Lüks ve Klasik Mobilya Markaları…

 Lüks ve Klasik Mobilya Markaları…

Klasik mobilyalara olan ilgi neredeyse çığ gibi büyüyor. Son birkaç yılda bunun izlerini görebilmekteyiz. Modası geçmiş ve klişeleşmiş dekorasyonların ötesine geçmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihi olan bu el emeğinin takdire şayan ürünleri ile evlerinizin dekorasyonu hiç demode olmayacak.

klasik-mobilya

Klasik denince sadece antikaya benzeyen ve ilk bakışta anlam veremediğiniz şeylerin aklına gelmesi çok normal. Neden diye sorarsanız ? Aslında cevabı çok basit. El yapımı ve tamamen ahşaptan yapılırlar.
Buna ek olarak, bu nadide ve eşsiz tasarımlar özel olarak üretiliyorlar ve modern mobilyalara göre seri üretimleri de yoktur. Klasik mobilyanın kalitesi ve konforunu aynı zamanda ihtişamını diğer modern mobilyalarda bulabilmenize imkan da yoktur.

klasik-açık-renk-mobilyalar

Ayrıca lüks ve klasik mobilyalarda üretim yapan markaları incelediğinizde, adını Türkiye’ye ve dünya’ya duyurmayı başarmış markası Asortie mobilya lüks ve klasik mobilya denilince ilk akla gelen marka olmayı başarmıştır. Klasik, lüks ve avangard tarzda üretim yapan bu firma yaptığı kaliteli lüks ve klasik mobilyaların yanında verdiği yüksek müşteri odaklı hizmet ile de adından sıkça söz ettiriyor.

avangarde-2

Kaçınılmaz olarak görselliğin ön planda tutulduğu bu güzide ürünlerde hem aradığınız ihtişamı hem de kaliteyi bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Klasik yemek takımlarından yatak odalarına, Avangard modellerden, şahane lüks tasarımlara kadar birbirinden şık ve güzellikte ki ürünleri Asortie mağazalarında görebilirsiniz.

avangarde-koltuk-takımı

Lüks ve klasik mobilya tarz ve şıklığını aynı zamanda ihtişamı ve zarifliği evlerinde görmek isteyenlerin tercih ettiği mobilya türüdür. Bu mobilyalarda kullanılan malzeme kalitesi diğerleriyle kıyaslanmayacak kadar üst seviyededir. Ahşap modellerdeki işçilik ise görülmeye değer nitelikte.

lüks-mobilya-mağazaları

Lüks ve klasik mobilya modellerinin üst gelir grubuna ve zengin kesime hitap ettiğini söylemeden geçmeyelim. Daire fiyatına yakın değerlerde olan bu klasik mobilya modellerinde ayrıcalıklı ve özel hissetmeniz çok doğal. Çünkü lüks ve klasik mobilya zevk ve tarz meselesidir.

lüks-mobilya-fiyatları

İnsanlar yaşadıkları ve oturdukları evlerde kendi tarzlarını ve tercihlerini yansıtmak istiyorlar. İnsanlar artık lüks ve konforlu evlerde oturmak istiyorlar. Kendilerinden sürekli bahsettirecek bu evlerin dekorasyonunda klasik ve lüks mobilyaları kullanmak istiyorlar. Ve bu evleri bir vitrin gibi görüyorlar ve vitrinleri ile ön plana çıkmaya çalışıyorlar.

klasik-yatak-başlığı-fiyatları

İnsanlar, klasik ve lüks mobilya ile evlerini döşeyerek bu vitrini daha da güzelleştirmek istiyorlar.
Lüks ve klasik mobilya modellerinde tarihi, ayrıcalığı ve vazgeçilmezliği bulabilmeniz mümkündür.

Bir sanat eseri niteliğindeki bu paha biçilmez ürünlerle evlerinizin dekorunda pay sahibi olacağınız kesin. Benzersiz özellikleri ve kalitesiyle mobilya modelleri arasında en dikkat çekici ve göze çarpan tasarımlar her zaman klasik ve lüks mobilya modelleri olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

vizyon-klasik-koltuk-takimi

Sizlerde evlerinizin herkesten farklı ve özel olarak döşenmiş bir yer olmasını istiyorsanız, lüks ve klasik mobilya mağazalarını ziyaret etmelisiniz. Aradığınız türde birbirinde güzel lüks ve klasik mobilya modelleri mağazalarda sizleri bekliyor.

asortie-klasik-mobilya

Lüks ve klasik mobilya markanızla fark yaratın, ayrıcalıklı kalın.