Yaza girerken Asortie Mobilyadan Yepyeni Bir Model

Klasik mobilyanın önde gelen markalarından Asortie mobilya yapmış olduğu tasarımlarla her zaman hayranlarının gözdesi olmuş ve ve onlara ayrıcalıklı ürünler sunmuştur

yaza girdiğimiz şu günlerde ise, heyecanla hazırlanan yeni kolesksiyonunu görücüye çıkaran asortie mobilya Yemek odasında, yatak odasına ve koltuk takımlarına kadar bir çok mobilya kategorisinde, yeni ürünlerini piyasaya sürdü

Monaliza yatak odası takımı

Monaliza yatak odası takımı

Bu sene yine klasik mobilya tutkunlarının vazgeçemediği el oyması motifler ve varak işlemelerin ağırlıkta olduğu modelleri ile yeni sezon için alışılagelmişin dışında konsept oluşturan Asortie’nin koleksiyon için de en fazla ilgi çeken modeli hiç şüphesiz ki ihtişamlı yatak odası modelleri.

Yeni sezon için tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen ve Monaliza adını verdikleri yeni modeli ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

ihtişamlı oyma desenlerinin gerçek altın varak işlemeler ile ön plana çıkarıldığı Monaliza yatak odası takımı, karyola, komodinler, şifonyer ve dolaptan oluşuyor. Ürünün en dikkat özelliği ile kullanıcının istediği ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor olması. Hatta Monaliza klasik yatak odası modelinde kullanıcı ister makyaj masası isterse de çekmeceli şifonyer alabiliyor.

Monaliza klasik yatak odası takı

Beyaz lake üzerine parlak altın varak motifler ile süslenen karyoladaki ihtişam yaşanmaya değer bir özellik taşıyor. Komodin ve şifonyerler üzerindeki ince oyma motifleri ışıltılı yatak başlığına bir hafiflik kazandırmasının yanında aynı zamanda yatak odası modeline daha zarif bir çizgi kazandırmış.

Monaliza yatak odası takımı Asortie mağazalarında sizleri bekliyor.

Monaliza yatak odası takımı modeli

Monaliza yatak odası takımı modeli