Klasik Mobilya Dekorasyonunu Doyasıya Yaşayın…

 Klasik Mobilya Dekorasyonunu Doyasıya Yaşayın…

Klasik mobilya, yavaş yavaş bütün dekorasyon modellerinde görmeye alıştığımız bir mobilya şekli olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde daha çok lüks ve bir o kadar şık tasarımları ile isminden fazlasıyla söz ettiren klasik mobilya modelleri ile yapmak istediğiniz dekorasyona renk katabilirsiniz.

klasik-mobilya

Klasik çizgilerle örtüşen modellere dekorasyon da yer vermeniz, dekorasyonunuzu da zenginleştirecektir. Özellikle oluşturacağınız dekor açık renkli ve uyumlu motiflerden oluşursa göze daha hoş görünecektir. Klasik mobilya dekorasyonun kalbi gibidir. Varlığı ile dekorasyondaki yerini hemen belli eder.

klasik-mobilya-modelleri

Bu sene daha çok duvar renkleri ile uyumlu olan klasik mobilya tasarımlarının çok moda olduğunu görmekteyiz. Oymalı ve işlemeli klasik modelleri de kullanmanızı tavsiye ederiz. Varaklı ve oymalı modellerin birbirinden güzel tasarımları gerçekten evinize şıklık getirecek.

klasik-mobilyalar

Klasik mobilyanın dekorasyondaki büyük resmi tamamlama özelliğini değişik ve ince detaylarla süslenmiş modellerinde bulabileceksiniz.

Klasik mobilyanın sihirli parçalarıyla bambaşka bir dekora imza atabileceksiniz. Seyir zevkini ve konforu en üst noktada yaşamanıza imkan veren bu muhteşem mobilya ürünleri ile yeniden doğmuşcasına bir hayata başlayabileceksiniz.

klasik-salon-mobilyası

Klasik mobilyalar dekoratif anlamda evlerde bulunması gereken mobilyalardır. Koltuk takımları, Köşe takımlar,Yatak odası takımları, Yemek odası takımları, aynalar, sehpalar bunlara benzer pek çok eşya için farklı olarak klasik mobilya dekorasyonu tasarlanmaktadır. Evlerinize klasik mobilya seçerken son derece dikkatli olmalısınız.

Klasik oturma odası dekorasyonu ile tarzınızı gösterin…

Oturma odanızda yapacağınız küçük rötuşlarla sıradanlıktan uzak bir görünüme kavuşturmanız çok doğal olacaktır. Koltuk takımı olarak klasik mobilya tercihinin en fazla yapıldığı bölüm olan oturma odalarının vazgeçilmez unsurlarından.
Oturma odanıza şık ve ihtişamlı bir görünümün yanı sıra alışılmadık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

klasik-mobilya-takımları-modelleri

Klasik mobilyalar evinize güzel bir görünüm getirerek lüks mobilya anlayışını evinize yansıtmanızı kolaylaştıracaklar. Klasik mobilyalar sanıldıkları kadar pahalı değiller her bütçeye uygun fiyatlardan satılmaktadırlar.

asortie-klasik-mobilya

Klasik ve eskitme tarzında tasarlanan koltuk takımlarıyla aradığınız konfora kavuşabilirsiniz ve istediğiniz estetik görünüm ve kaliteyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Klasik yemek odası dekorasyonu ile farklı bir görünüm kazandırın…

Klasik tarzda dizayn edilen yemek odası dekorasyonunda bu yıl açık renkler tercih edilmektedir. Muazzam tasarımlarıyla dikkat çeken yemek odası modelleriyle, hem güzel bir yemek odası modeline sahip olacaksınız hem de evizde vereceğiniz yemek davetlerinde konuklarınızı farklı ve hoş bir ortamda ağırlayacaksınız.

avangard-yemek-odası-modelleri

Bu sene klasik yemek odası takımlarında sade ve tek renk tercihini göz önünde bulundurmanızda fayda var. Avangarde yemek odası modellerinde, özellikle oymalı ayaklar ve yaldızlı modeller çok şık duruyor. Beyaz yemek odası modelleri oval yemek odası tasarımı çok hoş duruyor.

yemek-odası-konsolları

Konsolu ile birlikte yemek odası modelleri görenleri cezbediyor. Salon ve yemek odanızı ayrı olarak kullanabileceğiniz gibi, birlikte kullanarak da harika bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Klasik yatak odası dekorasyonu ile tamamen özel hissedin…

Klasik yatak odası takımları her zaman yatak odanızda şık durur ve keyif veren bir görünüm sunar. Klasik yatak odalarında şifoniyer modellerinin aynalı olarak seçilmesi, yatak odanızın harikulade bir görüntü kazanmasına sebep olur. Ayrıca klasik yatak odası modellerinde avize ve konsept apliklerle farklılık elde edebilirsiniz.

yazlık-yatak-odası-modelleri-ve-fiyatları

avangard-yatak-odası-mobilyaları

avangarde-yatak-odası-takımları-ve-fiyatları

Tamamlayıcı dekorasyon ürünlerini de yatak odanızda kullanmanızda fayda var. Örneğin şık bir berjer ya da josefin modelini klasik yatak odası modelinizde kullanıp olağanüstü bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Yatak odalarında görsellikten ziyade işlevsellik daha ön planda tutulmalıdır. Bu yüzden işinizi kolaylaştıran ve size enerji veren şekilde klasik yatak odası dekorasyonunu oluşturmalısınız.