Bellona Koltuk Takımları Farklı Hissettiriyor…

 Bellona Koltuk Takımları Farklı Hissettiriyor…

Bellona Victoria Klasik Koltuk Takımı Kahve Rengi

Bellona, farklı renk ve şıklıktaki koltuk modelleri ile 2016 yılında evlerinize konuk olmaya hazırlanıyor. Bu sezon daha çok pastel renklerin ağırlığını gördüğümüz koltuk takımlarında konforun ve rahatlığın en uç noktasını hissedeceğinize emin olabilirsiniz.
Bellona’nın koltuk takımlarına kattığı yeniliklerden bahsedersek, daha estetik ve modern aynı zamanda kalitenin de ön planda tutulduğu modellere yer verdiğini görüyoruz.

images (7)

Ayrıcalıklı bir koltuk takımına sahip olmak Bellona markasıyla şimdi çok daha kolay. Çünkü sunduğu harika modellere sahip olmanın verdiği duygu kelimelerle tarif edilemez. Günlük hayatınıza başka bir boyut kazandıracak olan bu paha biçilmez koltuklarla evinizin salonunu renklendirebilirsiniz.

images (9)

Oturma odalarınızda hoş kreasyonlar yaratarak ortamın güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Kalitesi ve dayanıklı modeller üretmesiyle bilinen Bellona markası koltuk takımlarınızın iç dekorasyonunuza uygun olmasına da özen göstermektedir. Bellona mobilya, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde uygulayarak ve teknolojiyi kullanarak modern tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Farklı stillerde ve klas çizgilerle her kesime hitap eden modeller bu sezon sizi koltuk seçimi yapmakta hayli zorlayacak.

images (3)

Bellona koltuk takımlarında bu sene modern ve inovatif modellerin çok beğenildiğini görmekteyiz. Birinci sınıf kaliteli kumaşı, birbirinden güzel renk seçenekleri ve kullanışlı modelleriyle oturma odalarınıza farklı bir atmosfer kazandıracak.
Alışılan renklerin dışında koltuk takımlarınızda pastel renk tercihini mutlaka göz ardı etmemeniz de yarar var. Dayanıklı ve sağlam aynı zamanda bir o kadar şık ve kullanışlı koltuk takımları tercih etmenizi öneririz. Koltuk takımının esnek ve estetik bir görünüme sahip olması da dikkat etmeniz gereken noktalardan biridir. En önemlisi de konforu daha yoğun yaşayabileceğiniz modelleri satın almanızı tavsiye ederiz.
images (2)

Evinizin oturma odasına ya da salonunuza özlediğiniz rahatlığı Bellona koltuklarıyla getirebilirsiniz. Daha mutlu ve huzurlu bir ortama sahip olacağınızı garanti eden lüks marka, size bir koltuk takımından beklediğinizi gerek görünüm gerekse özellik olarak fazlasıyla vermektedir.

images (10)

Bellona koltuk takımı sadece şıklığı evinize getirmekle kalmıyor, oturma odanızı baştan başa değiştiriyor. Sizde oturma odanızı farklı bir dokunuşla harikulade bir yere dönüştürmek isterseniz, yapmanız gereken tek şey Bellona’ya başvurmak.
Berjer, kanepe, koltuk, çek yat gibi istediğiniz mobilya ürünlerini Bellona’nın 2016 koltuk takımı koleksiyonunda bulmanız mümkündür.
Bellona koltuk tasarımlarıyla farklı olun, ayrıcalıklı hissedin ve konforu yaşayın.