2022 Düğünleri için şık bir restorant

 2022 Düğünleri için şık bir restorant

Yazın sıcak günlerinin gelmesi ile düğün mevsimi de açılmış oldu. Özene bezene yapılan düğün planlarının en önemli parçası hiç şüphesiz “ Düğün Mekanları” dır. Evlenecek çiftler unutulmaz ve nezih bir düğün töreni yapmak için birçok mekanı gezerek kendileri için en uygun olanı bulmaya çalışıyorlar. Belki de düğün telaşının en önemli kalemi de düğünün yapılacağı mekan oluyor.

Düğün salonları seçiminde, düğünün tarzı çok önemli. Yemekli düğün mü? Pasta ve limonatalı salon düğünü mü? Yoksa kır düğünü mü? Bir de ben düğünle falan uğraşamam veya benim düğün yapacak bir bütçem yok diyenler için daha kolay bir yöntem var: Nikah töreni…

7

Son zamanlarda kır düğünlerinde bir artış olduğu tartışılmaz bir gerçek. Fakat evlenecek çiftlerin düğün sonuna kadar acaba yağmur yağacak mı sorusu beyinlerini kemiriyor. Salon düğünlerini çok basit ve oldu bittiye getirilen sıradan törenler olarak görenlerin sayısı da artıyor. Çünkü çiftler unutulmaz ve eğlenceli bir düğün töreni istiyorlar.

Tüm bunlar göz önüne alındığında akla ilk gelen ve en mantıklı görünen ise lüks bir restaurantta veya düğün için dizayn edilmiş mekanlarda az ve seçkin davetli ile yemekli düğün yapmak. Çiftler buna karar verdikten sonra da işin en zor kısmı olan mekan seçimi geliyor. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için belli aralıklarla düğün mekanlarını sizlerle paylaşacağız.

Bu haftaki yazımızda düğünler için çok iyi bir menü ve profesyonel ekip ile gözünüzü arkada bırakmayan, sizi düğün telaşına boğmayan bir mekanı tanıtacağız. Maltepe Sahil Yolu’nda bulanan ve 17 yıldır aynı mekanda seçkin ve elit bir müşteri profiline sahip olan LAKERDA RESTAURANT’ı düğün, nişan ve sünnet gibi organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.

3

Toplamda 2 kat ve bahçe kısmı ile 450 kişiye hizmet verebilen LAKERDA RESTAURANT, zengin menüsü, harika manzaralı mekanı, canlı müzikleri, eğlenceli ve sıcak ortamı ve toplu organizasyonlar için farklı bütçelere uygun çözümleri ile yıllardır yemekli düğünlerin bilinen noktası olma özelliğinde.

Farklı kesimler tarafından Maltepe Sahil Yolu’nun en iyi balık restaurantı olarak görülen Lakerda Balık Restaurantı aile ortamında düğün yapmak isteyen çiftlerin vazgeçemeyeceği özelliklere sahip. 17 yıllık tecrübenin verdiği kaliteli hizmet anlayışı ve müşterileri ile oluşturduğu dostluk ile size profesyonel hizmeti sımcıcak ortamda sunuyor.

Lakerda ile merak ettiklerinizi web adresi www.lakerda.com.tr adresinden görebilirsiniz.