Asortie Mobilyadan Bakü’de Muhteşem Açılış

 Asortie Mobilyadan Bakü’de Muhteşem Açılış

Asortie mobilya, Baküde açtığı klasik mağazasıyla Bakü halkının ilgi odağı oldu.

Şimdiye kadar yaptığı yatırımlar ile adından sıkça bahsettiren ünlü marka, Bakü mağazasını açarak ismini diğer ülkelerde de duyurmayı amaçlamaktadır. Asortie mobilya ürettiği klasik mobilya tasarımlarını daha fazla ülkeye daha makul fiyatlardan satarak mobilya sektörünün lokomotifi olmaya hazırlanıyor. Dünyanın önemli ülkelerinde açtığı mağazalarıyla dikkatleri üzerine çeken eşsiz marka klasik mobilyanın yanında yaptığı dekorasyon çalışmalarıyla da başarılı projelere imza atmaya devam ediyor. Bakü mağazasının açılışı ülkede büyük yankı uyandırdı. Mobilya sektörünün dev ismi olan Asortie markasının Bakü ‘ye gelmesi Bakü halkını da heyecana boğdu.

Asortie mobilyanın Bakü’de bu kadar sevilmesinin ve ilgi gösterilmesinin nedeni ise Bakü’de yaptığı projeler ve ihraç ettiği kaliteli mobilyalarıdır.

Bakü’deki açılışta markaya gösterilen ilgi ve alakadan Asortie mobilya yetkilileri oldukça memnundular. Klasik mobilya üretimini yıllardır devam ettiren ve bu alanda rakipsiz olan Asortie mobilya ürettiği farklı tasarımlarla Bakü halkının gönlünde yer edindi. Asortie mobilya, açtığı bu mağazayla tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Bakü’deki en güzel mağazalardan biri olan Asortie mobilya mağazası, ilerleyen zamanda Bakü’de en tanınan mobilya markası olmayı amaçlamaktadır.

Bakü mağazasıyla diğer markaların çok önünde yer alan Asortie mobilya attığı bu önemli adımla Asortie ismini daha da yukarılara çıkarmaya çalışmaktadır.

Azerbaycan yıllardır Türkiye ile ilişkileri çok iyi olan bir ülke ve bir Türk firmasının ülkede böyle bir mobilya mağazası açması ülkede sevinçle ve büyük bir merakla karşılanmıştır. Bakü mağazası her yönüyle farklı bir mağazadır klasik mobilya tasarımlarının etkileyici görselliğinin yanında, gösterişli otel, villa ve ofis projeleri de Asortie mobilya markasına değer katmaktadır.

asortie

Klasik mobilya denince Asortie mobilyanın ilk akla gelen marka olmasında kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti yatmaktadır.

Her geçen yıl üstüne biraz daha farklı bir şeyler koyarak ilerleyen başarılı marka, diğer mobilya firmalarının çok ötesinde olduğunu gerek klasik mobilyaları gerekse de dekorasyon projeleriyle göstermektedir. Türkiyenin en gözde markası olan Asortie mobilya, Bakü’ de açılan bu mağazayla daha fazla ülkeye ulaşarak klasik mobilya tasarımlarının kaliteli ve dayanıklı mobilya ürünleri olduğunu göstermek istemektedir.

Bakü projesi uzun yıllar emek harcanan ve üzerinde titizlikle çalışılan bir projedir.

Kardeş ülke Azerbaycan’da böyle bir mağazanın açılması da iki ülke adına ayrıca gurur ve övünç kaynağıdır. Asortie mobilya çok yakında Bakü’de çok saygı duyulan ve itibar gören bir marka olacağının sinyallerini şimdiden vermektedir. Markanın temsilcileri, yaşanan gelişmelerden ve kendi markalarına bu kadar ilgi gösterilmesinden oldukça mutlular.

asortie_koltuk_takımı

Kalitesiz ve dayanıksız mobilya kaynakları yerine daha kaliteli ve dayanıklı mobilya tasarımlarını Bakü’ye getiren Asortie mobilya, Bakü’deki mobilya sektörünün parlayan yıldızı olacağını yaptığı coşkulu mağaza açılışıyla bir kez daha gözler önüne serdi. Adına yakışan şekilde klasik mobilya tasarımları üreten ve hakkıyla her dekorasyon projesinin üstesinden gelen eşsiz marka, bu mağazasıyla Bakü halkının tüm mobilya ve dekorasyon ile ilgili taleplerini karşılamaya hazırlanıyor.

Mağazanın ihtişamı ve gösterişi görenleri kendisine hayran bırakacak kalitede ve güzelliktedir.

Bakü mobilya pazarı senelerdir kaliteli ve konforlu mobilya üretimi yapan bir markaya ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaca cevap verecek olan en doğru ve tek adres elbette Asortie mobilyadır. Yaptıklarıyla ve ürettikleriyle Bakü halkının gönlünde taht kuran marka farklı türdeki ve benzersiz dekorasyon projeleri ile de göze çarpmaktadır. Asortie mobilya, sunduğu ücretsiz mimarlık hizmetleriyle de ne kadar değerli ve farklı bir firma olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.