Asortie Mobilya Ukrayna’da Mağaza Açtı

 Asortie Mobilya Ukrayna’da Mağaza Açtı

Rusya ile yaşadığı savaş nedeniyle Ukrayna ekonomik anlamda sıkıntılı ve zor günler geçirmektedir. Ukrayna halkı zorluklarla mücadele ederken, Türkiye’de ve dünyada ürettiği mobilyalarla adından söz ettiren Asortie Mobilya, herkesin yatırım yapmaktan çekindiği ülkede lüks bir mağaza açıyor.

Ukrayna’nın en büyük ticaret merkezinin bulunduğu Odessa’da açtığı lüks mağaza ile tüm dikkatleri üzerine çeken markanın yönetim kurulu başkanı Murat ERAT, Ukrayna’daki mağazayla sadece Ukrayna mobilya pazarına değil aynı zamanda tüm doğu bloku ülkelerine ve özellikle de Rusya pazarına açılmayı hedeflediklerini dile getirdi.

murat-erat
Yurtdışında daha önce Sırbistan ve Dubai ‘de mağaza açan Asortie Ukrayna mağazasıyla bu sayıyı üçe çıkarmış oldu. İlerleyen yıllarda Kazakistan’da bir mağaza açmak istediklerini söyleyen Murat ERAT, bunun çalışmalarına başladıklarının altını çizdi.

Savaş ortamında mağaza açmanın doğru olup olmadığı kendisine sorulan Murat ERAT,’’ Ukrayna pazarı bizim yakından takip ettiğimiz bir mobilya pazarı. Burada yaşanan askeri yönüyle değil, siyasi ve ekonomik yönüyle daha ağır basan bir savaştı. Ve sonunda da tarafların karşılıklı olarak anlaşmasıyla şuanda Ukrayna ekonomisinde hissedilir bir iyileşme var.

Biz bu ülkeye zor zamanlarında gelmezsek, refah düzeyleri arttığında hiç gelemeyiz. Buradaki mobilya pazarı kalitesiz, albenisi olmayan ve dayanıksız mallar üreten Çin hakimiyetinde. Ukraynalılar daha çok evlerinde İtalyan malı mobilyaları kullanıyorlar. Ve İtalya’dan mobilya sipariş ediyorlar. Biz, Asortie mobilya olarak İtalya’dan daha kaliteli ve makul fiyatlı mobilyaları Ukrayna halkına sunacağız. 3-4 yıl içinde Ukrayna’nın en fazla bilinen markası olmayı amaçlıyoruz ’’ dedi.

260320152250432787216_2

Ukrayna markamız : Marjinal olacak

Ukrayna’da açtığı mağazayla mobilya sektöründe büyük sükse yapan Asortie, Ukrayna’da marjinal markasıyla hizmet vereceklerini ve geniş ürün yelpazesiyle de geniş kapsamlı müşteri kitlesine ulaşmayı hedeflediklerini belirtti. Kısa süreli hedefleri içinde Kiev’de başka bir mağaza açmak olduğunu da söyleyen Murat ERAT, dekorasyon işleri ile ilgili çalışmalarda da söz sahibi olmak istediklerini söyledi.

1058304_detay

nazende%20(3)

Ukrayna pazarında açılan mağazada klasik ve modern tarzlarda tasarlanan mobilya ürünlerini görmeniz mümkün. Mağaza da yatak odasından yemek odasına, koltuk takımından ofis mobilyasına kadar daha birçok ürün kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla beğeninize sunulmaktadır. Ukrayna’daysanız ya da gitmeyi düşünüyorsanız uğrayacağınız yerler arasına Asortie Ukrayna mağazasını da eklemenizi tavsiye ederiz.