2022 Bahçe Mobilyaları İle Yazın Tadını Çıkarın

 2022 Bahçe Mobilyaları İle Yazın Tadını Çıkarın

2016 bahçe mobilyaları, dekoratif görünümleri ve konforlu tasarımlarıyla sizleri kendisine hayran bırakacağa benziyor. Yaz ayının gelmesiyle beraber bahçe mobilyalarına olan ilgi de artmaktadır. Bu sezon daha çok ahşap ve bambu modellerinin yanı sıra, hasır olan mobilyalarında çok fazla dikkat çekici olduğunu görmekteyiz.
rattan-bahçe-mobilyaları
Bambu ve ahşap modellerin tercih edilmelerinin nedeni olarak tamamen el yapımı ve doğal olmalarını gösterebiliriz. Bahçe mobilyalarında birbirinden şık masa ve sandalyeler görünüşleriyle oldukları kadar rahatlıklarıyla da ön plandalar. Bahçenize mobilya seçerken rengine ve ergonomik oluşuna da dikkat etmeniz gerekir. Plastik sandalyeleri hem sağlık hem de dayanıklılık açısından pek önermiyoruz. Ama plastik görünümlü ahşap modelleri  tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu modeller görsel olarak da hoşunuza gidebilir.

bahçe-mobilyaları-fiyatları

Özellikle hasır ve bambudan yapılmış sandalyeler bahçenize şıklık getirecek. Ya tamamen el yapımı ve ahşaptan yapılan modellere ne dersiniz? Gözlerinizi kamaştıracak güzellikte olan bahçe masalarında yaptığınız hoş sohbetlerin tadını unutamayacaksınız.
İsterseniz bahçenizin dekorunu oluştururken sallanan sandalye ve koltuk modellerine de yer verebilirsiniz. Bahçenize farklı bir hava katacak olan sallanan sandalye modellerinde kendinizi konforun ve rahatlığın en yüksek noktasında bulacaksınız.

bahce5

Bahçe mobilyalarında 2016 yılında daha çok açık tonlarda ve ahşap mobilyaların göze çarptığını görmekteyiz. Bu yıl, beyaz ve krem renginin ağırlıkta olduğu mobilyalara bahçelerde daha fazla rastlayacağız. Bahçe tasarımlarında hasır mobilyalarınızla beraber isterseniz değişik renklerde ve şıklıkta minder kullanmanız dekorasyonunuza zenginlik katacaktır.

bahçe-salıncak-modelleri

Bahçenizde sıkıcı bir atmosfer yerine ferah ve hareketli bir ortam yaratabilirsiniz. Bahçeniz yoksa bahçe mobilyalarınızı terasınızda ya da balkonunuzda da kullanabilirsiniz. Kullanışlı ve dayanıklı olarak üretilen bahçe mobilyaları ile kendi dekorunuzu oluşturabilirsiniz.
Doğayı anımsatan ve çeşitli renklerdeki bahçe mobilyaları ile mekanlarınıza misafirlerinizi davet etmekten çekinmeyeceksiniz. Bahçelerinize ihtişamın ötesinde renklilik getirecek olan modellerde kendinizi özel hissedeceksiniz.

kis-bahcesi-perdesi4

Bahçe dekorasyonunuzda kullanacağınız aksesuarlarda daha güzel görünüm elde edebilirsiniz. Aynı şekilde yazlığınızda ve villanızda da bahçe mobilyalarının eşsiz tasarımlarından faydalanmanız mümkündür.
Bahçeniz kapalı bir alandan oluşuyorsa göz alıcı şıklıktaki koltuk takımını kullanmanızı tavsiye ederiz. Açık renkte tasarlanan bu koltuk modelleri ile yazın keyfine varabilirsiniz. Ya da küçük bir bahçeniz varsa,  hasır sandalye ve masa grubundan oluşan bir takım buraya çok yakışacaktır. Başka bir seçenekte, değişik renklerde sandalye ve masa modeli kullanarak dekorunuzda çeşitlilik yaratmak olabilir.

Ahşap bahçe mobilyaları, kaliteleriyle de bu sezona damga vuracak gibi görünüyor. Sizde yazı bahçenizde eğlenceli ve daha keyifli yaşamak istiyorsanız, sizin için altını çizdiğimiz noktalara göz gezdirmelisiniz.