2023 Oturma Odası Modelleri ile evleriniz renklenecek

 2023 Oturma Odası Modelleri ile evleriniz renklenecek

2016 göz alıcı ve birbirinden eşsiz güzellikteki oturma odası modelleri ile oturma odanızı ya da salonlarınızı istediğiniz şekilde süsleyebileceksiniz. 2016 sezonunda klasik ve renkli oturma odası modellerinin görücüye çıkmaya hazırlandığını görmekteyiz.

oturma_odası

beyaz-oturma-odası-dekorasyonu

Bu yıl, önceki dönemlerde sık sık görmeye alıştığımız sade ve düz modellerin yerlerine ışıl ışıl desenlerle tasarlanmış klasik ama modern çizgileri de üzerinde görebildiğimiz tarzdaki mobilyaların harikulade şıklığına tanıklık etmekteyiz. Muhtelif renklerdeki oturma odası koltuk takımları ile oturma odanızın dekorasyonunda görünüm itibariyle dominant ve etkileyici olabileceğiniz gibi, bununla beraber yakaladığınız kombin ile evinizde ağırlayacağınız misafirlerinizi hayran bırakacaksınız.

Alabildiğine geniş bir yelpazeden bakmanıza yelken açacak ve bir o kadar da gözlerinizin kamaşmasına yol açacak nitelikte ve kaliteli oturma odası koltuk takımlarımız ile geçireceğiniz eğlenceli dakikaların hiç bitmesini istemeyeceksiniz. Birinci sınıf kumaş ve döşemelik malzeme kullanılarak imal edilen ürünlerimizde yüksek konforun zevkine varacaksınız.

Elita Klasik Lüks Koltuk Takımı
Elita Klasik Lüks Koltuk Takımı

beyaz-koltuk-takımları-masko

beyaz-koltuk-kombinleri

Keyifli dost sohbetlerinin tadına 2016 oturma odası mobilya tasarımı ile doyum olmayacağını bir kez daha anlayacaksınız. Albenisi olan ve koltuk tasarımlarındaki ince detaylarla gözleri üzerinde toplayacak şıklıktaki oturma odası modelleri için oturma odanızın en özel yerini ayırmanızı ısrarla öneririz.

Daha açık tonlardaki renklerin tercih edildiği oturma odası modelleri ihtişamlarıyla da görenleri büyülüyor ve fevkalade klasik tarzda dizayn edilmiş figürleri ile de farklılığını gözler önüne seriyor.

Hayatınızı kolaylaştırmanıza imkan tanıyan modeller, hayatınıza ayrı bir hava ve güzellik katacaktır. 2016 oturma odası mobilyaları tasarlarken, kullanılan renkler bakımından oturma odanızı güzel ve modern olarak ortaya çıkaran renk ve farklı gösteren kullanışlı mobilyalar seçmeniz daha uygun olacaktır. Oturma odası tercihinizde dikkat etmeniz gereken konulardan birisi de oturma odanızın sağlam ve dayanıklı olmasıdır.

2016 yılının oturma gruplarındaki yeniliklerinden bir diğeri de, rahatlığın fazlaca hissediliyor olmasına özen gösterilmesidir herhalde. Bütün oturma odası modellerini bu kadar özendirici kılan da bu olsa gerek. En merak edilen konuya geldiğimizde, yani bu senenin oturma odası renklerinin hangilerinin olacağından bahsedersek hardal sarısı, kahverengi ve yeşil tonlarının bu yıl ön plana çıkacağını söylememiz yerinde olacaktır.

Bu sene trend olan bu renkler oturma odalarınızda çok güzel görüntüler yansıtacağa benziyor. Ayrıca salonlarınızda kullanacağınız aksesuarlarda atlanmaması gereken detay olarak göze çarpmaktadır. Oturma odanızda kullanacağınız aksesuarlar oturma odanıza ekstra bir değer katacağı gibi sizin için bulunduğunuz ortamı daha da keyifli hale getirecektir.

2016 alıştığınız tarzların dışındaki oturma odası modellerinden kendinizi alamayacaksınız. Oturma odanızı değiştirmek ya da yenilemek gibi düşünceniz varsa sizde salonlarınızı paylaştığımız küçük ama çok faydalı olacak ipuçlarıyla dekore edebilirsiniz. Bu nokta da unutmamanız gereken en önemli nokta ve resmin büyük parçasını oluşturan unsur oturma odanızda kullanacağınız koltuk takımı ve onunla uyumlu oturma odası dekoru tercihiniz olmalıdır.