Kapaletti Ofis Takımı

 Kapaletti Ofis Takımı

Ofis mobilyaları klasik ve modern olmak üzere iki şekilde tasarlanır. Ofis takımlarında özellikle modern olanlarda daha çok geometrik çizgilerin hakim olduğunu ve canlı renklerin kullanıldığını görürsünüz. Klasik ofis takımlarında ise ahşap masa ve koltuklardan oluşan daha sade ama bir o kadar şık tasarımlar yer almaktadır. Bu anlamda Klasik ofis takımları herkes tarafından tercih edilir. Çünkü hem ciddiyeti hem de şıklığı bir arada bulabileceğiniz başka bir ofis takımı bulmak hiç kolay değildir. Klasik Kapaletti ofis takımında bunun izlerini görebilmeniz mümkündür.

Kapaletti ofis takımı, farklı tasarımı ve kusursuz el yapımı motifleri ile gözlerinizi kamaştıracak. Klasik dekorasyonu ofisinde görmek isteyenlerin tutkunu olacağı bu son derece zarif ve albenisi olan Kapaletti ofis takımı ile ofislerinizin havası tamamen değiştirecek.

Kapaletti ofis takımı, tamamen el yapımı olarak yapılmış ve ahşaptan üretilmiştir. Kapaletti ofis takımı bir makam koltuğu, 2 misafir koltuğu, bir ahşap masa, bir etajer ve bir sehpadan oluşmaktadır.  Daha çok ceviz ve kahverengi renklerinde üretilmektedir. Fonksiyonel ve kullanışlı ofis takımı ile ofisinizin değişik bir atmosfer sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kapaletti ofis takımı ile konforu en yüksek düzeyde yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Kalite standartları bakımından da diğer ofis takımlarından üstün olan bu mobilyalar ile harikulade bir görünüme de kavuşmanız mümkündür.

IMG_8014

Ahşap masası ile ofisiniz olduğundan çok daha gösterişli ve alımlı görünecek ve ofisinize gelen konuklarınızı burada ağırlamaktan keyif alacaksınız. Ofisinizin Kapaletti ofis takımı ile yakaladığı hava size inanılmaz derece bir özgüven getirecek ve kendinizi daha özgüvenli hissedeceksiniz.

Koltuk  modellerinde de kullanılan el işçiliğinin ince detaylarını görebileceksiniz. Bu son derece özel ofis takımı aynı zamanda dayanıklılığı ve sağlamlığı ile size uzun ömürlü bir kullanım da sunmaktadır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu mobilya tasarımları ile ofisinize olağanüstü bir ambiyans getireceksiniz. Ofislerde kullanılan etajer de son yıllarda önem kazanmıştır.

32-41Kapaletti ofis takımında yer alan bu vitrinli ofis kütüphanesi özellikle cam olması ile de dikkat çekmektedir. Birçok rafı ile dosyalarınızı koyabileceğiniz bu şık tasarımda aynı zamanda aksesuarlara da yer vererek ofisinize renklilik getirebilirsiniz. Kapaletti ofis takımının özelliği el yapımı olması ve diğer ofis modellerine göre çabuk deforme olmamasıdır. Yıpranmanın ve eskimenin daha az görüldüğü Kapaletti ofis takımı ile oluşturacağınız dekorasyonu yıllar boyunca kullanmanız da mümkündür.

IMG_8013

Ofis etajerleri son yıllarda dayanıksız oluşlarıyla tepki çekmektedir. Ofis etajerlerinin daha dayaklı olduğu Kapaletti Ofis takımı bu yönüyle de sizlerden tam not alacaktır. Ofisinizin dekorasyonuna uygun renklerde seçebileceğiniz bu ofis takımı ile tam bir uyum yakalamanızda söz konusu olmalıdır. Ofisiniz koyu renkli dekorasyona sahip ise açık renkli mobilyaları, açık renkli dekorasyona sahip ise de koyu renkli mobilyaları tercih etmelisiniz.

Bu yönüyle, Kapaletti ofis takımı açık renkli tasarımıyla size son derece özel bir görünüm sunmaktadır. Ofisinize hareketlilik de getirecek olan bu ofis takımı ile sıradanlıktan uzak bir görünüm de elde edeceksiniz. Ceviz rengi tasarımlı kapaletti ofis takımında aradığınız ofis takımı özelliklerini görebileceksiniz ve ofisinize çok farklı bir perspektiften bakabileceksiniz. Kendi tarzınızı fazlasıyla ofis mobilyalarınız üzerinde göstermenizi sağlayacak bu dekoratif mobilya ürünleri ile klasınıza değer katacaksınız.

IMG_8012

Estetik açıdan elit bir hava getirecek olan bu mobilyalar ile döşediğiniz ofisinizde daha verimli çalışacaksınız ve çalışma potansiyelinizi arttıracaksınız. Kapaletti ofis takımı, her yönden beklentilerinizi karşılayacak mükemmellikte ve kalitede yapılmıştır. Bu eşsiz tasarıma sahip olarak, herkesi kıskandıracak ve özendireceksiniz.

Ofis takımına başka bir boyut getiren bu ofis takımı ile bambaşka bir boyut oluşturacaksınız. Ofisinize seçeceğiniz mobilyaların daha küçük ve uygun yapıda olması da ofisinizin daha şık görünmesine neden olacaktır. Çok büyük boyutlu mobilyalara yer vermemeniz size her açıdan avantaj sağlayacaktır. Kapaletti ofis takımı az yer tutması ile de ofisinizde fazla bir alan tutmayacak ve ofisinizi daraltmayacaktır.

Kapaletti ofis takımı ile ofisinizin ve çalışma alanlarınızın çevresini değiştirin ve sunduğu muazzam fırsatlar ile alışılmış çizgilerin ötesine geçin. İstediğiniz ölçü ve renklerde size özel yapılan Kapaletti ofis takımı ile ayrıcalıklı olun, konforu üst noktada yaşayın.