Bebek Odası Modelleri..

 Bebek Odası Modelleri..

Bebek odaları keyifle döşeyebileceğiniz evinizin en önemli bölümlerinden birini oluşturur. Bebek odalarını dekore ederken dekoratif ve şık mobilyalar tercih edilmelidir. Bebeğiniz için tasarlayacağınız odanın, daha sade renklerle ve dinginlik getiren mobilyalarla dizayn edilmesini öneririz.

2016 yılının bebek odası modellerinin en önemli özelliği sade görünümleri ve şık tasarımlarıdır. Bu yılki modellerde pudra, beyaz, açık mavi gibi soft renklerin kullanıldığını göreceksiniz. Bebek odalarının daha az eşyanın olduğu ve sadeliğin daha fazla ortaya çıkacağı şekilde dekore edilmesi tavsiye edilir.bebek-odasi

Bebek odası 2016 modelinde ahşap mobilyalı ve el yapımı bebek beşiği, bebek komodini ve gardrobu ile dikkat çekmektedir. Özellikle el yapımı olarak yapılan ve farklı renklerde tasarlanan beşik modeli hafızalarınızda iz bırakacağa benziyor.

Bebek odalarında kullanılan mobilya modelleri oldukça kullanışlı oldukları kadar aynı zamanda dayanıklı ve sağlamdırlar. Dünyaya yeni gözlerini açan minik yavrunuz için özel olarak üretilen bu yılki bebek odaları modellerinde modern motifleri ve hünerli el sanatının çizgilerini görmeniz de mümkündür.

masif-bebek-odasi
Masif Bebek Odası..

Bebek odanızı dekore etmekte kullanacağınız duvar renginin açık tonlarda ve mobilyalarınıza paralel olacak şekilde tercih edilmesi bebek odanıza güzel bir görünüm kazandıracaktır. Bebekler için ayrıca oyun parkı olarak kullanacağınız mobilyaları da isterseniz bu modellere ekleye bilirsiniz.

Bebek odalarında bebeğinize sunacağınız konfor ve huzurlu ortam daha sağlıklı bir bebek olarak yetişmesine sebep olacaktır. Bu yüzden mobilya tercihinizde kaliteli ve konforlu ürünleri bebek odanızda kullanmanız yaşamınızın da kalitesini arttıracaktır.

Bebek odalarının mobilyalarla uyum içinde olması şıklığın ve estetiğin de odanıza yansımasını sağlayacaktır. Farklı şekillerdeki aksesuarlarla bebeğinizin odasını renklendirebilirsiniz. 2016 bebek modellerinde, yalın görünüme  ve harikulade şık tasarımlara yer verilmektedir.

bebek-odası-mobilyaları-ve-fiyatları

bebek-odası-mobilya-fiyatları