İstikbal Yemek Odası ile Yemek Odanızı Güzelleştirin…

 İstikbal Yemek Odası ile Yemek Odanızı Güzelleştirin…

İstikbal  yemek odalarında, bu yıl yenilikçi stillerin farklı tasarımlarla şekillendiği, estetiğin kullanışlı detaylarla ön plana çıkarıldığı ve şıklığın unutulmadığı modellere daha çok yer vermektedir. Bir yemek odası takımından beklediğiniz ne varsa bulabileceğiniz tarzda tasarlanan bu modellerde kendinizi çok daha özel hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

istikbal-yemek-odası-fiyatları

Yemek odası tasarımında en dikkat çekici unsur elbette masa ve sandalyelerin dayanıklılığı ve estetik açıdan güzel bir görünümün ortaya çıkmasıdır. Masa ve sandalyelerin el yapımı olması ve tamamen ahşaptan yapılması İstikbal yemek odası takımını diğer modellerden ayıran en belirgin özelliktir. Ahşap tasarımların yemek odanıza getireceği farklı atmosfer de daha keyifli zaman geçireceksiniz.

İstikbal yemek odası takımında şahane bir konsol modeli, biblolarınızı ve aksesuarlarınızı koymanıza imkan veren fevkalade şıklıkta bir vitrin aynı zamanda üzerinde keyifli yemekler yiyebileceğiniz masa ve mükemmel dayanıklılıkta sandalyeleri bulmanız mümkündür.
Kaliteli malzemeden yapılan yemek odası takımında çeşitli renk seçeneklerinin olduğunu söylemekte fayda var. Bu yıl yemek odası takımlarında ceviz ve ahşap renklerinin aynı şekilde beyaz masa ve sandalyelerin çok tercih edildiğini görmekteyiz.

istikbal-yemek-odası-fiyatları

istikbal-eva-yemek-odası

İstikbal yemek odası modellerinde aynalı konsolun gösterişli görünümü gerçekten görülmeye değer. Bu konsol modeli eşsiz bir ayna tasarımından ve eşyalarınızı koyabileceğiniz çekmece ve dolaplardan oluşmaktadır. İsterseniz konsolun üzerine de süs eşyalarınızı ve resimlerinizi koyabilirsiniz. Vitrinli gümüşlükler de gerçekten ilgi çekici görünüme sahip ve şıklıklarıyla bir o kadar da alımlılar. Kaliteli ve uygun fiyata harika bir yemek odası tasarımına İstikbal farkıyla kavuşabilirsiniz.

İstikbal yemek odası takımında kullanılan masa aynı zamanda açılır kapanır özelliği ile kullanışlı bir tasarım olarak göze çarpmaktadır. Sandalyelerin ergonomik ve konforlu oluşu da oldukça dikkat çekici bir ayrıntıdır.

istikbal-bianco-yemek-odasi-takimi

Yemek odası takımı almayı düşünüyorsanız ya da yemek odanızı eskisi ile yenilemek istiyorsanız, İstikbalin yemek odası takımlarına bakmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle yeni evlenmeyi düşünen çiftlere mutlaka İstikbal yemek odası modellerine göz atmalarını öneriyoruz. Klasik, modern ve avangard modellerde her türden yemek odasını İstikbal mağazalarında bulmanız mümkündür. İhtiyacınız olan yemek odasına istikbal tarzıyla sahip olabilirsiniz.