İstikbal Yatak Odası Modelleri…

 İstikbal Yatak Odası Modelleri…

Yatak odası modelleri denince aklımıza gelen markalardan biri olan İstikbal, bu sezon yatak odası tasarımlarında birbirinden şık ve renkli yataklar ile odalarınıza yeni bir görünüm getirecek. Güne başlarken daha zinde uyanmanızı sağlayacak ortopedik ve konforlu yatak modelleri sizlerinde kısa sürede beğenisini kazanacak.

images (14)
İstikbal yatak odası modellerinde bu sene keskin renklerin tercih edildiğini görmekteyiz. Yatak odanızda kullanacağınız rengin mutlaka duvar rengiyle uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca, perde ve halı modellerinin de yatak odası takımınıza uygun renkte olmasına dikkat etmenizde fayda var.images (12)

Bütün günün yorgunluğunu atmanıza imkan tanıyacak bu yatak modellerinde daha sağlıklı bir uyku uyumanızda mümkündür. Beklentilerinizin ve hayallerinizin ötesinde muhteşem bir yatak odasına sahip olmak İstikbal tasarımlarıyla bu kadar kolay.

Bu senenin trendi olacak…

Klasik yatak odasından vazgeçemeyenler için özel modellerin yanı sıra renkli ve farklı modeller de bulunmaktadır. Özellikle bu sezon beyaz, krem rengi, toz pembesi, açık mavi renklerinin ön plana çıktığını görmekteyiz. Saflığın ve doğallığın rengi olan, beyaz renkli yatak odası takımları kelimenin tam anlamıyla kendisine hayran bırakacak. Beyaz renkli yatak odası takımınızı her renk ile kolayca kombine edebilirsiniz.images (13)

Yatak odaları evlerimizin en önemli bölümüdür ve en özel bölümüdür aynı zamanda. Bu yüzden satın alacağınız yatak odası takımınızın kullanışlı olmasını öneririz. Yatak odanızdaki eşyalarınızı rahatça koyabileceğiniz gardroba sahip olmanız da dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Çünkü tercih edeceğiniz yatak odasının toparlayıcı olması sizin hayatınızı kolaylaştıracaktır. Bu açıdan son dönemlerde gardrop modellerinde dış görünüşten çok işlevsellik daha önemlidir.

images (15)

Yatak odası alırken dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisi kaplayacağı alandır. Eğer küçük bir odaya sahipseniz, o zaman büyük boyutlu yatak odası tercih etmemelisiniz. Satın alacağınız yatak odası takımınızın odanızla bir bütünlük oluşturacak şekilde olmasına fazlasıyla dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

indir (4)

2016 yılında İstikbal mobilya ürettiği yatak odası modelleriyle kalplerinizi fethedecek. Yeni evli çiftlerin ya da evlenmeyi düşünenlerin mutlaka görmesini önerdiğimiz İstikbal yatak odası kreasyonunda özel tasarım modellere de göz atmanız da fayda var.
İstikbal kaliteli, son derece konforlu ve inovatif yatak odası modeller ile sizlere yatak odanızda özel hissettirecek ve istediğiniz yatak odası ile evinizi dekore etmenizi sağlayacaktır.

modern yatak odası

Sıradan bir yatak odasına sahip olmak sizi sıktıysa, yatak odanız yeterince renkli değilse ya da benzersiz bir yatak odasına sahip olmak istiyorsanız, O zaman İstikbal yatak odası modellerine merhaba demelisiniz.
‘’İstikbale gelin, yatak odanızın görünümünü zenginleştirin.’’