2023 Yatak ve Koltuk Modelleri ile Konforu Yaşayın…

 2023 Yatak ve Koltuk Modelleri ile Konforu Yaşayın…

2016 yatak odası modellerinde kendinizi fazlasıyla rahat hissetmeniz mümkün olacaktır. Özellikle farklı modelleri ve renkleri ile bu yılın yatak odası takımlarında konforu ve estetiği çok net bir şekilde göreceksiniz.
Daha sade dekorasyon uygulamalarına yer verilen yatak odası mobilyalarının çoğunlukla ahşap ve açık renkli modellerden oluştuğunu görmekteyiz.

modoko-yatak-odası-modelleri

Günümüzde evlerin küçük olmasından dolayı daha büyük yatak odalarına sahip olmak isteyenler açık renkli yatak odası modellerini tercih ederek bunu gerçekleştirebilirler.

2016 yatak odası modelleri ile yatak odanızda daha fazla dinlenme imkanı bulabileceksiniz. Yatak odanızın büyüklüğüne göre eşya seçmenizde yatak odanızın geniş görünmesini sağlayacaktır. 2016 yatak odasında kullanılan eşyaların son derece işlevsel ve fonksiyonel olduğunu görmekteyiz. Bu yönüyle herkesin beğenisini kazanacağı besbelli ortada.

yazlık-yatak-odası-modelleri-ve-fiyatları

Yatak odası gardrop modellerinde de görsellik ve kullanışlılık adeta hat safhada. Gardrop modellerinde kullanılan çekmece ve raflarda eşyalarınızı istediğiniz şekilde koymanıza imkan tanıyacak şekilde dizayn edilmiş. Yatak odalarında bu sene yuvarlak yatakların çok moda olduğunu görmekteyiz.

modern yatak odası

Özellikle ortopedik yatağa sahip olan bu yataklarda konforu en yüksek noktada hissedeceksiniz. Az yer kaplaması ve estetik görünüme sahip olması da cabası. Bu yılın yatak odalarında getirdiği yeniliklerden biri de, yatak odalarının aydınlatılması konusunda mobilyalar içerisine gömülmüş led ışıkların kullanılmasıdır.

yazlık-yatak-odası-dekorasyonu-fikirleri

Led ışıkların yatak odası mobilya modellerinde kullanılması aydınlatma için özel aksesuarlar düşünmemenizi sağlar. Böylece aynı anda iki farklı amaçlarla kullanabileceğiniz mobilyanızın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Aynı zamanda gardrop modellerinde her ne kadar açık renklerin ve aynaların kullanıldığını bu yıl daha yaygın olarak görsek de, keskin ve canlı renkleri de mutlaka gardrop modelinizde kullanmanızı öneririz. Bazı gardrop modellerinde iki farklı rengin kullanıldığını görmekteyiz.

sürgülü-gardrop-fikirleri

Bu gardrop modelleri donuk görünüme sahip yatak odanızın kasvetli havasına canlılık ve hareketlilik katacaktır. Aynı zamanda son yılların trendi 2 ve 3 kapılı gardrop modelleri farklı tasarımları ile yatak odalarınızı süsleyecek.

Bu son derece kullanışlı dolaplarda dikkat çeken en büyük özellik ise açılıp kapanabilen kapaklara sahip elbise dolaplarını neredeyse hiç görmemeniz. Daha çok sürgülü kapıları olan elbise dolaplarının kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu modellerin hem az yer kaplamalarından hem de daha kullanışlı olmalarından dolayı 2016 yılında çok tercih edilecekleri kesin.

Peki ya, koltuk takımlarında yenilik olarak neler var?

2016 koltuk modellerinde de oturma odanızın boyutuna göre tekli, ikili ve üçlü koltuk takımlarının ön plana çıkarıldığını göreceksiniz. Berjer modellerinde koltuk takımlarına göre daha açık tonların hakim olduğunu görmekteyiz.

istikbal-otantik-koltuk-takimi-mira-bej-030914-1

Koltuk takımlarında da pastel renklerin bu senenin moda renkleri olduğunu söyleyebiliriz. Konforun olmazsa olmaz olduğu koltuk takımlarında bunu bu yıl çok rahat bulabileceğinizi belirtmekte fayda var.

Modern ve deri koltuk tasarımlarının şıklıkta birbiriyle yarıştığı bu sezonda, klasik koltuk takımları da hem görsel hem de el yapımı modelleri ile modern ve deri koltukları gölgede bırakacağa benziyor. Kendi tarzınıza en yakın koltuk tasarımlarıyla bu yıl istediğiniz gibi evlerinizi dekore etmeniz mümkün.

modern-koltuk-takımları-modelleri

istikbal_beyaz_deri_koltuk_takimlari

Koltuk takımlarında 2016 yılının en fazla beğenilen ve revaçta olan köşe koltuk takımlarından bahsetmemek haksızlık olurdu. Bu sene Köşe koltuk takımları renkleri, esneklikleri ve farklı modelleri ile fark yaratıyor. Köşe koltuk takımları günümüzde tüm kesimlere hitap etmektedir. Bu yüzden bu özellikleri ile hemen hemen her evde görebileceksiniz.

köşe-koltuk-takımları

Günlük koşuşturmacalarınızın ardından evlerinizin sakin ortamına sığınmak istediğinizde, koltuk mobilyalarında aradığınız zarafetin yanında ihtiyaç duyduğunuz rahatlık ve konforu da 2016 koltuk takımı modellerinde bulabileceksiniz.