Klasik Ve Modern Karışımı Oturma Grubu Modelleri

 Klasik Ve Modern Karışımı Oturma Grubu Modelleri

Yaşam alanlarınızı dekore ederken modern ve klasik tasarımları bir arada kullanarak oldukça hoş bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Evlerinizde kullanacağınız mobilya tasarımlarının yaşam alanlarınızla örtüşür cinsten mobilya ürünleri olması da dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Yaşam alanlarınızın dekorasyonunda en fazla dikkat çeken bölüm salonlarınızdır. Salonlar evlerin en önemli bölümleridir. Bu açıdan bakarsanız, salonları dekore ederken birçok farklı değişkenden yaralanmanızda fayda var. Salonlarınızda yapacağınız dekorda hem yemek odası takımlarını hem de oturma odası takımlarını birlikte kullanarak ortaya hoş bir manzara çıkarabilirsiniz. Bu noktada klasik ve modern kombinasyonunu kullanarak, salon dekorasyonunun olduğundan çok daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Salonlarınızda kullanacağınız modern koltuk takımlarını klasik mobilya düşüncesiyle pastel renkli olanlardan seçerek dekorunuzda yer verebilirsiniz. Üçlü ya da ikili pastel renkli koltuk takımınızı daha açık tonlardaki renklerle bezenmiş berjer ya da tekli koltuk takımı ile kombinleyerek salon dekorasyonunuzu çok daha güzel ve gösterişli hale getirebilirsiniz. Ayrıca modern koltuk takımınızdaki klasik ezgilere kırlent yastıklarla eşlik ederek salonlarınızın daha şık görünmesine katkıda bulunabilirsiniz.

bedesten-klasik-koltuk-takımı

İkili veya üçlü kanepe takımı ile beraber kullanacağınız son derece zarif ve lüks puf takımıyla da dekorunuzu daha zengin bir hale dönüştürebilirsiniz.

Modern koltuk takımlarınızla kombinleyebileceğiniz bu puf takımlarını ayrıca orta sehpa olarak da salonlarınızda kullanabilirsiniz. Klasik ve modernliğin iç içe geçtiği bu dekorasyon modeli ile salonlarınızda fark yaratabilirsiniz. Klasik ve modern dekorasyon uyumunu yansıtan en güzel koltuk takımları arasında köşe koltuk takımlarını da görebilmeniz mümkündür. Bu koltuk takımları, U ve L şeklinde yapılan modelleri ile hem salonlarınızın görsel olarak daha güzel görünmesini sağlıyor hem de sunduğu yüksek konfor ile de rahat etmenizi sağlıyor. U ve L şeklindeki oturma grupları ile birlikte kullanılan minik yastık takımları oldukça hoş bir ambiyansın ortaya çıkmasını sağlıyor.

klasik-mobilya-dekorasyon

Klasik ve modern tarzdaki dekorasyonlarda chester koltuk takımlarını kullanmanızda mümkündür. Bu koltuk takımları, hem klasik hem de modern şekillerdeki ev dekorasyonunuzda oldukça hoş duracaktır. Üzerinde kapitoneler bulunan ve kumaş kalitesine hayran olacağınız bu koltuk takımları ile yapılan dekorlar hiç olmadığı kadar güzel olacaktır. İkili ve tekli koltuk takımı ile birlikte kombine edeceğiniz kare bir sehpa da bu koltuk takımlarına çok yakışmaktadır.

Chester kanepa takımınızda kullanacağınız renklerde oturma odanız üzerinde olumlu bir etki yapacaktır. Özellikle mavi tonlarını kullanarak modern koltuğunuza klasik bir görünüm verdirebilirsiniz. Bunlara ek olarak avangard tarzında koltuk takımı kullanarak da klasik ve modern uyumunu oturma odanızın dekoruna taşıyabilirsiniz.

Oturma odalarında klasik ve modern kombinasyonunu yansıtan tasarımlar arasında deri koltuk takımlarını da görebilirsiniz.

Deri tarzındaki koltuk takımları, oturma odalarındaki modern ve klasik uyumunu en güzel ortya çıkaran tasarımlardır. Deri koltuk takımları rahatlıkları ve konforları ile adeta sizi kendisine hayran bırakacak kalitede ve özelliklerdedir. Klasik tarzdaki deri koltuk takımlarını geometrik şekilli modellerden seçerek ortaya daha güzel bir dekorun çıkmasını sağlayabilirsiniz. Modern tarzdaki koltuk takımınızla beraber kullanacağınız klasik kulaklı berjer koltuklarda modern ve klasik uyumunun ortaya çıkmasını sağlayacak tasarımlar arasında en dikkat çekici olanlardandır. Bu koltuk takımlarında açık rengi tercih edip koyu renkli ikili koltuk takımları ile olağanüstü bir oturma odası dekorunu evlerinize getirebilirsiniz.

Melissa Chester Koltuk (1)

Chester koltuk takımları hem klasik hem de modern olarak kullanılabilen harikulade mobilya tasarımlarıdır.

Bu koltuk takımları son derece dekoratif oldukları için göz kamaştıran bir görünüme sahiptirler. Sizlerde modern ve klasik bileşimini yansıtan bir otura odası dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, mutlaka chester tarzındaki koltuklara dekorlarınızda yer vermelisiniz. Klasik ve modern kombinasyonunu bu koltuklar sayesinde daha fazla hissedeceksiniz.