Ahşap ve Deri Sehpa Modelleri

 Ahşap ve Deri Sehpa Modelleri

Ahşap deri ve sehpa modelleri özellikle 2016 yılının vazgeçilmezleri arasında kendisine yer bulmuştur. Görünümleri ile dikkat çeken aynı zamanda fonksiyonel olmaları nedeniyle de tercih edilen bu mükemmel ötesi tasarımlar evinizin en beğenilen mobilya ürünleri olacaktır. İster orta sehpa ister yan sehpa biçiminde kullanabileceğiniz bu zarif tasarımlar ile dekorunuzu renklendirebilirsiniz. Dekorların en tamamlayıcı ve destekleyici unsuru olan bu göz alıcı mobilyaları ile seyir zevki yüksek aynı zamanda bir o kadar da şık ortamlar yaratmanız mümkündür. Her yönüyle işlerinizi kolaylaştıracak bu şahane tasarımlar oldukça kullanışlı olmalarıyla da ilginizi çekeceklerdir.

Değişik renklerde ve özelliklerde bulabileceğiniz bu sehpaların ahşap ve deri modelleri çok beğenilmektedir.

arda-orta-sehpa-2

Modern evlerde de kullanımı oldukça yaygın olan bu tasarımlara günümüzde gittikçe rağbet görmektedir. Deri tasarımlar daha çok genç ve yeni evli çiftler tarafından tercih edilmektedir. Deri koltuklarla beraber mükemmel bir uyum göstermektedir. Çok şık olan bu deri tasarımlarda hakiki deri kumaşlar kullanılmıştır. Deri sehpa takımlarında siyah, beyaz ve kahverengi tonlarına ağırlık verilmiştir. Kolay silinebilir olması ve şık durması nedeniyle de tercih edilmektedir. Koltuklarla yakalan uyum da son derece hoş durmaktadır. Çaylarınızı ve kahvelerinizi üzerine koyabileceğiniz gibi aynı zamanda alt kısmında bulunan bölmesine de gazete ve dergi gibi şeyleri de yerleştirebilirsiniz.

Bu sehpaları çok amaçlı olarak da kullanabilmeniz söz konusudur. Bu yönleri ile oldukça beğeni toplayan bu modeller çok da makul fiyatlardan alıcı bulmaktadır.

Ahşap sehpa modelleri ise sağlamlıkları ve dayanıklı olmalarıyla göz doldurmaktadır. Uzun ömürlü kullanıma imkan tanıyan bu modeller, diğer sehpa modellerine göre çabuk deforme olmamaktadırlar. Cilalı yüzeyleri ile parlak ve gösterişli bir duruş sergilemektedirler.

Kolay silinebilme özelliğine sahiptirler. Sadece klasik mobilyalarla değil aynı zamanda modern tasarımlarla da çok hoş dekorlar oluştururlar. Değişik konseptler yaratmanıza olanak sunan bu sehpaların akılı tasarımlarını da düşünebilirsiniz. Kolaylık ve farklılığı görebileceğiniz bu mobilya modellerini salonlarınızda ya da oturma odalarınızda kullanabilirsiniz.

deri-koltuk-takımları

Deri ve ahşap sehpalar istediğiniz ölçülerde ve renklerde size özel olarak yapılabilmektedir. Ahşap ve deri sehpa modelleri ihtiyaç ürünü olmalarının yanında görsel bütünlüğü de sağlayan harika tasarımlardır. Ahşap sehpa modelleri ile misafirlerinize daha rahat servis yapabilmenizde olasıdır. Daha az yer kaplayan ve oldukça kullanışlı olan bu tasarımlar ile evlerinizdeki dekorda daha güzel görünecektir. Daha fazla hareket alanı da sunan bu sehpalar, evlerinizde geniş alanlar bulmanızı sağlayacaktır. İsterseniz farklı desenlerde de ahşap ve deri sehpalara sahip olabilirsiniz. Cam olan sehpalara göre de oldukça şık olan bu tasarımlar sizleri büyüleyecek kalitede ve görselliktedir.

Ahşap sehpa modelleri üzerindeki klasik motifler ve şekiller oldukça zarif durmalarıyla da sizleri kendisine hayran bırakacaktır.

Elita orta sehpa (1)

Zigon sehpa modelleri de estetik açıdan bu yıl muhteşem bir görselliğe büründü. Dörtlü sehpa şeklinde tasarlanan, istenildiğinde birbirinin içine geçebilen bu sehpalar oldukça şık ve güzel tasarımlardır. En büyüğünden en küçüğüne kadar çok güzel bir şekilde dizayn edilen bu tasarımlar modelleri ile de kalbinizde yer edinecektir.

Ahşap sehpaları salonunuzun her yerine konumlandırmanız da kolaydır.

Hafif olmaları ve kolay taşınabilme özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Ahşap ayaklardaki oyma sanatının benzersiz örneklerini de mutlaka görmeniz lazım. Eskitme ahşap sehpa modelleri de değişik şekillerde tasarlanmaları ile oldukça hoş bir konsept oluşturmanızı sağlayacaktır. Dekorunuzda fazlasıyla görmek isteyeceğiniz bu sehpa modelleri ile yaşam alanlarınıza farklı bir pencereden bakabileceksiniz. Ahşap ve deri sehpa modellerini kullanarak en güzel dekorları oluşturmanız mümkündür. Dekorlarınızın sade ve doğal görünmesini ve aynı zamanda işlevsel açıdan da son derece hareketli olmasını istiyorsanız, mutlaka ahşap ve deri sehpalara dekorlarınızda yer vermelisiniz.