını yataklarının altına koyma fırsatı bulabilecek.

genc-odasi-2

Aynı zamanda temizlik açısından da oldukça kolaylık sağlayan bu modeller de kızlarınız konforu doruk noktasında yaşayacaklar. Açılıp kapanabilme özellikleri ile eşsiz bir yatak olduğunu gösteren bazalı yataklar genç kızlarınızın en büyük tutkusu olacak. Genç kızlarınızın odasını oldukça havalı gösterecek bu tasarımlar, son derece modern olarak ve birinci sınıf malzemeden üretilmişlerdir.

genç_odası_modeller_2

Bazalı yataklar ile daha derli toplu bir görünüme kavuşacak genç kız odasında diğer mobilyaların daha şık görünmesi de sağlanmış olacaktır. Çalışma masası ve bazalı yatağınız ile son derece güzel kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Bazalı modellerin genç kız odasında bu kadar sık kullanılmasının nedeni hem işlevsel hem de farklı olarak öne çıkabilen modeller olmalarından kaynaklanıyor.

genç-odası-2

Raylı yatak modelleri : özellikle kullanım açısından genç kızlarınıza kolaylık sağlayacak olan bu modellerde hem şıklığı hem de fonksiyonelliği bulmanız mümkündür. Raylı yataklar çekilip açıılabilen özellikleri ile son derece şık ve gösterişli modellerdir. Raylı yatakların da ortopedik açıdan bazalı ve ranzalı yataklardan eksik kalır yanları yoktur. Raylı yataklar dekorasyonunuza uyum açısından son derece esnek ve estetik tasarımlardır aynı zamanda. Raylı yataklar ile çok şık ve çok amaçlı bir genç kız yatak odası oluşturabilmeniz mümkündür.

siteler-genç-odası-takımları

Ranzalı yatak modelleri: Ranzalı yataklar özellikle iki genç kızınız varsa çok işinize yarayabilir. Çünkü çoklu kullanıma izin veren bu yataklarda iki kişinin yatabilmesine imkan tanınmaktadır. Konforun ve ortopedik özelliklerin unutulmadığı bu yatak modelleri ile hem sade bir görünüm elde edersiniz hem de farklı dekorasyonunuz ile tarzınızı odanızın dekorasyonuna yansıtırsınız. Ranzalı yataklar ile genç kız odasında sevimli bir atmosfer oluşturmanız mümkündür. Eğer birden fazla kız çocuğunuz varsa düşünebileceğiniz ideal bir model olarak dikkat çekmektedir.

son-trend-genç-odası-takımları

Ahşap yatak modelleri: Bu yataklarda da birinci sınıf mdf malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Son derece dayanıklı ve sağlam olan bu tasarımlar uzun yıllar kullanıma imkan tanımaktadırlar. Bu yataklarda konforu ve estetiği beraber yaşayacaksınız. Ortopedik açıdan da gayet kaliteli olan bu mobilyalarla kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ahşap yatakların tamamen el yapımı olması da gerçekten ilgi çekici bir nokta.

genç-odası-modelleri-ve-fiyatları-ankara

2016 genç kız odası modelleri ile kızlarınıza en güzel hediyeyi vereceğinize emin olabilirsiniz. 2016 genç kız odası modelleri hakkında fikir sahibi olmadan, genç kızınızın odasını dekore etmemenizi tavsiye ederiz.