Klasik Mobilya Mağazaları…

 Klasik Mobilya Mağazaları…

Klasik mobilya mağazaları ile klasik mobilya modellerini istediğiniz şekilde kolayca bulabileceksiniz. Yatak odasından, oturma odasına oturma odasından yemek odasına kadar bir sürü şıklıkta ve birbirinden güzel klasik mobilya modellerini klasik mobilya satan mağazalarda bulmanız mümkündür. Bu mağazalar özellikle bu sektörde adından söz ettiren mağazalardır. Örneğin; Asortie mobilya, İstikbal, Bellona tavsiye edilebilecek markaların en önde olanları.

74493894

Zaman yolculuğuna çıkacağınız bu mağazalarda aradığınız tarzda ve özelliklerde mobilya seçeneklerinin var olduğunu göreceksiniz. Klasik motiflerin ince detaylarla birlikte kullanıldığı bu tasarımlarda görkem ve ihtişam da unutulmamış.nazende%20(3)

Varakların ve oyma işlemelerin kullanıldığı koltuk takımları, yemek odası ve yatak odası takımları görülmeye değer.
Klasik mobilyada dikkat edilmesi gereken en önemli özellik satın alacağınız mobilyanın kaliteli ve konforlu olmasıdır. Bilinmeyen ve kalitesi düşük klasik mobilyalar kullanışsız ve dayanıksızdırlar. Bilindik ve duyulmuş bir markayı tercih etmeniz, alacağınız mobilyanın hem daha kaliteli hem de daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

artemis-koltuk-takimi-1

begonya_yemek_odasi-3

Her klasik mobilya satan mağazaya öyle hemen girip bilginiz olmayan türde modelleri satın alırsanız, ağır sonuçlara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Kullanabileceğiniz türde ve son derece dayanıklı klasik mobilya satan mağazaları ziyaret etmenizi öneririz.

destina-koltuk-takimi-4

asortie_mobilya

Mutlaka güvendiğiniz klasik mobilya mağazasından mobilyanızı almanızı tavsiye ederiz. Klasik mobilya alırken oldukça seçici ve özenli davranmanız sizin için alacağınız ürünün daha iyi kalitede olmasını sağlayabilir.
Klasik mobilya mağazalarında mobilyanızı seçerken malzemesinin yapısına, kullanılan kumaşın ne tür kalitede olduğuna dikkat etmenizde fayda var.

Akasya Klasik Koltuk Takımı
Akasya Klasik Koltuk Takımı

Beklentilerinizi ne fazla yukarı da ne de çok aşağılarda tutun. Bazen gerçek ve beklenti arasında uçurumlar kadar fark olabiliyor. Hayal kırıklığına uğramamanız için önemsemenizde fayda var. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı klasik mobilyayı hemen her mobilya mağazasında görmenize imkan yok.bahar-dekorasyonu

Herkesin bildiğinin aksine klasik mobilyalar çok yüksek fiyatlara sahip mobilyalar değiller. İnsanlar klasik mobilyaların fiyatlarının pahalı olduğunu düşünürler. Halbuki bugün modern tarz da yapılan ve el yapımı olmayan mobilyaların fiyatlarının da klasik mobilya kadar olduğunu unutuyorlar.

asortie-mobilya

Klasik mobilya mağazaları demişken aklımıza hemen klasik mobilyada yalnızca Türkiye de değil yabancı ülkelerde de adından söz ettirmiş bir firma olan Asortie mobilya gelmektedir.
 Asortie mobilyanın klasik mobilya mağazasında klasik olarak arayıp da bulamayacağınız hiçbir ürünün olmadığını kendiniz göreceksiniz.

belinda-klasik-koltuk-takımı

Klasik mobilya olarak tasarlanmış bir çok ürünü geniş yelpazeden hizmetinize sunan Asortie tasarımlarıyla da diğer mobilya mağazalarının önüne geçiyor.
Klasik ve avangard türde birçok ürünü istediğiniz renk ve ölçülerde bulabilirsiniz. Kişiye özel olarak yapılan tasarımlara da göz atmanızda fayda var.

Asortie mobilya, klasik mobilyada kaliteli mobilya hizmeti veren ender mağazalardan biridir. İstediğiniz ürünü istediğiniz kalite ve konforda bulacağınıza garanti veren marka, her geçen gün klasik mobilya sektöründe büyümeye devam ediyor.yemek-odası-konsolları

Lüks ve kaliteli mobilya denince ilk anda aklınıza gelen Asortie mobilya mağazalarında yeni sezon klasik mobilya modellerini göreceksiniz.

11813386_670135789753291_6246665915231259162_n

Klasik olarak yemek odasından yatak odasına, yatak odasından josefine kadar birbirinden özel ve güzel klasik mobilya modellerini Asortie mobilya mağazalarında bulmanız mümkün. Sizlerde kaliteden ödün vermeyen ve yeni modelleriyle sürekli kendisini yenileyen klasik bir mobilya mağazası arıyorsanız, mutlaka Asortie mobilya mağazasına uğramanızı öneririz.