2023’de Klasik Mobilya

 2023’de Klasik Mobilya

Her dönem önemini yitirmeyen klasik mobilya 2017 yılında da en nötr renklerle kullanılacak. Pirinç ve mermerin geri gelmesi sonucu yine etkileyiciliği ile ön plana çıkacak olan klasik mobilyalarda sessiz ve sakinliğin ön plana çıkacağı bir moda dikkat çekecek.

Pirinç ve bronzlarla birlikte kullanılacak olan açık mavi ve yeşiller oldukça dikkat çekecek. Kırmızı tonlarının derin tonlarının ön plana çıkacağı renklerde fresh bir hava hakim olacak. Birbirinden farklı klasik mobilyalarda, geometrik etkilerle modernize edilen seçenekler gündemde olacak.

Sarı ve yeşiller, gri ve sarılar gibi birçok farklı renk seçeneği, evin havasını daha sade ve doğal bir şekle sokacak.

2017 klasik mobilya takımları

2017 Klasik Mobilya Çeşitleri

Klasik mobilyalarda mermer görünümünün ön plana çıkacağı malzemeler kullanılacak. Bu görünüme bronz ve pirinç tonları eşlik edecek.

Koltuk ve perdeler gibi aksesuarlarda ise olabildiğinde sade renkler tercih ediliyor olacak. Özellikle gri renk seçeneğinin farklı tonları her zaman etkileyici bir fon yaratacak. Mineral gri ile birlikte kullanılan sarı, etkili bir zıtlık yaratacak.

2017 klasik mobilya tasarımları

Klasik Mobilya Aksesuarları

Kırmızı, hardal ve kiremit tonları oldukça dikkat çekici bir şekilde klasik dekorasyonu canlandıracak. Yine doğal ve oryantal ezgilerin şekillendiği duvar aksesuarları ile bir bütünlük sağlanacak.

Bu yıl mobilya modasında klasik mobilya aksesuarları her zaman daha sade bir görünüm alacak. Çünkü yılın teması olabildiğine sade ve şık görünümler olacak.

Modern Dokunuşlar

Sadeliği canlandırmak için, geometrik desenli kumaşların kullanıldığı aksesuarlar tercih edilebilir. Mutfaklarda da oldukça farklı seçeneklerin kullanılacağı 2017, kaselerde bile desenli ve canlı renklerin kullanılmasını ön görecek.

Aynı rengin farklı tonlarıyla ışık oyunlarının yapılacağı klasik salon ve yatak odalarında, hindu esintilerinin yaşanacağı kumaşlar tercih edilecek.

klasik mobilya

Klasik Yatak Odaları

Klasiğin öne çıktığı yatak odalarında, renkli ve grafik baskılı yastıklar dikkat çekiyor olacak. Bu yılın modasında grafik baskılar ve ekoseli kumaşlar çok fazla karşımıza çıkacağından, klasik yatak odası modası 2017 yılında renkli bu detaylarla canlandırılacak diyebiliriz.

Köklü bir değişim yapmak isteyenler için de, özellikle pirinçler ve bronz temalarının öne çıkacağı dekorasyon stilleri kurgulanabilir.