Ev Mobilyası Markaları ile Fark Yaratın…

 Ev Mobilyası Markaları ile Fark Yaratın…

Mobilya almak istiyorsunuz ya da almaya karar verdiniz fakat hangisinin daha kaliteli ve uygun fiyatlara sahip olduğunu bilmiyorsunuz. Ev mobilyası alırken bu kadar zorlanacağınızı siz de tahmin etmiyordunuz değil mi? Aslında bu kadar fazla mobilya markası arasından seçim yapmak hiç kolay değil. Neden mi? Çünkü markaların sunduğu geniş yelpazeli ürün seçeneklerinin kafanızı karıştırması çok doğal.

images (3)

Ev mobilyasında özellikle marka seçimi önem arz etmektedir. Çünkü bildiğiniz bir markayı tercih etmeniz hiç bilmediğiniz sıradan ve kalitesiz mobilya tercihinizden çok daha iyidir. Güvenilmeyen bir marka ile evlerinizi dekore ettiğinizde, birkaç yıl sonra aldığınız mobilyaların artık kullanılmaz bir hale geldiğini göreceksiniz.

images (10)

Bu yüzden mümkün olduğunca kaliteli ve bilindik markaları tercih etmeniz de fayda var. Öyle ki bu ürünler sizlere arzuladığınız mobilyalara kavuşmanızı sağlayabilir ve evinizi istediğiniz şekilde döşemenize imkan tanıyabilir.

images (14)

Ev mobilyalarında piyasa da çok kalitesiz ve bir o kadar da ucuz ve dayanıksız mobilya tasarımlarının olduğunu da görmekteyiz. Ev mobilyalarında mutlaka seçici davranmalısınız ve kaliteli marka tercihinden ayrılmamalısınız.

Sizler için önerebileceğimiz ev mobilyası markalarından bazılarını sizlerle paylaşmamız yapacağınız mobilya tercihlerinde daha dikkatli davranmanızı sağlayacaktır. Sizin için seçtiğimiz markalara göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

BELLONA

Bellona bu sene ürettiği birbirinden şık tasarımlar ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Özellikle koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımlarına mutlaka göz atmanızı tavsiye etmekteyiz.

images (7)

Koltuk takımlarında kullanılan modern çizgiler ile renkli desenlerin kombine edildiği koltuk modelleri evlerinize harikulade bir görünüm getirecek. Yemek odası takımlarında ise açık renkli modellerin ön planda olduğunu görmekteyiz.images (9)

Yemek odanızı ister klasik ister modern tarzda seçebilirsiniz. Yemek odası takımında kullanılan konsol ve vitrin aynı zamanda yemek odanızın şıklığına şıklık katacak.

Yatak odası takımlarında ise hareketli ve keskin renklerde yatak odası modellerinin tercih edildiği görülmektedir. Dayanıklı ve kaliteli marka arıyorsanız size fazla uzağa gitmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü artık Bellona var. Size her imkanı sağlayacak tek marka…

indir (4)

 

İSTİKBAL

Bu yıl İstikbal ev mobilyalarında ahşap ve el yapımı modellere rastlayacaksınız. Kaliteli ve dayanıklı mobilya üreticisi olarak bilinen İstikbal mobilyaları aynı zamanda çok pahalı olmayan fiyatlarıyla da tüketicilerin yüzünü güldürecek. İstikbal mobilya, sıradışı ve kendine özgü şıklıktaki tasarımlarıyla adından bu yıl epey söz ettirecek.

istikbal_elitra4

Özellikle koltuk takımlarında gördüğümüz ince detaylar ve farklı motifler en dikkat çekici unsurlar olarak göze çarpıyor. Koltuk takımında bulunmasını istediğiniz özellikleri sizin için bir araya getiren bu eşsiz marka, ev mobilyası modellerinde vazgeçilmeziniz olacak.

istikbal_elitra6

İstikbal, koltuk takımlarının estetik görünümü ve rahatlığı ile evlerinizin dekorasyonuna değer katacak. Aradığınız konforu ve huzuru İstikbal koltuk takımları ile bulabilirsiniz.

Yemek odası takımlarında da fark yaratacak tasarımlara imza atan İstikbal mobilya ile yemek odalarınız bir hayli güzelleşecek. Yemek odaları modelleri ile evlerinize zarif ve görkemli bir görünüm getirecek. Yemek odalarında İstikbal sade ve ahşap modelleri ile ilginizi çekecek. Klasik modeldeki yemek odası takımlarına ayrı bir parantez açmakta fayda var. Çünkü el yapımı olarak üretilen bu ürünler görülmeye değer.

istikbal-bianco-yemek-odasi-takimi

Yatak odası takımlarında,  aynalı ve sürgülü olarak üretilen gardrop modelleriyle ilginizi çekecek. 2 ve 3 kapılı olarak dizayn edilen bu gardrop modelleri ayna tasarımlarıyla da yatak odanıza ayrı bir hava katacak. Yatak modellerinde de en yeni trendlere yer veren İstikbal mobilya, ortopedik ve ergonomik özellikli yataklarıyla ev mobilyasının gözde markası olmaya hazırlanıyor.

yatak-odası-gardrop-içi-modelleri

Sizde ev mobilyasında farklı ve kaliteli ürünlare sahip olmak isterseniz, İstikbal mobilya’ya gelin. Deneyin, farkı kendiniz fark edin…