Kırmızı Mutfak Modası

 Kırmızı Mutfak Modası

Genelde klasik tarz denildiğinde akla gelen pastel tonarın yanında altın ve gümüş varaklarla dizayn edilen, Osmanlı döneminin kalitesini yansıtan ürünlerin kullanıldığı düşünülmektedir. Bu yanlış yargıyı kafalarınızdan silmek için klasik tarzda hazırlanmış fakat renginin canlılığı ile daha taze bir görünüme kavuşan kırmızı mutfak modasını evlerinize getiriyoruz.

Özellikle lake mutfak dolaplarının kullanıldığı koleksiyonlarda yer verilen kırmızı mutfak mobilyaları ile ilgi odağı olmaktayız.

Renkli dolaplarda olduğu gibi Mdf üzerine istediğiniz renk ve deseni oluşturmak için daha çok akrilik mutfak dolaplarını tercih etmekteyiz. Kırmızı mutfak modasına uygun olmak, gözde ki muhteşem uyumu sağlamak amacıyla seçilecek olan yemek odalarınıda dikkat etmeliyiz. Daha çok renk uyumunu sağlamak için ceviz zemn üzerine gümüş varak motifleri ile tamamlanan altın pirinç detayının kullanılması kırmızı mutfak modasını mükemmel bir hale getirecektir. İsteğe bağlı olarak daha ferah bir ortam için kullanılan lake ile doğal ahşaptan üretilen parçalar da kırmızı mutfak modasının önde gelen seçimlerinden sadece bazılarıdır.

kırmızı-renk-mutfak-dolapları

kırmızı-mutfak-resimleri

kırmızı-mutfak-modelleri-ve-fiyatları

kırmızı-mutfak-dolabı-modelleri

kırmızı-mutfak-dekorasyonu