Stüdyo Daire Dekorasyonu

Stüdyo tarzında bir daireniz varsa ve dekorasyon yapmakta hayli zorlanıyorsanız mutlaka seçeceğiniz tasarımlara son derece önem vermelisiniz.

Hem dekoratif hem de kullanışlı mobilyaları yapacağınız rasyonel dekorasyon çalışmaları harmanlayıp çok daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Her açıdan yapacağınız dekorasyonlar ile dar ve küçük olan bu stüdyo dairelerinizi daha elverişli bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Stüdyo dairelerinizin duvarlarında tercih edeceğiniz renkler her açıdan dekorunuzu doğrudan etkileyecektir. Bu renkler özellikle küçük olan yaşam alanlarınızı çok daha geniş bir yere dönüşmesini sağlayacaktır.

Renklerin küçük alanlar üzerindeki etkisi yadsınamaz bir gerçektir.

Dar olan stüdyo tipi dairelerinizde yer vereceğiniz mobilyalarla çok yönlü bir dekora imza atabilirsiniz. Duvar renkleri arasında beyaz, lila, açık mavi, gri, bej tonlarını tercih edebilirsiniz. Stüdyo dairenizin çok doğru bir şekilde yerleştirerek ortaya harikulade bir dekorasyon çıkartabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın her köşesinden faydalanarak yapacağınız dekorlar ile çok daha farklı yaşam alanlarına kavuşabileceksiniz.

yeni-degisik-studyo-daire-taksim-gorselleriMobilya seçiminde özellikle köşe koltuk takımlarını kullanarak alandan daha fazla faydalanabilirsiniz.

Bu koltuk takımları her yönüyle yaşam alanlarınızı çok daha etkili ve efektif kullanmanızı sağlayacaktır. Sunduğu oturuş kolaylığı ile bu koltuk takımları yaşam alanlarınızda daha fazla rahat etmenizi sağlayacaktır. Konforu en üst düzeyde yaşayacağınız bu koltuk takımları ile dar ve kullanışsız olan stüdyo dairelerinizi daha modern bir hale getirebileceksiniz. Stüdyo dairenizi köşe ya da L tipi koltuk takımlarını kullanarak daha efektif bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Bu tasarımların üzerinde kullanılan kumaş ve döşemelik malzemeye hayran kalacaksınız. Her yönden avantaj sunacak olan bu koltuk takımları ile küçücük stüdyo dairenizi daha büyük hale getirebilirsiniz. Yerden tasarruf etmenizi sağlayan bu son derece şık ve alımlı koltuk modelleri ile farkı fark edebileceksiniz. Stüdyo dairenizde yapacağınız akıllı yerleşim ve planlama ile çok daha büyüleyici bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Stüdyo dairenize yakışacak olan bu köşe koltuk takımları ile yaşam alanlarınıza değer ekleyebilirsiniz.

Bu tasarımları ahşap olan sehpa modelleri ile bütünleyerek çok daha mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Ahşap olan bu tasarımlar yaşam alanlarınıza farklı bir ambiyans getirecektir. Bu tasarımlar ile daha dekoratif ve gösterişli stüdyo daire dekorları oluşturabilirsiniz.

tek-oda-studyo-tipi-daire-dekorasyonu_20131209141852_bGömme raf ve gardrop modelleri de küçük ve dar olan stüdyo dairenize hareketlilik ve kullanışlılık getirecektir.

Bu sayede daha fazla depolama ve alanına sahip olabilmeniz mümkündür. Bu gömme raflar sayesinde küçük ya da büyük tüm eşyalarınızı daha düzenli hale getirebilirsiniz. Gömme dolapları küçük ve dar olan stüdyo daireniz için etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Kapaklı ya da kapaksız olan bu tasarımlar ile yaşama alanlarınızda çok daha göz kamaştırıcı bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Stüdyo-Daire-Dekorasyonu-1-1Stüdyo dairenizde açılıp kapanabilme özelliğine sahip olan masa ve sandalye tasarımlarına yer vererek ortaya daha etkileyici ve büyüleyici bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. Masa tasarımlarının fazla yer tutmaması her açıdan avantaj sağlayacaktır. Bu tasarımlar sayesinde yaşam alanlarınızı daha elverişli kullanabilirsiniz. Nötr ve düz renkli olan tasarımlar ile yaşam alanlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Zemin döşemeleri ve perde tasarımlarında da mümkün olduğunca açık renkleri tercih etmelisiniz.

Açık renkli perdelerde beyaz renkleri kullanırsanız daha aydınlık ve ferah bir görünüm oluşturabilirsiniz. Zemin döşemelerinde kullanacağınız açık renkli tasarımlarda dar ve küçük stüdyo dairenizin çok daha mükemmel görünmesine neden olacaktır. Daha eşsiz ve büyüleyici bir görünümü elde etmek istiyorsanız, daha kullanışlı tasarımlara yer ver vermelisiniz.