Marka Ofis Mobilyaları ve Büro Mobilyaları…

 Marka Ofis Mobilyaları ve Büro Mobilyaları…

İş dünyasının hızlı akışına paralel olarak ofis ve bürolarda kullanılan mobilyalarında uygun nitelikte ve kalitede olmaları aynı zamanda kullanıcısına da gerekli konfor düzeyini sağlamaları gerekmektedir.

klasik-büro-mobilyası

Ofis ve bürolarda kullanılan mobilyalar ofisin ya da büronun dekorasyonunda çok büyük rol oynar. Mobilyaların seçimi ofisteki yaşanılabilirliği olumlu yönde etkilemelidir. Bu yüzden ofis ve büro mobilyalarında, tanınmış ve gözde markaları tercih etmenizi ısrarla öneriyoruz.

asortie ofis (12)

Renk ve dokusunun seçimi ile birlikte, bunların ofis içindeki yoğunluk ve organizasyonu sizin ve çalışanlarınızın gereksinim ve eylemlerinize göre dengeli bir biçimde kurulmalıdır.

asortie ofis (19)

Ofis markalarında ilk aranacak özellik kalite ve dayanıklılık olmalıdır. Görselliğin ve konforunda bu özelliklere eşlik etmesi ile hem daha güzel bir ofise sahip olacaksınız hem de Ofis ya da büronuzda daha verimli ve aktif saatler geçireceksiniz.

asortie ofis (41)

Ofisinizin dekorasyonunda sırıtmayacak ve kalitesiz olmayan mobilyaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Tanınmış ve adını sık duyduğunuz mobilyalar ile ofisinizi dekore etmekten çekinmemelisiniz.

fileli-ofis-sandalyesi

Ofisinizde kullanacağınız mobilyalara örnek olarak çok şık makam takımlarını, puf modellerini, çelik soyunma odalarını, dosya dolaplarını, ahşap sandalye ve masa modellerini, para kasalarını, sayabiliriz.

modern-ofis-dekorasyonu

Satın alacağınız mobilyaların tanınmış bir markadan alınması kadar fonksiyonel ve estetik bir görünüme sahip olmasına da dikkat etmeniz de fayda var. Mutlaka ofis mobilyalarında seçici ve gösterişli ofis mobilyalarına yer veren markaları tercih etmeniz ofisinize de değer katacaktır.

asortie ofis (16)

Ofisinizin klasına yakışan modelleri seçmeniz, bir anlamda sizin de ne kadar zevk sahibi olduğunuzu ortaya çıkaracaktır. Ofis dekorasyonunda kullanacağınız mobilyalarda çalışanlarınızın ve kendinizin sağlığını düşünmeniz açısından da ofis mobilyalarınıza oldukça dikkat etmelisiniz.

asortie ofis (9)

Ofis tasarımlarınızda işlevsellikte önemli ölçüde sizlerin çalışmalarını etkileyecektir. Fonksiyonelliğin göz ardı edilmediği modeller her zaman geniş kullanım imkanı sağlayacaktır. Ofis ve büro mobilyalarınızda rahatlığı hissedeceğiniz türden modellere yer vermeye çalışmalısınız.

asortie ofis (42)

Son zamanlarda büro ve ofislerde son derece şık ve küçük ofis mobilyalarının tercih edildiğini görüyoruz. Ofis ve büro markaları için adından sıkça söz ettiren istikbal, Bellona ve Asortie mobilya’yı söyleyebiliriz. Gerek kalite gerekse size özel birbirinden harikulade bu ofis ve büro mobilyalarına göz atmanızı öneririz.

asortie ofis (37)

Ofis dizaynında ofisinizin ya da büronuzun daha geniş görünmesini sağlayacak ofis mobilyalarını mümkün olduğunca dekorasyonunuzda kullanmayı denemelisiniz. Böylece hem rahat çalışma alanı bulursunuz, hem de konforlu bir ortam yararatırsınız.

İstikbal mobilyanın ofis ve büro mobilyaları için bu sene ortaya çıkardığı ürünler görülmeye değer. Özellikle deri makam takımları renkleri ve kalitesiyle dikkat çekiyor. Ya da ahşaptan yapılmış ofis ürünlerini tercih ediyorsanız, Asortie mobilyanın bu işte uzman olduğunun altını çizmekte fayda var. Hem klasik hem ahşap ofis mobilya modelleri ile birçok markayı gölgede bırakan Asortie mobilyanın ürünlerini mutlaka inceleme fırsatı bulmalısınız.

büro-sandalyeleri

sp6q3J

Bellona ise modern ofis tasarımlarını bu yıl daha yukarılara çıkararak beklentiyi bir hayli arttıracak gibi görünüyor. İstediğiniz ofis eşyasına uygun fiyatta ve kalitede bulmayı amaçlıyorsanız adresinizin Bellona olması gerektiğini söylememiz yanlış olmayacaktır. Modern bir ofiste düşündüğünüz herşeyi bir arada görmekten keyif alabileceğiniz bütün ürünler Bellona mağazalarında mevcut şekilde sizleri bekliyor.

images (20)