Mondi’den Kışa Özel 3’lü Fırsat

Mobilya sektöründe yenilenen yüzüyle başarılı bir grafik izleyen Mondi, kış bitmeden evinizi yenilemeniz için 3’lü fırsat sunuyor. Mondi’nin yeni kampanyalarında yatak, koltuk, yatak örtüsü gibi pek çok ürünü çok uygun fiyatlarla bulmak mümkün.

Kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile mobilya sektöründe öne çıkan Mondi, 2013’e iddialı kampanyalarla merhaba diyor. Üçlü fırsat olarak sunulan kampanyalardan ilkinde; Mondi’den tek seferde 3.900 TL’lik alışveriş yapan herkese Mondi 150X200 Comfort Clean yatak ve Tango Leather baza 1.250 TL yerine 599 TL’den sunuluyor.

mondi-mobilyaMondi’nin ikinci kampanyasında ise İnci serisi yatak, yemek odası ve koltuk takımı %18 KDV indirimiyle tüketiciye sunuluyor. Kışın yenilenmek isteyen müşterilere özel Mondi kampanyalarının sonuncusu ise koltuktan kanepeye, yataktan yatak örtüsüne birçok üründe \%50’ye varan indirimin sunulduğu kampanya.

31 Mart 2013 tarihine kadar devam edecek kampanyalar kapsamında Bonus Kart üyelerine özel 12 ay taksit ve Temmuz 2013 tarihine kadar öteleme de bulunuyor.

Kaliteli ve ergonomik Mondi ürünleri, yeni yıla yenilenmiş bir ev ile girmek isteyen herkes için 3 ayrı fırsat ile tüm Mondi mağazalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

mondi