Yatak başlıkları ve Klasik oymalı Karyola Başlıkları

 Yatak başlıkları ve Klasik oymalı Karyola Başlıkları

Yatak başlıkları ve klasik karyola oymalı başlık modelleri yatak odalarında oldukça önem gösterilen mobilyalar haline geldi.

Yatak odası tasarımlarında yatağın daha şahane görünmesini sağlayan bu mobilya modelleri ile yatak odalarına gelen şıklık kelimelerle anlatılmayacak şıklıktadır. Yatağın daha fazla öne çıkarılmasını ve mümkün olabildiğince etkili durmasını sağlayan bu yatak başlıklarının katkısı yadsınamaz bir gerçektir. Modern ya da klasik yatak başlıkları yatak odası takımlarını tamamlayabilen en önemli parçalardan biridir. Klasik yatak başlıklarında kullanılan şatafatlı görünüm yatağınızın değerini de oldukça yükseltecektir.

Farklı bir ambiyans oluşturmanızı sağlayacak bu tasarımlar ile yatak odalarınız sıra dışı bir dekorasyona da kavuşacaktır.

Ahşap olarak yapılan yatak başlıklarının dekora getirdiği zarafet ve görkem görülmeye değerdir. Saray ihtişamını yatağınıza getiren bu yatak başlıkları istenilen ölçülerde ve renklerde kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Dekoratif ve görsellik olarak bütünsellik oluşturan bu şık tasarımlar ile yatak odalarınızı tanıyamayacaksınız.

klasik-yatak-başlığı-fiyatları

Kapitoneli ve oymalı yatak başlıkları klasik yatak odası takımıyla beraber son derece güzel bir uyum göstermektedir.

Klasik yatak odası takımlarında en fazla dikkat çeken mobilya ürünleri arasında yer almaktadır. Mobilya ürünleri bakımından da yatak odanıza zenginlik ve derinlik katan bu mobilyalar ile yatak odanızı baştan yaratmanız mümkündür. Yatak odaları ister klasik ister modern tarda döşensin yatak başlıkları bu odalara farklı bir görünüm katmaktadır.

Klasik yatak başlıkları ahşap olabildikleri gibi metalde olabilmektedir. Oldukça muhteşem bir görünümün evlere gelmesini sağlayan bu tasarımlar ile yapacağınız dekorlar yatak odalarınızı olduğundan daha şık ve gösterişli gösterecektir. Klasik yatak odası modellerinde oymalar ve işlemeler çok güzel görünmektedir. Buna ek olarak işçilik oldukça fazladır ve bu da diğer mobilya ürünlerine göre bu tasarımların değerini yükseltmektedir.

Yatak odalarınızda yatak odanızla birlikte kullanacağınız yatak başlığı yatağınızın daha kaliteli durmasını da sağlayacaktır.

Aynı zamanda yatağınızda otururken sırtınızı dayayabileceğiniz tasarımlar olarak dikkat çekmektedir. Yatağınızda başucu kitabınızı da rahatlıkla okuyabileceğiniz son derece lüks tasarımlardır. Yatak başlıkları olmadığında duvarlarda rutubet oluşmakta ve başlıksız yataklar uyku kalitenizi etkilemektedir.

Sağlıksız bir uyku uyumanıza neden olmaktadırlar. Bu nedenle yatak başlıkları seçerken hem görsel olarak hitap edebilecek hem de sağlığımızı olumlu etkileyebilecek tasarımları kullanmanızı öneririz. Klasik tasarımlar farklı renklerde ve ölçülerde üretilebilmektedir. Sizin istediğiniz kumaşlar ile de yatak başlıkları tasarlanabilmektedir. Ortopedik yapısı sayesinde, yatağınızda otururken sırtınızı kavrayabilecek farklı modelleri ile yatak başlıkları arasında bulabileceksiniz.

yatak-başlığı-modelleri

Yatak başlıkları dekoratif olduğu kadar sağlıklı bir uyku uyumanızı sağlaması yönünden de oldukça işlevsel bir tasarımdır.

Yatak odası dekorasyonunda çok önemli detaylardan birisidir. Gösterişli ve şık yatak başlıkları modellerinde avangard, oymalı ve ahşap modeller çok tercih ediliyor. Birbirinden şık yatak başlığı modellerinde kapitoneli olanlar gerçekten görülmeye değerdir. Aynı zamanda renkli yatak başlıkları da oldukça sık tercih ediliyor.

Perdelerinizle uygun renkte seçeceğiniz yatak başlıkları ile çok şık bir yatak odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Yatak başlıklarında taşlı modellerde çok beğenilmekte ve yatak odası dekorasyonlarında öne çıkmaktadır. Yatak başlıklarında değişiklik isteyenler için deri ve ferforje yatak başlıkları çok şık modeller içinde yer almaktadır.

Oymalı ve kakmalı ahşabın ana temel olduğu yatak başlıklarında genelde ağır tonlar ve asil bir renk beyaz renk tercih edilmektedir.

Özellikle klasik tarzda döşenen yatak dekorasyonlarında avangard ve klasik yatak başlıkları vazgeçilmez aksesuarların başında gelmektedir. Krem rengi ve kahve rengi gibi daha ağır renklerin farklı tonları kapitone ve varakla daha lüks bir görüntü verecektir. Yatak başlığı seçimlerinizde klasik yatak takımlarına uyumlu modelleri tercih etmeniz yatak odanızı daha farklı bir yere dönüştürecektir.