Evinizde Görmek İsteyeceğiniz Klasik Mobilyalar…

 Evinizde Görmek İsteyeceğiniz Klasik Mobilyalar…

Klasik mobilyalar gerek tasarımları gerekse de el yapımı olmaları sebebiyle bir çoğumuzun evlerinde görmekten keyif alacağı türden mobilyalardır. Klasik mobilyaları bu kadar cazip kılan ve çekici hale getiren şey aslında görünümlerinden daha çok ender olarak üretilmeleri ve dayanıklı olmalarıdır.

Mikanos Lüks Klasik Koltuk Takımı
Mikanos Lüks Klasik Koltuk Takımı

Klasiğin daha çok yaşı ilerlemiş insanlar tarafından tercih edildiği söylenir hep, oysaki durum böyle değildir. Günümüzde, hemen hemen her yaş grubuna hitap eden klasik mobilya tasarımları şık olmalarının yanında konforlarıyla da sizleri şaşırtacak. Gençlerinde kendilerine uygun bir şeyler bulabilecekleri klasik mobilya modellerinde klasik motiflerle bezenmiş ve altın varaklarla süslenmiş tasarımları görmeniz mümkündür.

Elita Klasik Lüks Koltuk Takımı
Elita Klasik Lüks Koltuk Takımı

Gözlerinizi yoracak nitelikte eşsiz bir güzellik sunan bu şaheser özelliğindeki mobilyalarla evleriniz bir başka güzel olacak.

Klasik mobilyaları bu kadar sevdiren ve popüler yapan elbette kusursuz ve standart olan mobilyaların ötesinde bir üretime sahip olmaları ve kuşkusuz birinci sınıf kalitede malzemeden yapılmalarıdır.

Klasik mobilyaları incelediğinizde koltuk, yemek odası ve yatak odası takımlarının her eve zenginlik kattığını görürsünüz. Özellikle Klasik koltuk takımlarında tekli, ikili ve üçlü koltuk takımları fazlasıyla dikkat çekici olarak üretiliyor. Hatta bazen kendinizi evinizde değil de sanki saray da hissedeceksiniz.

Belinda Klasik Koltuk Takımı
Belinda Klasik Koltuk Takımı

Klasik mobilyalar pahalı olarak nitelendirilebilir ancak modern mobilyalara göre üstünlükleri pahalı olmalarının çok daha ötesine geçer. Ucuz ve kalitesiz mobilya tercihinin yerine evladiyelik ve uzun ömürlü mobilyaya sahip olmayı düşünüyorsanız, Klasik mobilya seçeneğinden vazgeçmemelisiniz.

Oturma odanızın görünümünü bu kadar değiştirecek klasik modeller, kısa sürede beğeninizi kazanacak. Koltuk takımlarında kullanılan ahşap ayaklar, koltuğunuzun şık görünümünü iki katına çıkaracak. Ya klasik koltuklar üzerinde kullanılan kumaşlara ne diyeceksiniz? Gerçekten göz alıcı değil mi?

klasik-açık-renk-koltuk-takımları

Birinci sınıf kumaş ve döşemelik malzeme kullanılarak üretilen bu klasik koltuklarda, konforu fazlasıyla hissedecek ve kalitenin keyfini yaşayacaksınız.

” Klasik mobilya tercihi aslında bir yaşam tarzıdır ve seçtiğiniz modellerde evinize bunu yansıtmanızı sağlar.”

Klasik mobilya ile döşenilmiş bir evde yaşamak bile, sizin mobilya konusunda ne kadar zevkli olduğunuzu gösterir. Klasik tarzda dekore edilmiş evlerin ağır ve fazla ciddi görünüme sahip olduğunu söylerler. Halbuki bunun aksine klasik mobilyalar evinize gösterişli ve ihtişamlı bir görüntü getirir. Aynı zamanda klasik mobilyalar evinize değer katacakları gibi yaşam kalitenizi de arttıracaklardır.

klasik-mobilya-takımları-modelleri

Klasik oturma odası takımlarına göz attıktan sonra yemek odası takımlarına geldiğimizde ise, klasik yemek odalarında açık renkli yemek odası takımlarını tercih etmenizi öneriyoruz. Klasik yemek odası takımı aynalı konsol, vitrin, masa ve sandalyeden oluşmaktadır.

vizyon-klasik-koltuk-takimi

Masa ve sandalyelerde kullanılan varak ve oymaların yemek odası takımının görünümünü zenginleştirdiğini göreceksiniz. Klasik motiflerle süslenmiş aynalı konsol yemek odanıza ayrı bir hava katacak. Masa ve sandalye ayaklarında kullanılan işlemeler klasik yemek odası takımınızı hayalinizden öteye götürmeye yetecek güzellikte tasarlanmış. Yemek odasında bulunan vitrininiz de biblolarınızı ve cam eşyalarınızı istediğiniz şekilde dizebilir ve sergileyebilirsiniz.

klasik-ev-dekorasyonu-örnekleri

klasik-yemek-masaları

Yatak odası takımlarında ise, klasik rüzgarlarını estirmek istiyorsanız, Özellikle öne çıkan ve tamamen ahşaptan yapılmış ve el yapımı olan türleri tercih etmenizi ısrarla öneririz. Gardrop modellerinde aynalı ve sürgülü modellerin ilginizi çekeceği kesin. Yatak modelinde ise konfor ve estetik modern yataklardan bile daha iyi. Boyut olarak da yatak odanıza sığacak ve hoş duracak klasik yatak odası takımlarıyla yatak odanızı baştan yaratacaksınız.

klasik-mobilya-fiyatları-masko

Evinizde kullanacağınız klasik mobilyaların mutlaka kullanışlı ve kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Her aşamasında asalet ve konfor zerk eden bu mobilyalar ile evlerinize ”hayat sıcaklığını” getireceksiniz.