Rengârenk Tişörtler Ve Yaz Modası

 Rengârenk Tişörtler Ve Yaz Modası

Yüzde 100 pamuktan yapılan kumaşlar yaz tişörtleri için oldukça kullanışlı olmaktadır. Özellikle geniş yaka, V yaka, renkli tişört ve baskı tişört gibi değişik seçenekleri bulunmakta. Siz de zevkinize göre istediğinizi seçebilirsiniz. 2017 rengârenk tişörtler ve yaz modası için sizde kendinize yakıştırdığınızı gidebilirsiniz. Moda demek ilk olarak insanın kendine yakıştırdığını giymesidir. Yazın ışıltısı ve canlılığını tişörtleriniz ile gösterip, yansıtabilirsiniz.

Renkler ve Yaz Modası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu yaz modası tişörtler adına rengârenk geçecek. Şimdiden söyleyelim. Yazlık dolaplarınızı ona göre düzenleyip, yenilemeye başlayabilirsiniz. Kış demek koyu renkler, yaz demek ise canlı renkler.. Sadece renkli tişörtler değil, tişörtlerin üstünde çizgilerin bulunması da tarzınıza tarz katacak bizden söylemesi! Enine çizgiler bu sene hem erkeklerde hem de bayanlar da moda.

Renkli tişörtler kadar renkli pantolonlarda bu sene çok tercih ediliyor. Özellikle kırmızı renk. Kırmızının arkasından pembe ve mor tonları geliyor. Yazın canlılığını ruhunuzda hissetmek istiyorsanız mutlaka bu renk akımına sizde katılabilirsiniz. Yazın canlılığı ve renk renk tişört sizlerin başını döndürecek cinsten. Bu kadar renkler hakkında konuştuktan sonra renklerin etkileri hakkında biraz konuşalım. Giydiğiniz sarı, mavi, kırmızı vs. renkler sizlerde aslında nasıl bir etki yaratıyor. Gelin hep birlikte inceleyelim.

 

Kırmızı: Kan basıncını ve buna bağlı olarak solunumu hızlandırır. Dikkati çeken bir renktir. Hemen fark edilirsiniz. Sizleri enerjik bir moda sokar.

Mavi: Size güven veren bir renktir. Kararlılık ifade eder. Karşınızdakinin performansını farkında olmadan arttırabilirsiniz. Toplu veya kalabalık bir alanda mavi giymiş iseniz, diğer insanlara göre daha çok hatırlanabilirsiniz.

Sarı: Sarı normalde gözü en çok yoran renklerin başında gelir. Koyu bir tona yakın sarı sıcaklık ve yumuşaklık hissi verebilir.

Yeşil: Canlılığı ve dinçliği size hissettirir. En rahat ve en çok tercih edilen renktir. Karşınızdakine ve kendinize rahatlık hissettirirsiniz.

Siyah: Özellikle yaz yazlarında pek giymenizi önermiyoruz. Sanırım güneşi çekme özelliği olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Ama buna rağmen zayıf gösterdiği de göz ardı edilemez bir gerçektir.