Suyu Akıllı Kullanan Çamaşır Makinesi Profilo’dan

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri‘nin yeni 8 kg kapasiteli CM1220ETR çamaşır makinesi, Akıllı Su Yönetim sistemi ile dikkat çekiyor.

Çamaşırları derinlemesine temizlerken, çamaşır miktarına göre sadece gerektiği kadar su kullanılmasını sağlayan sistem, su tasarrufunda çıtayı yükseltiyor. Yeni Profilo CM1220ETR çamaşır makinesi aynı zamanda, ECARF mührü getiren HijyenEkstra özelliği ile deterjan kalıntılarını minimuma indiriyor, böylelikle çamaşırlarda alerjik etkilere karşı güçlü bir koruma sağlıyor. Makine A+++-%10 enerji sınıfı ile en üst düzeyde enerji tasarrufu da sağlıyor!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri‘nin yeni 8 kg kapasiteli CM1220ETR çamaşır makinesi, “Akıllı Su Yönetim” sistemi ile su tasarrufu anlayışına önemli bir yenilik getiriyor. Çamaşırları derinlemesine temizlerken gerektiği kadar su kullanan, dolayısıyla tek damla suyun israf edilmesinin önüne geçen sistem, böylelikle sadece doğanın değil aynı zamanda aile bütçesinin korunmasına destek sağlıyor.

Akıllı Su Yönetim sistemi üç temel özelliğe dayanıyor. İlk olarak su akış ve seviye sensörü, makineye çamaşır miktarına göre sadece yeteri kadar su alınmasını sağlıyor. İkinci özellikte optimize edilen palet suyun çamaşıra en iyi şekilde teneffüs etmesini sağlıyor. Son olarak da özel dizaynı sabit su akışı ve eşit köpük dağılımını olanaklı hale getiriyor.

Akış sensörü (su metre), makineye tam olarak ne kadar su alındığını algılıyor ve çamaşırı yıkarken sadece gerektiği kadar su kullanılmasını sağlayarak israfın önüne geçiyor. suyun giderek hem aile ekonomisi hem de dünyanın geleceği açısından değer kazandığı bu dönemde bu özellik sayesinde hem dünyamızı hem de aile bütçesini koruyoruz.

profilo

 

HijyenEkstra özelliği ile ECARF mühürlü

Avrupa Alerji Araştırma Merkezi ECARF (European Centre for Allergy Research) tarafından verilen ECARF mühürlü yeni Profilo CM1220ETR model çamaşır makinesi, HijyenEkstra özelliği ile olası alerjik rahatsızlıklara karşı da etkili bir çözüm sunuyor.

Profilo’nun HijyenEkstra özellikli yenilikçi çamaşır makineleri alerjik etki yaratabilecek polen, hayvan tüyü, deterjan kalıntıları gibi etkenleri neredeyse tamamen yok edebiliyor. Hassas ve anti- alerjik bünye dostu HijyenPlus özelliği, cilde doğrudan temas eden kıyafetler için ideal. HijyenEkstra yıkama programında bunun için gerekli sıcaklığı daha uzun süre koruyor, sıcaklık sabitleniyor ve yıkama boyunca derinlemesine temizlik için korunuyor. Fazladan durulama fonksiyonu ile de alerjiye neden olabilecek deterjan kalıntıları neredeyse yok ediliyor.

A+++-%10 enerji sınıfında bulunan Profilo CM1220ETR model çamaşır makinesi, üst düzeyde enerji tasarrufu sağlıyor. Makinedeki Ekspres 15′ programı ile az kirli ve az miktardaki çamaşırlar sadece 15 dakikada temizleniyor. Makinelerdeki dalga yapılı tambur çamaşırların hassas ve etkin yıkanmasını sağlıyor, çamaşırları yıpranmadan derinlemesine temizleniyor. AktifPlus programı ise outdoor – dış giyim kıyafetler için etkili bir yıkama sağlıyor. Makinede ayrıca iç giyim, gömlek, koyu renkliler/ kot gibi ihtiyaca yönelik çok çeşitli programlar bulunuyor.

MultiPlus çamaşır makinesi serisindeki Profilo CM1220ETR çamaşır makinesinde bulunan EkoPlus seçeneği ile en üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlanırken, JetPlus seçeneği ile büyük ölçüde zaman tasarrufu elde ediliyor. Ekstra su, titreşim önleyici yan duvarlar, 1200 devir seçeneği ve çift su girişi de yeni makinenin diğer değerli özellikleri arasında yer alıyor.