Klasik Mobilya Modelleri…

 Klasik Mobilya Modelleri…

Klasik mobilya modelleri ile evlerinizi çok şık bir şekilde dekore edebilirsiniz. Klasik modellerle evinizin dekorasyonuna kendi tarzınızı tamamen yansıtabilirsiniz. Bu sene klasik mobilya modelleri olarak koltuk takımları, yatak odası ve köşe koltuk takımları çok moda olacak.

destina-koltuk-takimi-1

Klasik koltuk modellerinde en göze çarpan ve olmazsa olmaz şey elbette konfor ve renk uyumudur. Oluşturmak istediğiniz dekorasyonunuzda klasik koltuk takımlarınızla fark yaratacak ve tarz olacağınız kesin. Birbirinden şık ve güzellikteki koltuk modellerinizle dekorunuza değer katmanız mümkün.

artemis-klasik-koltuk-takimi

Koltuk takımlarında açık tonlarda tasarımlar klasik modeller içinde bu sene oldukça ön plana çıkacak ve evinizin görünümünü gözle görülür şekilde değiştirecek. Klasik koltuk takımlarında rahatlık başlıca unsur olarak dikkat çekiyor. Gösterişli ve renk detayının atlanmadığı klasik koltukların ahşaptan yapılmış el yapımı oymaları görülmeye değer.

artemis-koltuk-takimi-2

Oturma odanızı klasik olarak dekore edeceksiniz kesinlikle klasik modelleri görmenizde fayda var. Klasik ve modern çeşitliliğine de evlerinizde yer verebilirsiniz ve klasik motiflerin harikulade tasarımlarla birleştiği bu modellerde kendinizi fazlasıyla özel ve ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Bedesten Klasik Koltuk Takımı
Bedesten Klasik Koltuk Takımı

Berjer modellerinde de yüksek konforu ve benzersiz rahatlığı bulabileceksiniz. Berjer modellerinde kullanılan renklerin açık tonlarda ve klasik desenlerle süslü olduğunu göreceksiniz. Klasik görünümün yanında estetikte fazlasıyla klasik koltuk takımlarına yansıtılmış durumda.

koltuk-takımları-fiyatları

İsterseniz klasik koltuk takımınızın yanına tamamen ahşaptan yapılmış orta sehpa ve zigon sehpa ekleyebilirsiniz. Böylece klasik koltuk modelinizin daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yemek odası takımları da bu sene trend olacak klasik mobilya modellerinden biri. Çünkü günümüzde insanlar daha çok modern tasarımların yanında klasik yemek odalarını tercih etmektedirler. Sade ve açık renkli varaklarla süslenmiş yemek odası takımlarını mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

avangard-koltuk-takımı-modelleri

Gümüş ve altın varaklı tasarımlar klasik yemek odası takımınızın zengin bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Biblolarınızı koyacağınız şık vitrin modeli, yemek odanızın en çarpıcı ve hoş parçalarından bir tanesi.
Sadece nesnel değil görsel olarak da keyifli anlar yaşamanızı sağlayacak bu el yapımı sanat eserini modern şekilde mobilyalarla kombine etmenizle ortaya bambaşka bir güzellik çıkarabilirsiniz.

zarif-yemek-odası-takımları

Klasik yemek odası takımında yediğiniz yemekler aklınızdan hiç çıkmayacak. Klasik masa ve sandalye modelleri hem şık hem de dayanıklılıklarıyla uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Aynalı konsol da geniş bir aynanın kullanıldığını ve Yemek takımınıza görüntüsüyle ayrı bir hava katıyor.

doğal-ahşap-yemek-odası

Klasik yemek odası takımınızı istediğiniz renk ve ölçülerde bulabilmeniz mümkündür.
Klasik yatak odası modellerinde de yuvarlak klasik yatak takımları oldukça revaçta. Son derece konforlu ve ortopedik yatağınızda günün yorgunluğunu daha rahat atacaksınız ve güne daha dinç başlayacaksınız.

country-yatak-odası-takımları-ankara

Klasik aynalı gardrop modellerinde özellikle şık ve geniş tasarımlı ayna yatak odanıza ayrı bir hava getirecek ve odanızın dekorasyonunu güzelleştirecek. Ahşap modellerin göz alıcı renklerle sunulduğu yatak odası modellerinde fonksiyonellik göz ardı edilmemiş. Hem klasik hem de fonksiyonel tasarım yatak odanızın işlevselliğini arttıracaktır.

ünlülerin-yatak-odası-modelleri

Klasik mobilya modellerinde yatak odanıza isterseniz bir puf ya da bench ekleyerek daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

yeni-model-yatak-odası-takımları

hayal-yatak-odası
Geniş boyutlu yatak odası modellerini küçük bir yatak odasına sahipseniz, tercih etmemenizi öneririz. Klasik yatak odası takımlarınızın yatak odanızla uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz.
Yatak odanızda özellikle bu sene daha keskin renklerde yatak odası modelleri göze çarpıyor