Salon Aynaları Modelleri

Eskiye rağbetin çok olduğu bu dönemde eski oymalı aynalar da çok popüler artık. Annenizin , anneannenizin yada eskiciden alabileceğiniz bu aynaları siz de yenileyip daha modern bir hale getirebilirsiniz.

Evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz oymalı aynaların eskiden olduğu gibi devasa büyüklükte olmasına gerek yok zira yeni tasarımlar da çok küçük oymalı aynalar da var. Özellikle son dönemde varolan vintage rüzgarı eskitme oymalı aynaları daha da on plana çıkardı. Herkesin evinde artık istese de istemese de country veya vintage tarzı eşyalar var.

Oymalı aynalar önceden genellikle sadece salonumuzu süslerken artık evimizin giriş kısmını,salonumuzu,mutfağımızı ve hatta banyolarımızı bile süslüyor. Genellikle pirinç işleme oymalı aynaların yerinde çok daha önceleri ahşap oymalı aynalar vardı. Daha sonradan el emeğinin çok fazla kullanılması, gerçek ahşap malzemeden yapılması gibi faktörler doğal olarak ürünün satışa çıkış fiyatını etkilediği için ahşap oymalı aynalarda azalma oldu ama eskiye dönüşten nasibini alan ahşap oymalı aynalar tekrar günümüzde tercih ediliyor.

Bu sefer daha çok eskiciden alınan aynaların yenilenmiş hallerini görüyoruz çünkü gene sıfır  orjinal bir ahşap oymalı ayna istediğimizde güzel paralar ödemek zorunda kalıyoruz. Nedeni işçiliklerinin fazla olması gene de çok güzel ve doğal görünüyorlar ve ortama sakinlik katıyorlar.Sizde eğer oymalı aynaları seviyorsanız veya bu tarz aynalara ilginiz varsa bu dönem kesinlikle tam sizin döneminiz çünkü Asortie Mobilya’da bol bol oymalı ayna modellerini uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.

Oymalı ayna modellerinde masif ahşaptan tutunda yeşil renk, sarı renk,metalik gri,altın sarısı gibi gibi birçok çeşitli ayna renkleri de bulabilirsiniz. Eğer istiyorsanız ahşap oymalı aynaları istediğiniz renkte de boyatabilirsiniz. Oymalı ayna modelleri yemek masanızın takımına uyum sağladığında salonunuza ayrı bir hava katar.

salon-ayna-modelleri salon-aynaları salon-aksesuarları