Yatak Odası Karyolalarınız İçin Şık Fikirler

 Yatak Odası Karyolalarınız İçin Şık Fikirler

Yeni evlenmeyi düşünenler için birbirinden şık ve kullanışlı mobilya seçenekleri bulunmaktadır. Yatak odası seçimlerinizde takım almak yerine tek parça seçimler yapmak istediğinizde daha rahat ve kaliteli olması sayesinde karyola kullanabilirsiniz.

Eski zamanlarda daha sık kullanılan bu yataklar özellikle şık görünümleri nedeni ile hala tercih edilmektedir. Ahşap veya demir profiller ile hazırlanan modellerin kullanımı da oldukça rahattır. Alt kısımları tamamen yerden yüksek ve boş olabileceği gibi daha yere yakın ve az boşluk olan seçenekleri de bulunur.

Hazırlanan modellerinde renk farklılıkları olduğundan her zevke göre beğenilen modellerin seçimlerinde dekorasyonunuza uygun olan renkleri tercih edebilirsiniz.

yatak odası karyola

masko karyola

Ayaklı Karyola Modelleri

Yatak seçerken özellikle rahat olması ve kullanışlı olmasına dikkat edilir. Bazalar saklama alanı sunan seçenekler olsa da daha zarif ve şık yapıda seçimler yapmak isteyenler için karyola modelleri bulunmaktadır.

Tek kişilik veya çift kişilik olarak hazırlanan modeller arasından yapılacak olan seçimler sayesinde daha uzun süre kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Başlık kısımları da bulunduğundan ekstra bir şeye gerek kalmadan bir bütün olarak ayaklı karyola modelleri kullanılabilir.

Ürünün ayak kısmının olması altının rahatlıkla temizlenmesini ve devamlı olarak yatağın bu bölümden hava olarak nem yapmamasını sağlar.

karyola görselleri

suntalem karyola

Kaliteli Ve Dayanıklı Karyolalar

Yatak odasında şık seçimler ile farklı görünümler elde etmek isteyenler için karyolalar etkili bir seçenek olarak düşünülebilir. Alt kısmında sandık bulunmayan ve açılıp kapanmayan yataklar olarak da düşünülen karyolalarda özelikle kullanım alanına göre seçim yapılması gerekir.

Kullanılan kaliteli malzemeler aldığınız modeli daha uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanmaya devam etmenizi sağlar. Ayrıca uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulan bu modelleri tek parça olarak satın alabilir ve yatak odanızda kullanabilirsiniz.

ahşap karyola modelleri

karyola tasarımları