Rustik Dekorasyon Modeli

 Rustik Dekorasyon Modeli

Rustik dekorasyon modelleri, gerek yaşam alanlarına kattıkları değerle gerekse de sadelikleri ile göz doldurmaktadırlar.

Bu tasarımlarla yaşam alanlarınızı çok daha etkili kılabilirsiniz. Rustik tasarımlar, yaşam alanlarınızda daha sıcak, samimi ve davetkar bir etki yaratarak her açıdan çok daha mükemmel bir dekorasyon modelinin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Rustik bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız, mutlaka el yapımı olan ve ahşaptan yapılan tasarımları kullanmalısınız. Aynı zamanda doğal özellikteki kumaşları tercih etmelisiniz. Renk tonlarında da daha yumuşak ve tonları kullanmaya gayret etmelisiniz. Pastel renk tonları her açıdan yaşam alanlarınızın çok daha güzel ve büyüleyici görünmesine neden olacaktır. Açık renkli tasarımlar arasından özellikle bej, beyaz, krem ve gri tonlarının kullanımı çok daha hoş sonuçlar doğuracaktır.

yazlık-ev-için-mutfak-modelleri

Mutfağınızda kullanacağınız rustik tasarımlarda özellikle daha eskitme tarzındaki ahşap modelleri tercih etmelisiniz.

Aynı zamanda mutfak duvarlarında da tuğla ya da ahşap tasarımlarla uyu gösterecek olan taş modellerini kullanabilirsiniz. Ahşap tasarımlar, mutfaklarınızı çok daha havalı ve şık gösterecektir. Mutfaklarınızda kullanacağınız tasarımlarda eskitme renklerde kullanılan bu tasarımlar her açıdan mutfağınızı çok daha çekici bir noktaya taşıyacaktır. Mutfak dolaplarınızı doğru açılarla konumlandırarak eşsiz bir güzelliğe kavuşturabilirsiniz.

Yemek odası takımlarında antika ya da country tarzında tasarımlar kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

Klasik tasarımlarla yemek odalarınızda eşsiz bir rustik dekorasyon elde edebilirsiniz. Avize ve desenli kilimlerle bütünleyeceğiniz klasik yemek odası tasarımları ile bambaşka bir rustik yemek odası dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Duvarlarda da dekoratif duvar kağıtları kullanarak yemek odalarınızı bambaşka bir noktaya taşıyabilirsiniz.

begonya_yemek_odasi-4

Oturma odalarınızda kullanacağınız rustik tasarımlarla yaşam alanlarınızın kalitesini arttırabilirsiniz.

Oturma odası takımları her açıdan rustik tasarımlarla daha güzel sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Klasik koltuk takımlarının kullanıldığı oturma odaları ile yaşam alanlarınız çok daha etkileyici kılabilirsiniz. Oturma odalarınızda yer vereceğiniz tasarımlarla oturma odalarınızı çok daha zengin bir dekora kavuşturabilirsiniz. Açık renkli ve soluk olan tasarımların yaşam alanlarınızda kullanılmasıyla oturma odalarınızı daha estetik ve dekoratif bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Oturma odalarında kullanılan koltuk takımlarında ikili koltuk takımları koyu renkte berjer modellerini de açık renklerde seçerek ortaya daha etkileyici bir atmosferin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

oturma-grupları-fiyatları

Banyo dekorasyonunda ise daha çok klasik tasarımları tercih ederek hoş sonuçlar elde edebilirsiniz.

Klasik banyo dolapları ve klasik çerçeveli ayna modelleri ile banyolarınızın görünümüne derinlik ekleyebilirsiniz. Banyolarınızda tercih edeceğiniz tasarımlarda birbirini tamamlayan niteliklerde tasarımlar seçerek ortaya daha hoş sonuçlar çıkarabilirsiniz. Geniş ayna modeli banyonuzu olduğundan daha şık gösterecektir. Küvet modellerinde de ayaklı olanları tercih ederek çok daha hoş bir banyo dekorunun ortaya çıkmaya sağlayabilirsiniz.
Yatak odası dekorasyonunda ise ahşap ya da metal kenarlara sahip olan ferforje tarzdaki yatak modellerini görebilmeniz mümkündür.

Çiçekli yatak örtüleri desteklenen bu yatak odası modelleri ile yatak odalarınızda harikulade bir atmosferin oluşmasına öncülük edebilirsiniz.

Duvar renklerinde de keskin tonlara sahip pastel renklerin kullanılmasıyla birlikte eşsiz bir rustik yatak odası dekorasyonu elde edebilirsiniz. Ahşap rengini kullanmayı sevmiyorsanız, beyaz renk tonlarını kullanarak harika bir ambiyansın oluşmasını sağlayabilirsiniz. Eskitilmiş mobilyaların varlığı ile rüstik dekorasyonlar çok daha güzel ve alımlı bir yapıya kavuşacaktır.