Klasik Konsol Modelleri

 Klasik Konsol Modelleri

Konsollar, yemek odası ve salonların vazgeçilmezlerindendir. Hem dekoratif açıdan şık görünürler. Hem de fonksiyonel olarak çok yararlı parçalardır. Üzerine fotoğraflarınızı ve süs eşyalarınızı koyabilirsiniz. Eğer sadelikten yanaysanız boş bırakabilirsiniz. Klasik konsollar o kadar estetik görünümlüdürler ki, sadece kendileri bir süs eşyası yerine geçebilirler.

Çekmeceli ve dolaplı konsollar malzeme saklama açısından da çok işe yararlar. Aynalı konsollar ise estetiği çok farklı bir boyuta taşırlar. Evinize farklı bir hava katmak için köklü değişikliklere her zaman gerek olmayabilir. Bu tarz klasik mobilya konsollar istediğiniz havayı yakalamanız için size yardımcı olabilirler.

Konsollar ayrıca evinizde zarif bir görünüm elde etmenizi de sağlayacaklardır. Boş alanları işlevsel olarak değerlendirmek de yine bu klasik konsollarla mümkündür. Klasik konsolları üzerine yine klasik tarzda bir abajur yerleştirerek de kullanabilirsiniz. Klasik konsollarla koridorlarınızda da çok hoş bir görünüm elde etmeniz mümkün. Kısacası bu çok işlevli mobilyayı evinizin her yerinde kullanabilir, her odanıza küçük bir dokunuşla estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Her zevke hitap edecek klasik konsolları hemen alarak evinize yenilik getirin.

beyaz-country-yatak-odası-takımları

hayal-yatak-odası

country-yatak-odası-takımları-ankara