Vitra Masajlı Duş Kabinleri

Vitra masajlı duş kabinleri ve diğer duş sistemleri ile banyo keyfinizi kat kat artırabilirsiniz. Bu yazımızda sizlerle banyoda geçirdiğiniz zamanı çok daha konforlu ve eğlenceli kılacak, modern tasarımları, kaliteleri ve konforları ile dikakt çeken Vitra Duş kabinlerini tanıtacağız. Vitra markasını ve kalitesini zaten ülkemizde herkes bildiği için, markayı tanıtmaya gerek görmede doğrudan kabin modellerine geçeceğiz.

Bu yazımızda sizlerle küvet üstü kullanım için tasarlanmış olan modelleri paylaşmaktayız.

Vitra Aura Masajlı Kompakt Duş Kabini

Vitra Aura Masajlı kompakt duş sisteminde 6 dikey ve 6 sırt masaj seti bulunuyor. Oturma yeri, tutamak, sürgülü el duşu, su çıkış ucu, tepe duşu ve boy aynası standart olarak bulunurken küvet lambası opsiyonel olara sunuluyor.

Ölçüler: 180×80-sağ, 170×70-sağ, 180×80 -sol, 170×75 sol, 170×75-sol

Vitra Thera Masajlı Kompakt Duş Kabini

6 dikey, 8 sırt masajı jeti, oturma yeri, tutamak, sürgülü el duşu, su çıkış ucu, tepe duşu ve boy aynası standart olarak sunulurken küvet lambası opsiyonel olarak sunulmaktadır.

ÖLÇÜLER: 130×130, 140×140, 120×120

Vitra Nysa Masajlı Duş Kabini

Vitra Nysa masajlı dus kabini 150×150 sol ve sağ olarak iki farklı şekilde bulunuyor.

vitra-masajlı-duş-kabinleriVitra Notte Masajlı Duş Sistemi

Vitra Notte masajlı duş sistemi, gizli batarya, 3′lü yönlendirici LED’li tepe duşuna sahip, oldukça kompakt tasarımı ile dikkat çeken bir sistem. 172×40 ölçülerine sahip olan Vitra Notte kullanım alanı küçük olan banyolar için oldukça ideal bir çözüm olabilir.

Vitra Enjoy Masajlı Duş Sistemi

Vitra Enjıy masajlı duş sistemi, sırt masajı jetleri, termastatik batarya, tepe ve el duşu ile dikkat çekiyor. Siyah ve bordo renk seçeneklerine sahip olan bu duş sistemi 130×31 ölçülerine sahip ve kullanım alanı kısıtlı banyoları dahi çok keyifli mekanlar haline getirebilecek yeteneklere sahip bir duş sistemi.

Vitra MDS-02 Duş Sistemi

Vitra masajlı duş sistemi 140×40 ölçülere sahip, 6 dikey ve 8 sırt masaj jetine ve 4′lü yönlendirici, sürgülü el duşu, su çıkış ucu ve oturma yeri ile geliyor. Kabinlerde kullanılan sistemi farklı çözümlere de uygulayabilme imkanını bu sistem ile Vitra müşterilerine sunuyor.