Masko Klasik Mobilya Modelleri

 Masko Klasik Mobilya Modelleri

Şık ve gösterişli görünümleri ile oldukça etkileyici olan klasik mobilyalar, herkesin zevkine ve beğenisine hitap edecek tarzda üretilmektedir. Çünkü istenilen mobilyaların koyulması planlanan alana olan uyumluluğu projelendirilerek müşterinin isteği doğrultusunda özel olarak ölçülendirilip tasarlanmaktadır.

El oymalı,vernik cilalı,altın varaklı,birinci sınıf kaliteli ve uzun ömürlü klasik mobilyalar Osmanlı tarzı motifleriyle kombinlenerek üretilmektedir. Seçilen kumaşa istenilen tarzda mobilya kullanılarak müşterinin beğenisi ve ihtiyacı belirlenmektedir. Özel alanlarınıza özel mobilyalar kullanmak istiyorsanız klasik mobilya modellerinden isteğinize göre birini seçmelisiniz.

Koltuklar,kanepeler,yatak odası takımları, yemek odası takımları, akseuarlar klasik mobilyanın en çok kullanılan modelleridir. Özel malzemelerin kullanıldığı ve dayanıklılığın esas alındığı tasarımlar klasik severlerin beğenerek kullanacağı ürünlerdir.

asortie_mobilya

asortie_koltuk_takımı

iç-mekan-tasarımı-yapan-firmalar

Mekanınıza renk katacak özgünlükte ve şıklıkta lüks tasarımlar beklentilerinizi karşılayacak estetiği ve konforu sunmaktadır.Eşsiz mobilyaların sahibi olmak isteyenler için klasik mobilya modelleri oldukça zengindir. Uzun yıllar dayanıklı olan,renk atmayan,solmayan,yıpranmayan ve eskimeyen özellikte olan klasik mobilyalar uzman mimarlar ve profesyonel kadromuzla büyük bir özveri ile üretilmektedir.

Orjinal tasarım ile şıklığın buluştuğu klasik mobilyalar mekanlarınızda tarzınızı yansıtmaktadır.