Komodin Modelleri

 Komodin Modelleri

Komodin modelleri, yatak odalarının en fazla dikkat çeken ve göze hoş gelen tasarımları içinde yer almaktadır. Yatak odasında kullanılan komodin modelleri özellikle çok yönlü olmaları ve işlevsellik açısından da sağladıkları kolaylıklar ile çok beğenilmektedirler. Yatak modelinizle birlikte düşünebileceğiniz bu harikulade güzel mobilyalar ile dekorlarınızı daha da güzel göstermeniz mümkündür. Yatak modelinize uygun boyutlarda kullanacağınız komodin modelleri yatak odası takımınızın da daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Birçok eşyanızı da depolamanıza imkan tanıyan bu mobilya modelleri ile fazla eşyalarınızı depolamanız ve daha düzenli bir şekle sokmanız mümkündür. Yatak odası takımınızın sağına ve soluna yerleştireceğiniz bu mobilya ürünlerinin üzerlerine de süs eşyalarınızı ya da resim çerçevenizi koyabilirsiniz.

Yerden hafif yüksek şekilde tasarlanan bu komodin modellerinin üzerlerinde kullanılan dekoratif şekiller ve motifler görülmeye değer nitelikte ve kalitededir.

Klasik ve modern olarak da tasarlanabilen bu mobilya modelleri ile bambaşka bir görselliği evlerinizin yatak odalarına taşımanız mümkündür. Komodin üzerinde kullanılan kulp ve tutacak kısımlarındaki ince detaylar çok şık duruyor.  Komodin tasarımlarında lukens ayaklı olanlarda oldukça hoş görünmektedir. Klasik tasarımlarda gravür ve varak desenlerine de yer verilmektedir.

beyaz-komodin-modelleri

Ahşaptan yapılan ve tamamen el yapımı olan bu mobilya ürünleri uzun ömürlüdürler ve uzun yıllar kullanıma izin vermektedirler. Komodinler de değişik türlerde üretilmektedirler. Antre komodinler, klasik komodinler, küçük komodinler, salon komodinleri bunlardan sadece birkaçıdır. Komodin modellerinde açık renkli komodinler oldukça şık görünmektedir. Beyaz, krem ve bej renkli komodin modelleri ile yapılan dekorasyonlarda hem derinliği hem de zenginliği görebilmeniz mümkündür.

Yatak odalarında, salonlarda ya da antrelerde kullanacağınız komodin modellerinin hem dekoratif hem de fonksiyonel olması yaşam alanlarınıza değer kazandıracaktır. Yatak odalarının en küçük mobilya parçası olan komodin modellerinin dekorasyondaki yeri büyüktür. Komodin modellerinde kullanışlılık ve şıklık esastır. Yatak odanızda kullanacağınız komodin modellerinin üzerine yerleştireceğiniz vazolar oldukça güzel bir görünüm vermektedir. Komodinin üzerine yerleştireceğiniz eşyalarınızın karşıdan bakıldığında v şeklinde görünmelerine dikkat etmelisiniz.

Komodininizin yatağınıza yakın bir noktada olmasına ve kolayca ulaşabilecek mesafe de olmasına özen göstermelisiniz.

Komodininizin yüksekliğini yatağınızın yüksekliğine göre ayarlamalısınız. Çekmecesiz modellerde yapılan komodinleri de yatak odalarınızda kullanabilirsiniz. Çekmecesiz modellerde eşyalarınızı koymak için sepetleri ya da kutuları kullanabilirsiniz.

İsterseniz daha renkli tasarımlara dekorlarınızda yer vererek harikulade görünümler elde edebilirsiniz. Dekorasyonların küçük fakat etkileyici tasarımlarından olan komodinler göz alıcı renkleri ile de başınızı döndürecektir. Tek olarak da kullanabileceğiniz komodin modelleriyle evlerinizin diğer bölümlerine farklı bir ahenk getirmenizde mümkündür. Ayrıca komodin modellerinde raflı olan tasarımlarda son derece şık durmaktadır. Komodininizin odanızda fazla yer kaplamayacak özelliklerde olması oldukça önemlidir.

Küçük boyutlu komodin modelleri ayrıca odaları daha da geniş gösterecektir. Görselliği ortaya çıkartacak kombinasyonlar yaparken de komodin tasarımlarına başvurabilirsiniz. Komodin modelleri aynı zamanda kompakt tasarımlar olarak dikkat çekmektedirler. Her aradığınızı rahatlıkla sağlayacak bu tasarımlar ile eşyalarınızı ararken zaman kaybetmeyeceksiniz.

evidea-adore-mobilya-PSF-64-NB-01copy_3

Yatak odalarınızda yüksek ayaklı komodin modellerini de kullanabilirsiniz.

Yerden olabildiğince yüksek şekillerde tasarlanan bu modeller kolay taşınabilme ve silinebilme özellikleri sebebiyle düşünebileceğiniz modellerdendir. Dresuar tarzında üretilen bu komodin modelleri şıklıkları ve görkemleri ile sizleri kendisine hayran bırakacaktır.

Yatak odası takımınızda yatağınızın baş ucunda bulunduracağınız komodin modelleri yatak odanıza farklı bir ambiyans da getirecektir. Çok çekmeceli komodinler hanımların tutkunu olduğu modeller arasındadır. Çünkü fazla eşyaları nereye sığdıracağını bilemeyen hanımlar, bu çekmeceli komodin modelleri ile bu problemden kolayca sıyrılacaklardır. Sizlerde evlerinizin farklı bölümlerinde dekorların en sevimli ve büyük tamamlayıcısı komodin modellerine yer vererek fevkalade dekorasyonları elde edebilirsiniz.