2022 ve 2023 Trend Mobilya Modelleri

 2022 ve 2023 Trend Mobilya Modelleri

İhtişam klasik koltuk takım

İhtişam klasik koltuk takım

2016 yılının ilk çeyreğinde Trend mobilyalar evimizin vazgeçilmezi olarak evimizi süslemeye devam edecek. Bizde sizlere bu mobilyaları sunacak ve bu mobilyalar hakkında bilgi vereceğiz. Duvar ünitelerinden koltuk ve salon takımlarına kadar her şey 2016 yılının ilk çeyreğinde trendler arasına girmeyi başarıyor. Şimdi bunlara biraz göz atalım.

Kral klasik yemek odası

Fiyat her zaman şıklığı beraberinde getirmez

Evi mobilya alırken genelde çok pahalı olan mobilyaların daha şık olduğu düşünülür. Ancak bu yanlış bir düşüncedir. Çünkü yüksek fiyata sahip olan mobilyalar her zaman şıklığı beraberinde getirmez. Önemli olan evinize hangi tarz mobilyanın uygun olduğunu belirlemek ve daha sonrasında doğru seçimleri yaparak bu mobilyaları almak olacaktır. 2016’nın ilk çeyreğinde özellikle lüks görünüme sahip olan mobilyalar daha çok tercih edilecek. Ancak zevklerinize göre Fransız tarzı ve klasik mobilyaları da tercih edebilirsiniz. Özellikle klasik tarzı ve lüksü bir araya getiren Trend mobilya tasarımları evlerinize farklı bir hava katmayı başaracaktır.

Kapletti klasik yatak odasi

Mobilyalar üzerindeki işlemeler önemlidir

Eskiden mobilyalar genel olarak sade olurdu. Ancak günümüzde bu durum tersine dönmüş durumda. Tasarımcılarda artık mobilyalar üzerine ufakta olsa işlemeler yapıyorlar. Bu desenleri ve modelleri 2016 ve 2017 mobilya trendleri arasında görmek mümkün. Bu da yapacağınız seçimleri doğrudan etkilemektedir. Bu desenleri özellikle koltuk ve salon takımlarında görmek mümkün. Ayrıca bu mobilyalarda konforda yine 2016 yılında öne çıkan özelliklerden bir tanesi olacak.

2016 ve 2017 Modasında Şık Mobilya Tasarımları

Trend mobilyalardan bahsetmişken duvar ünitelerinden bahsetmek olmaz. Hemen her evin vazgeçilmezi olan duvar üniteleri bu yılda yine trendler arasında yer alıyor. Tüketicilerinde duvar ünitelerine fazla ilgi göstermesi ile beraber artık çok daha farklı modellerde duvar ünitelerini görebileceksiniz. 2016 yılının ilk çeyreğinde özellikle lüks duvar ünitesi tasarımları çok sık olarak karşınıza çıkacak. Modern çizgiler donatılmış olan bu mobilyaların evinize farklı bir görünüm kazandıracağı hiç kuşkusuz reddedilemeyecek bir gerçek.

 

Kısacası 2016 Trend mobilyalar arasında bu tasarımları göstermek mümkün. Ayrıca bunların dışında çeşitli aksesuarlarda yine trend olan mobilyalar ile uyumlu olarak kullanılmakta ve evlere farklı bir hava katmaktadır. Duvarlara asabileceğiniz tablolar buna iyi bir örnek olacak gösterilebilir.