2023 Salon Dekorasyonu..

 2023 Salon Dekorasyonu..

Salonlar insanların en fazla vakit geçirdikleri ve aileleriyle birlikteyken keyif aldıkları yerlerden biridir. Bu yüzden zamanlarını daha fazla geçirdikleri yerde mutluluk ve huzur bulmak isterler. 2016  yılının salon dekorasyonunda koltuk takımlarının eşsiz güzellikteki tasarımlarıyla evlerinize yepyeni bir hava katacaksınız. Birbirinden güzel modellerle kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Salonunuzun farklı ve etkileyici görünmesini sağlayabilirsiniz.2016 yılı salon takımları evinizi ve yaşam alanlarınızı istediğiniz şekilde dekore etmenize yardımcı olacaktır.

Hanedan Lüks Klasik Koltuk Takımı
Hanedan Lüks Klasik Koltuk Takımı

 

Salon takımlarında dikkat edilmesi gereken önemli nokta evinizin dekoru ile salon takımlarınızın birbirine uyumlu olmasıdır. Özellikle koyu renkte bir salon takımı ile evinizi dizayn etmek isterseniz, o zaman yine bu renklerle gidebilecek ya da bu renklerle ahenk oluşturabilecek bir dekorasyon yapmalısınız. Örneğin; Mavi bir koltuk takımı ile evinizi dizayn ederseniz, duvar renginizin de buna uygun tonlarda olması tercih edilmelidir. Aynı şekilde parkelerin ve perde renklerininde salon takımında tercih ettiğiniz koltuk takımına uyum sağlaması salonlarınızın çok daha şık ve gösterişli görünmesini sağlayacaktır.

Belinda Klasik Koltuk Takımı
Belinda Klasik Koltuk Takımı

 

Salon dekorasyonunda kullandığınız renkler aynı tonlar da olursa, o zamanda sıkıcı ve boğucu bir ortam yaratmış olursunuz. Yani duvar rengi açık tonlarda olan bir salonda bununla uyum gösterebilecek koltuk takımı ve salon eşyaları kullanmanızı tavsiye ederiz.

Salonlar da tabi ki küçük detaylara da yer vermek salonunuzu olduğundan çok daha güzel gösterebilir. Biblolar, tablolar ve ışık sistemi de salonlarınızın dekorasyonunda özen göstermeniz gereken küçük ama tamamlayıcı en önemli parçalardan birkaçıdır.

beyaz-koltuk-takımı-fiyatları

 

Salonlarınızda kullanacağınız mobilyanızın, hem görsel olarak hem de boyut olarak birbirlerine yakın olması salonlarınıza bambaşka bir atmosfer getirecektir. Klasik, modern ya da avangard tarzda modelleri de salonunuzu dekore ederken kullanabilirsiniz. Salonlarınızın  2016 yılının en şık ve sıradanlıktan uzak dekorasyonuna sahip olmasını istiyorsanız, koltuk takımı modelinizin daha dikkat çekici ve her yönüyle salonunuzu istediğiniz şekilde gösterecek bir model olmasına dikkat etmelisiniz.

Salonlarınızdaki şıklığı ve zarifliği oluştururken, yapmanız gereken konforu ve huzuru aynı anda sunabilen aynı zamanda bir o kadar da salonunuzu seçkin gösteren koltuk takımları tercih etmenizdir.

artemis-koltuk-takimi-1

 

2016 salon dekorasyonunda  özellikle koltuk takımlarında seçici olmanızı öneririz. Bu yılın salon dekorasyonunun en ilginç ve ilgi çeken yönü ise salon görünümlerinin alışılagelmişlikten uzak daha derli toplu olmasıdır. Daha önceleri salonlarda görmeye alıştığımız o teknolojik cihazların kablolarının dağınıklığını bu yılki salon dekorasyon modelinde görmeyeceksiniz. Bu şekilde dekore edilen salonlarda özellikle mobilyaların daha kullanışlı ve pratik özellikte olması sizlerinde hayatlarında kolaylıklar sağlayacaktır. Bu yüzden bu yılki salon dekorasyonları trendinde daha dekoratif ve rahatlığı ön planda tutan ürünler yer alacaktır.