Trend Yuvarlak Masa Modelleri

 Trend Yuvarlak Masa Modelleri

Yuvarlak masa modelleri ile yaşam alanlarınızda çok daha canlı ve aktif dekorlar oluşturabilirsiniz.

Yuvarlak masa modelleri, samimi ve sıcak bir atmosfer oluşturmak içinde düşünebileceğiniz en etkili tasarımlardandır. Yuvarlak şekilli masanızın etrafına oturan herkes eşit ve dengeli bir şekilde yerleşebilecektir. Yuvarlak masa tasarımları ile dekorlarınızda davetkar bir ambiyans yaratmanız mümkündür. Yuvarlak masa modelleri hemen hemen her evde kullanılabilen harikulade mobilya tasarımlarıdır. Bu tarzdaki tasarımlar az yer kaplamaları ve dekordaki her noktaya yerleştirilebilmeleri nedeniyle çok tercih edilmektedirler. Bu şekildeki masalar her yönüyle avantaj sağlamaktadırlar. Diğer masa modellerine göre daha kullanışlı olan bu masa tasarımları ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz.

yuvarlak-cam-masa-trend-modelleri

Özellikle mutfaklarda kullanılan bu tasarımlar ile mutfaklarınızı daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Mutfaklarınıza sığmayan diğer masaların yerine kullanacağınız bu masalar ile mutfaklarınızı daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Yuvarlak masa modelleri çok fonksiyonlu oldukları için evinizin farklı bölümleri içinde düşünebileceğiniz mobilyalardandır.

Yuvarlak yapıdaki bu tasarımlar küçük aileler için ideal tasarımlardır. Ahşap ve cam şeklinde tasarlanan bu yuvarlak masa modelleri ile yaşam alanlarınızı daha aktif ve efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu masa modellerinize uygun tarzda seçeceğiniz sandalye modelleri de bu tasarımların daha güzel durmasını sağlayacaktır.

Ayakları kromla kaplanmış ve tamamen ahşap olan bu yuvarlak masa modelleri ile yaşam alanlarınızı tanımakta güçlük çekeceksiniz.

Farklı renklerde ve ölçülerde üretilebilen bu masalar ile ortaya çıkaracağınız dekorasyonlar çok daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Yuvarlak masa tasarımlarını yemek odalarınızın dekorasyonlarında da kullanarak çok daha farklı dekorasyonlara imza atabilirsiniz. İster modern ister klasik olsun bu tarzdaki tasarımlar ile yaşam alanlarınızı etkileyici bir boyuta taşıyabilirsiniz.

klasik-yuvarlak-yemek-masası-modelleri

Klasik detaylara sahip olan yuvarlak masa modelleri ile küçük olan yaşam alanlarınızı daha verimli bir biçimde kullanabilirsiniz. Bu masa modelleri ayrıca kullanışlı olmaları ile de bulundukları ortamı her yönden daha çekici kılmaktadırlar. Açılıp kapanabilmeleri ve gerektiğinde toplanabilmeleri ile bu masa modelleri yaşam alanlarınızı daha değerli bir noktaya taşıyacaktır.

Klasik tasarımlı olan yuvarlak masa modellerinde daha çok varak ve gravür sanatının izlerini görebilmeniz mümkündür.

Hem dekoratif olmaları hem de farklı yapıları nedeniyle bu masa modelleri ile yapılan dekorasyonlar çok daha güzel sonuçlar doğuracaktır. Klasik motiflerin örneklerini üzerinde görebileceğiniz bu masa modelleri ile yaşam alanlarınızı alışılmışın dışına çıkarabilirsiniz. Özellikle açık renkli tasarımların tercih edildiği yuvarlak klasik masalar ile yapacağınız dekorlar çok daha güzel olacaktır.

Yuvarlak-Masa-Model-Çeşitleri

Modern yuvarlak masa tasarımları da evlerinizin dekorunda daha minimalist bir yaklaşım izlemenize neden olacaktır.

Modern yuvarlak masa tasarımları hem kullanışlılık hem de özellikleri ile yaşam alanlarınıza değer katacaktır. Yuvarlak masa tasarınızı modern deri sandalyeler ile dekore ederek ortaya çok daha etkili dekorlar çıkartabilirsiniz.

2015-Yeni-Yuvarlak-Yemek-Masasi-Modelleri-12-728x493

Köşeli ve kenarlı masaların monoton havasını kırmak için ideal olan bu masalar ile yapacağınız dekorasyonlar çok daha mükemmel dekorlar sahip olmanızı sağlayacaktır. Modern tarzdaki yuvarlak masa tasarımlarının yaşam alanlarınıza kattığı sıcak doku ve sağlam görüntü ile yaşam alanlarınız olduğundan daha güzel bir hal alacaktır.

yuvarlak-cam-mutfak-masası-modelleri

Ahşaptan yapılan bu masa modellerini farklı sandalye türleri ile de kombine ederek çok daha efektif bir dekora imza atabilirsiniz. Ahşaptan yapılan bu masalar uzun yıllar kullanıma izin verdiği gibi aynı zamanda çabuk deforme olmayan yapıları ile de göz doldurmaktadırlar. Bu ahşaptan yapılan yuvarlak masa tasarımlarını bambu sandalyeler ile de dekore ederek çok daha güzel dekorlar oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda yuvarlak masa tasarımlarını bahçelerinizin dekorasyonu içinde tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak masa tasarımlarının ferforje ayaklı olan modelleri bahçe dekorasyonlarınızı çok daha güzel gösterecektir. Yuvarlak masalar ferforje ayaklı ve ahşap yüzeyli olmaları ile bahçe dekorlarınız için en ideal tasarımlar arasındadır.