Köşe Takımı Modelleri…

 Köşe Takımı Modelleri…

Köşe koltuk takımı modellerinde bu yıl çok hareketli ve birbirinden renkli koltuk takımlarını göreceksiniz. Mükemmel tasarımların fevkalade çizgilerle buluştuğu bu köşe koltuk takımlarına hem konfor hem de kalite bakımından şapka çıkaracaksınız.

armoni yataklı köşe takımı (1)

Köşe koltuk takımlarında, bu sene adeta görsel bir çeşitlilik hakim. Ön planda göreceğimiz renkler arasında turuncu, açık kahverengi, krem rengi, sarı ve bal köpüğünün olduğunu söyleyebiliriz. Köşe koltuk takımınızla oturma odanızda konforun keyfine varacak ve kaliteyi başka bir boyutta yaşayacaksınız.

armoni yataklı köşe takımı (3)

Kaliteli kumaşın kullanıldığı bu eşsiz güzellikteki köşe koltuk takımlarıyla oturma odanızın en güzel bölümünü süsleyeceksiniz. Rahatlık bakımından da oturma odası koltuk takımlarını aratmayacak bu L biçimi koltuklarda, fazlasıyla estetiği de bulacaksınız. Herkesin oturma odasının dekorasyonunda görmekten büyük mutluluk duyacağı bu muhteşem köşe koltuk takımlarıyla ailenizin bütün fertlerini bir araya getireceksiniz.

Diana Koltuk

Köşe koltuk takımlarının kapitoneli, sırt minderli, relax, yataklı, yerden yüksek, sandıklı ve kılıflı olanlarını mobilya modelleri arasında bulabilmeniz mümkündür. Köşe koltuk takımınızı isterseniz bir berjer ya da tekli koltuk takımı ile de kombine ederek oturma odanızın dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz.
Orta sehpa ya da yan sehpa modellerininde aksesuar olarak kullanılabileceği bu köşe koltuk takımlarını mutlaka oturma odanızda kullanmanızı tavsiye ederiz.

HÜRREM KÖŞE 2014-34  (6)

Köşe koltuk takımları herkesin bir arada olabileceği sımsıcak bir ortam sunuyor. Evinizin her köşesine uyum sağlıyor. Ayaklarınızı da uzatıp dinlenme imkanı bulabileceğiniz köşe koltuk takımları açılıp yatak olabilme özelliğiyle de konuklarınızı daha rahat ağırlamanıza kolaylık sağlıyor.

Şehrazat Köşe (1)

Köşe koltuk takımlarını fonksiyonel özelliği sayesinde yalnızca oturma odasında değil, aynı zamanda salonda ve genç odasında da kullanabilirsiniz. Köşe koltuk takımları uygun fiyatlarıyla da kalbinizi fethetmeye hazırlanıyor.

şımarık köşe  Koltuk
Bu yılın yükselen değeri ve trendi olan köşe koltuk takımları, evlerinizin dekorasyonunu bütünleştiren ve tamamlayan en özel parça olarak yerini alacak.

Yorucu bir günün yorgunluğunu üzerinizden atmak istiyorsanız bunu yapacağınız tek yer köşe koltuk takımlarıdır. Çünkü bu mobilyalar hem evinizin şık görünmesini sağlar, hem de rahatlıklarıyla konforun vazgeçilmez adresi olurlar.köşe-koltuk-takımları

Köşe takımlarınızı yanlarında kullanabileceğiniz puf modelleri ile kullanmanızı öneriyoruz. Evinizde son derece az yer kaplayan bu dekoratif modeller ile oturma odalarınızın iki kat güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Çekiciliği ve rahatlığı ile evinizde fazlaca varlığını hissedeceğiniz köşe koltuk takımı modelleri arasında seçim yaparken bir hayli zorlanacaksınız. Farklı renklerde tasarlanan köşe koltuk takımlarının yataklı modellerini de incelemenizi öneririz.

küçük-köşe-koltuk-takımları-ve-fiyatları

Oturma odasında farklılık yaratıp hep bir adım önde olmak mı istiyorsunuz ya da kaliteyi ve konforu hiç unutulmadık bir kıvamdamı yaşamak istiyorsunuz alın işte size fırsat köşe koltuk takımınızla havanızı atın.

Bu yılın en güzel hediyesi, mobilya sektörüne damga vuran tasarım köşe koltuk modelleri aklınızdan hiç silinmeyecek bir iz bırakmaya geliyor. Hazır olun. Ve sadece kendinizi onun rahat koltuğuna bırakın.