Yemek Masası Aksesuarları

Yemek masalarımızı özellikle misafirler geldiğinde var gücümüzle süslemeye, güzelleştirmeye çalışırız ve alımlı olmasını isteriz. Aynı ev dekorasyonu düzenlemelerimizde olduğu gibi daha lokal bir düzenleme işlevini yani masayı dekore ederiz. İşte bu konuda size fikir olacak birbirinden güzel masa dekorasyonları ile sizi baş başa bırakıyoruz.

Şüphesiz yemek masasını güzelleştiren ana meta çiçeklerimiz…

Şampanya bardaklarınızı yapay çiçek ya da gülleri ters çevirip kapaklayabilirsiniz. Canlı renkler kullanmak hem yemek öncesi pozitif etki oluştururken hem de nezih bir ortam olmasını sağlar. Yine bakır kovalarınızı bu şekilde çiçeklerle değerlendirebilirsiniz.

Bu görselde biraz Hint kültürünü andırıyor değil mi?… Salt zevkleriniz ve dekorasyon anlayışınız değil, yemeğin yenileceği yer de oldukça önemli ki bu görsel duruşuyla da bahçede olduğunu hissettiriyor.

Masayı şenlendiren metalar; çiçekler, servis bezi, çerezlikler ve dekoratif taşlar yanısıra kurutulmuş fasulyeleri de bardak içlerine çiçek altına doldurabilirsiniz.

Dengeli mumlarda mükemmel bir çözüm olacaktır dekorasyonunuz için. Güzel bir su dolu bardak içine yerleştirilen mum ve suyun içinde gül parçacıkları iyi bir enstantene katacak.

yemek-masası-aksesuarları yemek-masası-düzenleme