Genç haber sitesi Etraf “ 2 yaşında “

 Genç haber sitesi Etraf “ 2 yaşında “

2014 yılında yayın hayatına başlayan ve Türkiye’nin en genç haber siteleri arasında olan etraf.com.tr başarılarla dolu 2 yılı geride bıraktı. Özgün, %100 tarafsız ve ilkeli habercilikte Yeni Türkiye’nin yeni haber sitesi olma yolundaki hedefine ilerleyen Etraf, şimdiden binlerce takipçisine anlık haber hizmeti sunuyor.

Türkiye’nin genç ve dinamik haber sitesi Etraf 2 yaşında.

Yayın hayatına 2014 yılında başlayan etraf.com.tr, bugüne kadar elde ettiği başarılı büyüme modeli ile Türkiye’de haberciliğe yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor. Henüz 2. Yılını kutlayan haber sitemizin şimdiden her gün binlerce ziyaretçisi oluyor. Haberleri sunuş biçimi ve haberlere yorum katmaması sayesinde okuyucuya daha berrak haberler sunan Etraf, beşinci yılda ilk 10, onuncu yılda ilk 5. İnci haber sitesi olmayı hedefliyor. Sermaye gücü yerine emeğin ve özverinin gücü ile büyüyen, düşünceye ve inanca saygıyı temel ilke edinen, gerçekten %100 tarafsız olan etraf.com.tr günlük 1,5 milyon ziyaretçi hedefliyor. Önümüzdeki iki yıl içinde basılı medya kanalı ile Etraf Gazetesi olarak da okuyucular ile buluşmayı düşünen Etraf, çok yakında magazin eki Etraf Magazin ile okuyucularına merhaba diyecek.

ARTIK SİZİN İÇİN VAR OLAN BİR MEDYA ORGANI VAR.

Etraf.com.tr; Güncel, politika, ekonomi, eğitim, spor, mazagin, kültür ve sanat, dünya basını ve insanı ilgilendiren diğer tüm kategorilerde internet haber takipçilerine tarafsız ve doğru bilgiyi ulaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı, hiçbir özel veya tüzel oluşumla doğrudan ya da dolaylı bir ilişkisi bulunmayan bağımsız haber portalıdır.

TÜRKİYE’NİN GENÇ VE YENİ MEDYASI

Etraf Türkiye’nin yeni medyası olma vizyonu ile Ocak 2014’te yayına başladı. Çevremizde gelişen olayları farklı bakış açıları ile servis eden Etraf, toplumdaki olumsuz medya anlayışına yeni ve olumlu bir anlam kazandırdı.

“HABERİN GÜCÜ” PARA VE ZORBALIĞIN DEĞİL

Finansal dayatma ve ideolojik takıntılardan bağımsız gazetecilikte Türkiye’de önemli bir dönemeci ifade eden Etraf, yayına başladıktan kısa bir süre sonra, binlerle ifade edilen ziyaretçi sayısına ulaştı.

 

turkiye_nin_genc_haber_sitesi_2_yasinda_h45184_10763

 

 İNANCA VE DÜŞÜNCEYE SAYGI VE ÖZGÜRLÜK

Etraf; hiçbir düşünce ve inancı haberciliğin önüne koymayan, insanları inançlarından ve düşüncelerinden dolayı dışlamayan yayın anlayışı ile Türkiye’de bütün kesimlerin güvenerek takip edeceği bir haber sitesi olarak tasarlandı.

PROFESYONEL EKİP VE SERVİS

Etraf; gazeteciliği kendisi için bir yaşam tarzı haline getirmiş, gazeteciliğin önüne başka hiçbir ünvanı kabul etmeyen profesyonel bir ekip ile hazırlanıyor. Masa üstü, başkası adına hazırlanan sanal haberlerden değil, yaşamın içinde kendine karşılık bulan gerçeklerden oluşan haberleri, kaliteli bir şekilde servis ediyor.

 BEŞİNCİ YILINDA İLK 10 ONUNCU YILINDA İLK 5

Haber ajanslarından derlenen haberlerin yanında, özgün haberler ile de desteklenen yeni medya gücü Etraf, bu olumlu gelişimini sürdürerek 5. Yılında Türkiye’nin ilk 10 haber sitesi içine girmeyi hedeflemektedir. İlk 10 yıllık hedefte ise Türkiye’nin onlarca yıllık geçmişe sahip klişeleşmiş köklü medya kurumlarına rağmen ilk 5 haber sitesi içine girmeyi hedeflemektedir.

 GÜNLÜK  OLARAK BİR BUÇUK MİLYON ZİYARETÇİ

Etraf, sağlam altyapısı ve güncel haberleri ile ilk 10 yıllık çalışması sonunda günlük 1,5 milyon tekil ziyaretçi hedefliyor. İnternette haber takip eden kullanıcılara, haberleri tarafsız, doğru, özgün ve farklı bir bakış açısı ile servis eden Etraf, kısa vadede ise günlük 500-750 bin ziyaretçi hedefliyor.

SOSYAL MEDYA İLE SİZİNLE İÇ İÇE

Etraf.com.tr sosyal medya araçlarını çok iyi kullanarak, haberlerini daha geniş kitlelere duyurabiliyor. İnsanları üye olma zorunlulukları gibi kısıtlayıcı argümanlardan uzak istediği sosyal medya hesabı üzerinden kolayca takip edebileceği bir özelliğe sahip olan etraf, sosyal medyanın gücü ile büyümesini hızlandırıyor.