Banyo Dekorasyonu Fikirleri

 Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Miami klasik banyo

Banyolar, evin en önemli bölümlerinden biri. Kişisel temizliğimizi ve bakımımızı en derin gerçekleştirdiğimiz yer burası. Eskiden banyo dekorasyonu beton zemine düz beyaz lavabo montajından ibaretti. Bu da banyolara soğuk ve sevimsiz bir hava katıyordu. Ancak yeni tasarım banyo dekorasyonu, bu soğuk havayı aşıp banyolara hem şıklık hem sıcaklık getiriyor.

Artemis klasik banyo

Yeni banyo dekorasyonlarında öncelikle soğuk beton zeminler ortadan kaldırılmış. Bunun yerine duvarlar da sıcak renkler ve tercihe göre bu renklerin üzerinde zarif ve hoş baskı desenleri var. Ayrıca bantosun da taş duvar görünümüyle romantik bir hava katmak da mümkün. Yerlerde ortama ferahlık katacak açık renkli fayans döşemeler ya da daha sıcak bir oda tasarımı tercih edenler için parke döşeme seçeneği de mevcut.

Zümrüt klasik banyo

Duvar ve yer dekorasyonuyla doğru orantılı olarak banyo mobilyaları da modern çizgiler kazanmış durumda. Yeni tasarım banyo dolapları ve raflar hem modern çizgiler taşıması açısından hem de rahat kullanımıyla tercih sebebi. Banyonun genişliğine göre dekorasyona dahil edilebilecek küvet modelleri, banyonuzun şıklığını pekiştirmenin yanı sıra yorucu bir günün sonunda rahatlamanızı sağlayacak sıcak bir banyo için ideal bir seçim olacaktır. Ancak küvet olmasa da banyolarda şıklığı yakalamak mümkün. Yeni tasarım duş modelleri, banyo saatlerinizi daha keyifli kılacak. Yeni duş tasarımlarında, şelale etkisi hissedebileceğiniz gibi suyun ısısına göre renk değiştiren eğlenceli tasarımlar da tercih edilebilir.

Boğaz klasik banyo

Bunun yanı sıra klozet ve lavabo tasarımları da çok şık. Temizliğe ve hijyene önem veren bir toplum olarak bizler özellikle kolay temizlenebilmesi ve hijyenik kalabilmesi. Bu yılın modasında göze çarpan ilk detay da klozetlerin yapısının tam temizlenebilmeye elverişli olması. Temizliğe ve şıklığa önem veren bizler için yeni tasarım banyo dekorasyonları fazlasıyla ilgi çekici.