2022 Melisa Chester Kanepe Modeli

 2022 Melisa Chester Kanepe Modeli

2016 chester kanepe modelleri kapitoneli kanepe takımlarını sevenler için tasarlanmıştır. 2 berjer ve 2 kanepeden oluşan bu mükemmel takım bu sezonun en güzel kanepe modelleri arasındadır. Genellikle iki kanepeden birinde farklı renkler kullanılır. İsteğinize göre bu mükemmel takıma kahve sehpası ekleyebilirsiniz. Bu kanepe modelinde lukens tarzında ayaklar kullanılmıştır. Beyaz lake ve altın varaklar chester kanepe modelinde de kullanılmıştır. Berjer ve kanepe aynı olacak şekilde dizayn edilmiştir. Klasik chester kanepe modelinden farklı olarak sabit yastıklara bu güzel kanepe tasarımında yer verilmiştir.Birinci sınıf kumaş ve sünger bu kanepe takımının yapımında kullanılmıştır.

Melissa Chester Koltuk (1)

Şık tasarımıyla oturma odanıza prestij getirecektir. Melisa chester kanepe takımı diğer kanepe modellerinden oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca kullanmanıza imkan tanıyacaktır.
İsterseniz, deri olarak da melisa chester takımını size özel olarak üretebiliriz. Kanepe takımınızdan yüksek konfor almak istiyorsanız, Melisa chester kanepe takımı tam size göredir.

Bu kanepe takımının her bir parçasında kaliteyi görebilirsiniz.
Chester kanepe takımı renkli ve çok şık bir görünümü evlerinize ve yaşam alanlarınıza getirecektir. Asortie mobilyanın melisa chester kanepe modeli ile toplumdaki statünüzü ve yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz.

Melissa Chester Koltuk (2)

Melisa chester kanepe takımı kanepe takımları içinde çok özel bir tasarımdır. Çok moda ve son derece güzel bir modeldir. Eğer salonlarınızda bir kanepe takımına sahip olmak isterseniz, kesinlikle bu kanepe takımını görmelisiniz ve satın almalısınız.
Melisa chester kanepe takımını satın aldığınıza kesinlikle pişman olmayacaksınız. Melisa chester kanepe takımları farklı modellerde ve renklerde tasarlanmıştır.

Melisa chester sofa set Asortie mobilyanın tamamen orijinal ürünüdür. Melisa chester kanepe modelleri kanepeleriyle sizi büyüleyecek. Özellikle kırmızı renkli kanepe modeli herkes tarafından çok beğenilmektedir. Melisa chester kanepe modeli sadece kırmızı renkte üretilmemiştir aynı zamanda değişik boyutlarda ve renklerde de tasarlanmıştır.

Melissa Chester Koltuk (12)

Çiçekli ve desenli modellerde de melisa chester kanepe takımları üretilebilmektedir. Şıklığın sadelikle evinize gelebileceği ürünlerden biri olan Melisa chester kanepe takımı sizi kendisine bağlayacak.
Melisa chester kanepe takımında kullanılan yastık modelleri kare ve yuvarlak şekilde olabilmektedir. Canlı renkler Melisa chester kanepe takımında kullanılmıştır. Bu canlı renkler salonlarınızda size özel bir atmosfer oluşturacaktır. Bu yüzden salonlarınızda güzel bir atmosfer yaratmak isterseniz, Melisa chester kanepe modelini mutlaka denemelisiniz.

Melissa Chester Koltuk (14)

Kaliteli kumaşı ve birbirinden renkli kanepe modelleri ile melisa chester kanepe modeli konforu en yüksek noktada yaşatacak ve salonunuzdaki dekorasyondan keyif almanızı sağlayacaktır.
Oturma odanız ya da salonunuz modern ve kaliteli bir kanepe olan melisa chester modeli ile bambaşka olacak ve sizin istediğiniz rahatlığa ulaşmanıza imkan tanıyacaktır.

Melisa chester klasik chester kanepe modeli ile kıyaslandığında daha rahat oturuş ve konfor sunmaktadır. Günün yorgunluğunu bu size özel koltuklarda dinlenerek üzerinizden atabilirsiniz. Oturma odanızda kullanacağınız melisa chester kanepelerde arkadaşlarınızla ve ailenizle yapacağınız keyifli sohbetlerin tadına varamayacaksınız.

Melissa Chester Koltuk (11)

Melisa chester kanepeler ile kullanılan berjerler dekorasyonu bütünleme konusunda melisa chester kanpeye değer katacaktır. İster tek kanepe isterseniz de berjerle beraber kullanımda muhtaşem bir görsellik oluşturan melisa chester kanepe modelleri ile sahip olacağınız dekor aklınızdan hiç çıkmayacak.

MELİSSA KANEPE

Herkesi özendireceğiniz bu kanepe modeliniz sizi hayalinizdeki kanepeye kavuşturacak. Kullanışlılık ve fonksiyonellik ile her açıdan farklı olduğunuzu hissettiren bu kanepe modeli, gösterişi ve zarafeti ile salonlarınızı bambaşka gösterecek.
Melisa chester kanepe  de eşyalarınızı koymanız için de kullanabileceğiniz alt bölümü mevcuttur. Geniş kanepe kolları ile çay ve benzeri içeceği koymanızı sağlayacaktır. Daha yuvarlak kesimli tasarımları ile keskin tasarımlardan sıyrılmaktadır.