Mobilya Markası Önerileri…

 Mobilya Markası Önerileri…

Mobilya sektörü, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bu büyüme içinde kaliteli markaların varlığından söz edebileceğimiz gibi birçok kalitesi düşük ve ucuz mobilya ürünlerinin de yer aldığını görmekteyiz. Adını, sanını bilmediğiniz birçok mobilya markasının kalite standartlarının altında ve yok pahasına mobilya ürünleri sattıklarını görmekteyiz.

asortie-mobilya

Hal böyle olunca, Hem kaliteli hem de kalitesinin hakkını verebilecek nitelikte fiyatlara sahip mobilya markası bulmakta zorlaşıyor. Günümüzde insanlar konforu evlerinin her köşesinde görebilecekleri markalara yöneliyorlar.

Bunun nedeni olarak İnsanların onca model arasında farklılık oluşturabilecek mobilyaları evlerinde görmek istemelerini sayabiliriz.

dizi-film-mobilyaları

Farklı olmanın ve farklı görünmenin en dikkat çekici özellik olduğu günümüzde insanlar kendi tarzlarını oluşturarak diğerleri arasında ayrıcalıklı hissedecekleri ortamı bulmak istiyorlar.

avangarde-mobilya

Marka seçiminde yalnızca isme takılıp kalınmamalı ancak ne ürettiğini bildiğiniz ve güvendiğiniz mobilya markalarıyla alış verişte bulunmak da içinizi fazlasıyla rahat ettirecektir. Bu yüzden güvendiğiniz ve bildiğiniz markayı tercih etmeniz önemlilik arz eder. Bunun altını çizmekte fayda var.

klasik-mobilya-takımları-modelleri

Mobilya markasının ürettiği mobilyaların estetik, kaliteli ve konforlu olmasına dikkat etmeniz oldukça önemlidir.
Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunan mobilya modellerini tercih etmenizde son derece önemlidir. Çünkü yıllarca kullanmayı düşündüğünüz bu ürünlerin deforme olma ihtimalini de dikkate almanızda fayda var.

Konforsuz yapamıyor ve konforu hayatınızın önemli parçalarından biri olarak görüyorsanız, bunun için tercih ettiğiniz mobilya markalarının bu özelliği mobilya modellerinde taşıyan ve en ince ayrıntısına kadar gösteren markalar olmasını tavsiye ediyoruz.

özel-mobilya-tasarımı

O zaman istediğiniz özellikte mobilya modellerine sahip olmanıza imkan verecek mobilya markalarını beraber inceleyelim. Seçtiğimiz mobilya markaları mobilya sektöründe en ön sıralarda yer alan ve tüketici taleplerini karşılayacak nitelikte mobilya üreten markalardandır.

imob-mobilya-fuarına-nasıl-gidilir

Her evin olmazsa olmazı Bellona’yı, kalite ve uygun fiyatın değişmez adresi İstikbali ve taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Asortie mobilya’yı bir kenara not etmenizi öneririz.

Saydığımız markalar güvenebileceğiniz ve mobilya sektöründe her zaman öncü olmuş büyük firmalardır. Ürettikleri mobilya modelleri moda olan, değişik kombinasyonlarla varlığını hissettiren ve gönül rahatlığıyla evinizi dekore etmenize izin veren markalardır aynı zamanda.

İstikbal markası her yıl mobilya sektörüne yeni ürünler vererek bu sektörün gözbebeği olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Zaten hakkını vererek ortaya çıkardığı mobilyalarda bunu görmeniz de mümkündür. İster kalite anlamında isterseniz de estetik ve makul fiyat konusunda.

istikbal-otantik-koltuk-takimi-mira-bej-030914-1

istikbal_elitra5

Bellona ise sıradışılığa yenilikçi fikirler ekleyerek her zaman kalplerinizi fethedecek izlenimi verebilen bir marka olmuştur. Modern mobilya ürünlerinde yarattığı trendle sizlerden aldığı övgüyü hak etmeye çalışan Bellona uzun vadeli olarak düşünebileceğiniz mobilya markalarının en seçkini olarak göze çarpıyor.

Bellona Victoria Klasik Koltuk Takımı Kahve Rengi
Bellona Victoria Klasik Koltuk Takımı Kahve Rengi

istikbal-otantik-koltuk-takimi-mira-bej-030914-1

Asortie mobilya bildiğiniz mobilya markalarının çok ötesinde olan ve mobilya severlerin gönlünde taht kuran muhteşem ötesi muhteşem bir markadır. El yapımı ve ahşap olan klasik ve lüks mobilyanın eşsiz üreticisi Asortie, sizlerin beğenisine sunduğu mobilya modelleri ile gerçekten takdiri hak ediyor.

destina-koltuk-takimi-4

destina-koltuk-takimi-2

Elita Klasik Lüks Koltuk Takımı
Elita Klasik Lüks Koltuk Takımı

Saygın ve seçkin aynı zamanda güvenebileceğiniz mobilya markası deyince aklınıza gelecek ilk adres olan Asortie ile hayalini kurduğunuz mobilyalara sahip olacaksınız ve düşlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.