My Home El Dokuması Halılar

Ev ve ofis tasarımlarının vazgeçilmez detayları dokuma halılar kimi zaman bir kültürün, kimi zaman unutulmaz bir aşkın kimi zaman bir yaşam stilinin sözcüsü oldular. Her desenin kendine ait bir dili ve mesajı var aslında. Tarihin akışı içinde gelişen halı sanatı bugünlerde My Home ile yeniden yorumlanıyor.

Kullanıcının mekanına ve stiline göre el dokuması özel halı modelleri tasarlayan My Home halı, Masko mağazası ile satış ağını geliştiriyor. Farklı tarzları bir arada toplayan modelleri ve el işçiliği ile nakış nakış işlenmiş desenleri ile My Home, yüzlerce halı modeline hayat veriyor.

Yılların verdiği tecrübe ile üretim yapan ve yaptığı el dokuması halıları dünyanın birçok ülkesine gönderen My Home, üretimde birinci sınıf malzeme ve deneyimli el işçiliği ile bir adım daha öne çıkıyor.

Türkiye’de klasik halı ve el dokuma halı sektörünün aranan markası olan My Home, müşterilerine halı tasarımları ve mekânın halı ile kaplanması konusunda fikirler de veriyor. Uzman mimari kadrosu ile yaşam mekânlarına en uygun halı seçiminde müşterilerine yardımcı oluyor.

Tüm halılarına uzun yıllar garanti veren My Home halı, ev halısı, ofis halısı, otel halıları, mutfak halısı, banyo halısı, salon halısı, oturma odası halısı, koridor halısı, merdiven halısı, duvar halısı, duvardan duvara halı konularında da hizmet veriyor.

Yaptığı yatırımlarla dokuma halı sektöründeki liderliğini uzun yıllar koruyacak gibi görünen ve İstanbul’da şimdilik üç mağazada hizmet veren My Home Halı, kısa zamanda Türkiye’nin birçok ilinde yeni şubeler açmayı hedefliyor. My Home Halı’nın sanatsal değeri olan halılarını görmek için aşağıdaki mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

halı-modelleri my-home-halı dekorasyonda-halı-seçimiMy Home Florya: Florya : E-5 Karayolu Üzeri No :44 Bağlar Mevkii Küçükçekmece / İstanbul

Telefon : 0 212 424 04 02

My Home Masko: Masko : Masko Mobilya Kenti 15A 30-32 Başakşehir  / İstanbul

Telefon : 0212 675 22 88

My Home Modoko: Modoko :  Nato Yolu Cad. No:175 Modoko B1 Kapısı Karşısı  Ümraniye/ İstanbul

Telefon :  0216 415 75 04