Asortie Mobilya Yeni Mağazasıyla Bakü Halkının Hizmetinde

 Asortie Mobilya Yeni Mağazasıyla Bakü Halkının Hizmetinde

Asortie mobilya Bakü’de açtığı yeni mağazasıyla büyük sükse yaparak, yurt dışındaki faaliyetlerini arttırdı. Geniş yankı uyandıran Bakü mağazasının açılışı oldukça görkemliydi.

Bakü mağazası, Asortie mobilyanın en büyük yatırımlarından birini oluşturmaktadır. Bu mağaza ile yurt dışındaki mağaza sayısını 4 ‘e çıkaran Asortie mobilya Bakü mağazasını açarak diğer Türk cumhuriyetlerine ve Azerbaycanın komşu ülkelerine de klasik mobilya ihracatı yapmayı amaçlamaktadır. Büyüyen ve gelişen Türkiye’nin en büyük mobilya üreten firmalarından biri olan Asortie mobilya klasik mobilya tasarımları ve dekorasyon çalışmaları ile Azeri halkına hizmet vermeye hazırlanıyor. Bakü’nün en gelişmiş caddesinde açılan mağaza lüks ve şık oluşuyla da dikkat çekmektedir.

Ürettiği mobilyalarla Azerbaycan halkının gönlünü fethedecek olan Asortie mobilya, yapacağı dekorasyon projeleri ile de Azeri halkının hafızalarında yer edinecektir. Klasik mobilyanın en doğru adresi olan yaptıkları ve ürettikleri ile fark yaratan Asortie mobilya, Azerbaycan’da yaptığı farklı dekorasyon çalışmaları ile de kalitesini ve değerini ortaya koymaktadır.

Bakü halkının sevgisi ve ilgisi ile karşılaşan Asortie mobilya yetkilileri, Bakü’ deki mağazanın doğru ve kazançlı bir yatırım olduğunun altını çiziyorlar. Bakü mağazası her yönüyle Asortie mobilya için son derece ciddi ve önemli bir yatırımdır. Kaliteli mobilyanın Azerbaycan’a gelmesi,  buradaki mobilya ve dekorasyon çalışmalarının da daha yüksek standartlarda yapılmasını sağlayacaktır.

asortie_mob(1)

Asortie mobilya Bakü’deki mobilya pazarında rekabet gücünü arttıracak ve ürettiği dayanıklı ve el yapımı klasik mobilya tasarımları Bakü halkının gözdesi olacaktır.

Bakü’deki bu mağaza Azeri halkının mobilya ihtiyacına cevap vereceği gibi aynı zamanda dekorasyon çalışmaları ile de Bakü’deki yapılarının hayat bulmasını sağlayacaktır. Daha önce Bakü’de hayata geçirdiği birçok proje ile adından sıkça söz ettiren firma, yaptığı başarılı çalışmalarla da herkesin takdirini topladı.

Klasik mobilya tasarımları ile ne kadar özel ve kaliteli bir marka olduğunu gösteren Asortie mobilya ev, otel, ofis, villa ve residans gibi dekorasyon projeleri ile de göz doldurmaktadır. Azerbaycan’daki bu mağaza ile klasik mobilya tasarımlarını dünyaya tanıtmaya devam edecek olan Asortie mobilya, dekorasyon çalışmaları ile de Azerbaycan’daki birçok projenin hayata geçmesini sağlayacaktır.

Klasik mobilya tasarımları ile herkesi kendisine hayran bırakan Asortie mobilya, Bakü mağazasıyla başarılı çalışmalarını daha da ileriye götürmek istiyor. Bakü mağazası, klasik mobilya tasarımları açısından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu mağaza ile Çin ve Ortadoğu pazarına meydan okuyan Asortie mobilya, kaliteli ve konforlu mobilyalarının yanında, başarılı dekorasyon çalışmaları ile de rakipsiz olduğunu gözler önüne sermektedir.

asortie

Asortie mobilya, Bakü’deki mağazasında farklı türdeki mobilya tasarımlarına da yer vererek, klas ve seçkin bir marka olduğunu da ispat etmektedir.

Bakü mağazası, Asortie mobilyanın diğer mağazaları ile aynı kalitede ve özelliklerdedir. Asortie mobilya Azerbaycan’daki mağazası ile Azerbaycanın en iyi mobilya üreticileri arasına girecektir. Azerbaycan’a yapılan bu yatırım Asortie mobilyanın diğer ülkeler tarafından da tanınırlığının artmasını sağlayacaktır. Asortie mobilya, kaliteli mobilya üretimi ve birbirinden güzel dekorasyon çalışmaları ile Azeri halkının gönlünde taht kuracaktır. Bakü’ deki vatandaşlar tarafından çok sevilen ve büyük saygı gören Asortie markası, ülkedeki yatırımıyla Bakü halkının daha rahat ve konforlu mobilyalara kavuşmasını da sağlayacaktır.

Asortie mobilya, Bakü mağazasıyla Bakü’de 2 yıl içinde en çok tanınan ve bilinen bir marka olmayı hedeflemektedir.

Lüks ve yüksek kaliteli mobilyanın tek adresi olan Asortie mobilya, Bakü mağazasıyla buradaki müşteri portföyünün de artmasını sağlayacaktır. Klasik mobilya modelleri ile her kıtaya nam salan, yaptıkları ve ürettikleri ile fark yaratan ve müşteri odaklı yaklaşımı ile eşsiz bir marka olan Asortie mobilya Bakü mağazası ile şu ana kadar yaptıklarının daha iyisini Bakü halkı için yapmaya çalışacaktır.