Banyolarda Yeni Moda Tasarımlar

 Banyolarda Yeni Moda Tasarımlar

Banyonuzda yer vereceğiniz tasarımlarda her bakımdan banyonuzu daha elverişli kullanacağınız tasarılara yer vermelisiniz.

Bu yönleriyle banyolarınızda kullanacağınız banyo dolaplarında daha küçük boyutlu ve estetik görünümlü olanları kullanmaya özen göstermelisiniz. Rahatlatıcı ve ferahlatıcı etkiye sahip olan banyo dekorları ile yaşam alanlarınızı daha aktif bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Banyonuzdaki banyo dolaplarında canlı renkleri tercih etmelisiniz. Canlı renklerin banyolarınızda olması banyonuza renklilik ekleyecektir. Beyaz renkli fayanslarla kombine edeceğiniz canlı renklerle harika bir görünümün ortaya konulmasını sağlayabilirsiniz. Banyonuzun çok daha temiz v görünmesini sağlayacak olan açık renkli tasarımlarla yapılan dekorasyonlarla banyolarınızın ahengini değiştirebilirsiniz.

banyo-dolabı-modelleri-ve-fiyatları

Banyolarınızda yer vereceğiniz tasarımlarda daha tazeleyici ve stresi azaltıcı etkiye sahip olan tasarımları kullanmaya gayret göstermelisiniz.

Her yönüyle daha estetik ve daha dekoratif bir banyo atmosferinin banyolarınıza taşınmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle ahşap tasarımların varlığı tümüyle banyolarınızın havasını değiştirecektir. Banyolarınızda yer vereceğiniz tasarımlarda daha geniş hacme sahip olan tasarımlara ağırlık vermelisiniz. Ahşabın varlığı banyolarınızın daha sağlıklı ve temiz görünmesine neden olacaktır. Banyoların dekorunda zamanla meydana gelen değişme ve trenlerle banyolarınızı çok daha dinlendirici ve rahatlatıcı bir dekorasyona kavuşturabilirsiniz. Banyonuzu tercihleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda dekore ederek olağanüstü bir yer haline dönüştürebilirsiniz.

beyaz-lake-banyo-dekorasyonu

Banyolarınızın zemininde ve duvarlarında mümkün olduğunca daha açık renkleri kullanmaya özen göstermelisiniz.

Banyonuzda kullanacağınız lavabo modellerinde de mümkün olduğunca seçici davranmalısınız. Daha çok lavabo seçimlerinde Banyo dolabınıza uygun yapıda olan tasarımları kullanmaya gayret etmelisiniz. Hem dekoratif hem de kullanışlı olan banyo dolaplarında en göze çarpan noktalardan biri de lavabolardır. Bu nedenle lavabo tasarımlarında daha farklı modelleri kullanmaya gayret etmelisiniz.

banyo-dekor-3

Banyolarınızda kullanacağınız lavabo modellerinde özellikle yumuşak hatlara sahip olan tasarımları kullanmalısınız. Bu nedenle yumuşak hatlı lavabolarla banyolarınızda fark yaratabilirsiniz. Sadeliğin ve yalınlığın ön planda tutulduğu banyo dekorasyonlarında altın renkli tasarımların varlığı her yönüyle dekorasyonlarınızı etkileyecektir.

Banyolarınızda ortaya daha etkili bir ambiyans çıkarmak istiyorsanız mutlaka, ahşap tasarımları denemelisiniz.

Banyolarınızın her yönüyle etkili ve görkemli bir yer haline gelmesini istiyorsanız, mutlaka banyolarınızın boyutlarına uygun olan tasarımlara ağırlık vermelisiniz. Şık bataryalara sahip olan lavabo tasarımları da her yönüyle etkili bir dekorun ortaya konulmasına yardımcı olacaktır. Batarya modellerinde daha canlı renklerin bulunması banyolarınızın daha hoş görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca daha oymalı ve süslemeli olan batarya modelleri ile lavabolarınızı daha şaşalı göstermeniz mümkün olacaktır.

banyo-dekorasyonu

Bağımsız şekilde yer vereceğiniz küvet modelleri de hoş bir dekorasyonun oluşmasına öncülük edecektir.

Lüks bir banyo dekorunun evlerinize gelmesini istiyorsanız mutlaka bağımsız olan küvetlere yer vermelisiniz. Ayaklı ya da ayaksız şekilde üretilen bu son derece güzel küvet modelleri ya da jaluzi tasarımları ile banyolarınızda kendinizi daha ayrıcalıklı ve özel hissedebilirsiniz. Oval ya da kare şekillere sahip olan bu tasarımlarla banyolarınızı çok daha aktif hale getirebilirsiniz.

2013-banyo-modelleri-2

Mermer tasarımlar ile banyolarınızı daha lüks hale getirebilirsiniz.

Mermerin varlığı her yönüyle etkileyecektir. Mermer kullanarak banyolarınızı çok daha verimli hale getirebilirsiniz. Mermer tasarımlar sağlık açısından da oldukça hijyenik bir ortamın oluşmasını sağlayacaktır. Banyolarınızın zemininde ve duvarlarında kullanacağınız bu tasarımlarla çok daha mükemmel bir ambiyans ortaya çıkarabilirsiniz.

banyo-dolap-ölçüleri

Banyolarınızın duvarlarında yer vereceğiniz duvar kağıtları da oldukça hoş bir dekorun ortaya çıkmasını sağlayacaktır.  Özellikle renkli duvar kağıtları dekoratif bir ambiyansın oluşmasına neden olacaktır. Suya ve rutubete dayanıklı olan bu tasarımları varlığı ile dekorlarınızı bambaşka bir yere dönüştürebilirsiniz.

Şeffaf duşa kabin modelleri de her yönüyle yaşam alanlarınızın çok daha etkili olmasını sağlayacaktır.

Şeffaf tasarımlar bütünsel bir hava yaratarak çok daha etkili bir ambiyansın oluşmasına öncülük etmektedirler. Camdan yapılmış olan bu tasarımlar ile inanılmaz bir banyo dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Banyonuzun çok daha farklı ve göz alıcı olmasını istiyorsanız, mutlaka bu tasarımları kullanmaya özen göstermelisiniz.